Jump to content

Cantemir 16 . Tel 0723062907


tottau
 Share

Recommended Posts

In locatie, destul de urata, am fost primit de o fata urata si fara chef, poze evident false. Ne am acordat pt oral neprotejat, 100 pt cred 25 de minute. Dupa 2 minute de ceas incepe sa se vaita ca numai poate, oricum pula nici s-avea sculat. In scurt, in nici 5 minute sesiune a terminat pt abandon din partea ei. Incepem discutie, auzindu-ne alte 2 fete mai sosesc, zipam toti tare pt cateva minute ,o fată încearcă să ne liniștească temându-se de vecini. Hota zice ca suna politia, cel putin a ales ameninta mai usoara dintre cele două opțiuni obișnuite, politia sau pesti. Oricum, ca de obicei in aceste ocazii, plec neterminat, intradevar neinceput, si cu mai putin de bani in portofele

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Root changed the title to Cantemir 16 . Tel 0723062907

Ok boss, scuze, nu sunt expert 😉  Oricum nu aveam pus interfon, doar am vrut sa nu existe confuzie intre diversele cantemir 16, pt ca eu am fost la 4 apartamente diferite in Cantemir 16. Despre linkuri, eu scriu acum dupa putin de timp ca am vizitat, si nu mi amintesc de toate detailii, numele, adrese, anunturi, etc. Sorry! Oricum tu sau alti moderatori nu ezitati sa editati ceea ce nu va place. Eu calatoresc mult si citesc forumuri de multe natiuni. Cred ca acest forum este unu dintre cele mai bune, cu esaschicas.com in Spania de exemplu. Din cauza asta am decis sa incerc sa contribui, cu toate limitele mele. Cu ocazia, va felicit si va multumesc pentru munca grozava pe care o faceti 😇

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nu era blonda, avea par inchis. Sunt 3, una slabuta si destul de urata este blonda falsa, am gasit-o dupa usa dormitorului cu o fata cu par negru, grosuta. As spune ca blonda (avea incercat sa linisteasca situatie) a venit din afara, nu de inauntru, pt ca locatie e micuta, cum lucreaza 3 cu un dormitor sau poate 2? Poate ne au auzit ceartand-ne din o locatie langa cea unde eram. Chiar daca nu tini cont de comportament, sunt urate!

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...