Jump to content

Pustoaica nou in domeniu Cuib Mosilor 0732994860 / 0724898073


Root

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

⛔⛔⛔⛔⛔⛔  BTS și ETC ...

Am fost doar sa vad ce este acolo...  Doar așa îți dai seama de starea  prostituției, prostituatelor în România 

 

  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Cand ma plictisesc sau ma simt singur, cred ca voi merge acolo un pic.. sexul nu conteaza, experienta este cea care conteaza.. Am fost in nenumarate tari si nu am vazut asa ceva nicaieri. Saptamana asta, intorcandu-ma dintr-o sedinta satisfacatoare langa Bucuresti Mall, am trecut pe Calea Mosilor si m-am gandit sa vad daca erau noutati in acest "club", singurul din Romania. Sunt!

Acum aerul conditionat merge in o camera si era aprins in bucatarie; o pisica draguta a fost adaugata la gradina zoologica, intrucat din pacate cei doi catelusi sunt acum tinuti pe balcon 😔

Am fraternizat cu colegi futaciosi din Bangladesh, Nepal, India, China, Franta, Germania, si nu stiu din care alte tari. Era chiar si un coleg in scaun cu rotile! Sigur increzutele fitoase cu nasul sus si pizda de aur nu-l ar fi primit.

Cel mai important lucru: era el 🤩, idolul anuntului 😍, respectuous, amabil, simpatic, te face sa te simti important, binevenit, chiar m-a distrat (dar nu am intrat cu el! 😜). Pentru a tine multimea entuziasmata in timpul de asteptare, ne-a aratat videoclipuri placute cu fete frumoase care extrag, prin gura si pasarica, litri de sperma de niste cai norocosi 😋  Poate urmatorul pas pentru cele 2 manze din cele 2 grajduri alaturate? 😳   Mi se pare ca acest tip de film se face in Olanda si Brazilia.. poate ca Miriam si Cristina lucreaza pt a plati calatoria si pt a deveni vedete internationale in acest domeniu? Bafta! 🤠

Dupa aprox o jumatate de ora am zis ca nu mai puteam sa astept randul meu si am plecat, dar a fost o vizita foarte placuta

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

https://stage1.anuntul.ro/anunt-trio-doua-domnisoare-si-domn-matur-2kzWWN

image.png.53337a0604d32f6d1b876095493131e3.png

Cuplu domn experimentat si pustoaica jucausa,

cuplu domn 41 de ani, pustoaica 19 ani va asteptam alaturi de noi pentru orice experienta, acceptam grupuri, cupluri doamne, domnisoare, facem si deplasari, doar un apel ne desparte,

0721553297

image.png.4e5d4c878866b1ab1327f3df093e2267.png  image.png.1a5ab62937256b5297dae49f3fe23f39.png  image.png.308f18af91717a97a670b651e0dc6780.png

image.png.17bb71eea0fbbe69aa6d2104f22dccc2.png  image.png.41c36dc07f73cbedc851c584c32b5e6c.pngimage.png.d3fbf0e82edaeb7de6865ce4f38910dd.png

https://m.anuntul.ro/anunt-voluptoasa-ta-nebunatica-ma-Bq23vZ#qqPlMr

image.png.394dbdab73049ccf1974f20a8381a26f.png

grasuta ta miniona 1,55 inaltime 70 kg ador sa te fac fericit sau fericita accept orice absolut orice ador cuplurile si grupurile doamnele si domnisoarele am colega

0721551916

image.png.5a81fe44ff6bdef1dc6ce9cd8d262a49.png

image.png.3f47e3d5f72faded443343a2fbfbe29e.png

image.png.bd0147de0847ec744a02f115e2bbc33b.png

  • Haha 2
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

nu stiu daca fac bine ca postez aici,insa din ce-am citit pe forumul celalalt ,un user afirma ca si fata care avea locatia pe Calea mosilor 290 si cu tariful de 35 lei ,ar fi iesit pozitiva la HIV si este internata.sincer cand am citit ca alina este infectata cu finalizare de 150 lei sau cat avea,m-am dus cu gandul si la fetele de pe Mosilor.la pretul ala chiar o cautai cu lumarea daca te duceai pentru normal/anal neprotejat

parca a scris un user cand activau si nu-i disparuse anuntul ca ar fi pe injectii si a fost  privit cu oarecare suspiciune.

aici topicul poarta numele ,,Pustoaica noua in domeniu cuib mosilor'' si daca imi va fi stearsa postarea,cei care se ocupa de site ar fi bine sa semnalizeze cumva pe topicul lor ca nu sunt in regula pentru cei care le-au vizitat

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

La cata inconstienta posedam toti (astept sa ma contraziceti :) ), de la una infectata acum vreo "douajde ani" pana acum eram toti morti! Bine le zice @steroidu  "Be safe." (corect totusi este "Be safe!" :) )

Din pozele postate de-a lungul timpului nu pareau prea fortate/exploatate fetele. Si au destructurat grupul dupa ani in care aveau poze cu fata tuturor?!? 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...