Jump to content

Cuib Plaza România 0735147431


Root
 Share

Recommended Posts

Roscata sexyyyyy noua in dr taberei

Ma numesc Delia ,o zeita a dragostei! Vino in brațele mele și vei simți focul pasiunii mele. Sunt nouă in această zonă...de aceea profită de fiecare moment!... Timpul trece te astept! POZE 100%reale. Plaza Romania

  aa4e40711385a905297d3fb429acac2b.jpg

0fb1f32a059d877da55e76a984518d8b.jpg

a52a584bb0b6a13fc4c6fecb844cec5e.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

In blvd Timisoara, un bloc unde este minimum o alta fata mai in varsta, 3 minute de statia de tramvai. Poze false, mai ales cele cu fata roscata. Ma primeste o blonda zambitoare, tiganca, nu e slaba, nici sexy nici frumoasa, zice ca treaba nu merge acolo (cine stie de ce? cum poate fi?). Fara sa ma face improspati, imi cere bani, le obtine dar acum nu mai e prietenoasa. Ma disbrac, incepe un "oral" de cosmar cu mana repede care ma loveste si face rau la pubis. Din noroc sufar aproximativ doar un minut, pt ca a treia, poate patra, oara ca ii zic sa faca usor se supara si zice sa o fut (cu pula moarta!), sau, intradevar mai bine, sa plec. Incepem discutie, ajunge din balconul colega groasa cu par negru (aveam auzit ca era inca altcineva care raspundea la telefoanele) care se mira ca ma vait. "Care e problema?", "Am facut un minut si ea nu mai vrea", "are dreptate, cat timp mai vreai pt 150 de lei?", "vreau 2 minute, nu unu" raspund ironic, "un minut e corect pt suma aia, daca vrei ma platesti si continui eu". Mi-a venti sa rad, oricum blonda a inceput sa ma ameninte, repetand "vrei probleme? ok, vei avea probleme". Si s-a dus la balconul vorbind, imagin la telefon (nu stiu daca a doar prefacut) ca sa vina cineva pt a rezolva problemele. M-am imbracat si am plecat cu acestea strigand dupa mine. Timp total door to door vreo 5 minute. Absolut de evitat

  • Thanks 1
  • Sad 2
Link to comment
Share on other sites

  • Root changed the title to Cuib Plaza România 0735147431

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...