Jump to content

Andreea Nefin Piata Romana 0723949577


florin2104
 Share

Recommended Posts

 

nu am fost la domnisoara dar telefonic mi-a comunicat ca anuntul este de actualitate, ca punct de reper mi-a dat Piata Romana si aici mi s-a rupt filmul pt ca nu am unde parca acolo, 0723949577 ( 0723.949.577 ) iar ca pret pt o ora costa 150.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

ADOR: sa fac oral si anal ne cu fin. la aprecierea ta, normal pozitii, cunnilingus, annilingus poz. 69 sex, dus impreuna si multe alte fantezii (atentie dovedesc ptr poze 100% reale si discretie maxim), 07 May 11:00

0723949577 ( 0723.949.577 ) Bucuresti

Pret: 50L

 

[attach=1][attach=2][attach=3][attach=4][attach=5]

 

 

@florin: ce altceva ti-a mai spus? face oral ne sau finalizare orala? are colege in aceeasi locatie cu ea? de la cat la cat lucreaza? merci. S.

3462_0a8711e51fc9619b858d9ce8734b44b5d6716ba2.jpg

3464_c8cc144db6f9b551e84ed54709ea35144a81d1bc.jpg

3466_c70291ebc99f61a21e16cf6121dc99bf8a3f4bf7.jpg

3468_e9bc2440b3f0ab5b7b12be4bfab6cf0f73886957.jpg

3474_2e6ea43c85d001e09e4ec53b43989e31fbc413ed.jpg

Link to comment
Share on other sites

scuze am uitat sa dau copy/paste la anunt nu la link, mi-a zis ca oralul se poate neprotejat cu finalizare, de orar nu mi-a zis dar cand am sunat pe la 12.30 avea telefonul inchis, am reusit sa o prind dupa 13 cand deja ma hotarasem la Ania, data viitoare promit sa fiu mai comunicativ cu fetele in scopul obtinerii de informatii.

Link to comment
Share on other sites

  Vizitat aseara,ora 22.30,dupa ce vorbisem cu ea la telefon si i.am zis ca ajung in 30-40 minute.ajuns la locatie sun din nou si surpriza!imi zice ca tocmai venise un client vechi bla bla si ma roaga sa astept 10 min spunand ca se revanseaza fata de mine.am zis ca daca tot venisem pana acolo hai fie.Dupa 15 minute sun ,o intreb daca a terminat si imi zice ca terminase de mult -suspect. Ma indruma spre locatie care este pe langa reiffeisen bank de la romana(rond). [glow=red,2,300]edit Bobocel: cam multe detalii despre adresa fetei, nu crezi?[/glow]

Singura in locatie,parea curat,liniste.

  Fata: un metru jumate,slabuta,tate mici,cur tare,are cateva tatuaje de prost gust pe spate are o stea ,pe gat un scris mare ca sa vada si cei care au probleme de vedere iar pe picior nu mai stiu ce.La fatza e comuna si suparata pe viata:mi.a motivat ca e obosita.Dus nu mi.am facut pentru ca venisem dusat de acasa.Ma pun sa ma dezbrac si in timpul asta o trag de un sfarc si exclama:au!..ca nu imi place am o sensibilitate..ce sa.ti povestesc..Ma pun in pat si incepe sa mi.o suga cu viteza,mecanic,fara sa acorde atentie zonelor adiacente.In timpul actiunii se mai oprea se mai uita la telefon,mai citea un sms,deci o curva obosita.Dupa vreo 7-8 minute de supt(mai mult laba) am pus prezervativul si am trecut la actiune;m.a intrebat ce pozitive vrea deasupra,capra,i.am zis ca vreau misionar.La normal parea stramta,pasarica neeplilata de cateva zile.implicare zero,statea ca vaca.am stranso putin de sold si iar:au ca imi faci vanataie,ma duc acasa si zice barbatumeu ca am laut bataie(e maritata si zice ca are si copil)..in fine am pus.o capra si i.am dat pana am terminat in prezervativ.Dupa i.am cerut un servetel umed mi.a zis ca n.are ,sa ma duc la baie ca are prosoape curate..ma duc la baie dau sa intru in cabina de dus si imi zice ca nu merge dusul!!!wtf?concluzia e ca nu prea se spala,desi nu am simtit vreun miros suspect..ma spal putin la chiuveta si o intind,injurand printre dinti.Banii i.a cerut inainte dupa care a dat telefonul de rigoare.

Conculzie:nu merita nici macar un bon de masa(parerea mea) ,nici ca atitudine(era suparata pe viata) si nici ca prestatie-implicare zero,uitat la telefon,etc..Sper ca va sunt de folos informatiile si daca doriti sa mai aflati si altceva astept.Numai bine

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...