Jump to content

Psihoterapeut Cleo, 48 de ani, Iancului 0758430491 vs. Root


Root
 Share

Recommended Posts

Stima doamna psihoterapeut Cleo, ( pt mine e cea mai cretina meserie din lume, arsura pe bani mulți), ca ați avut nr sau nu, nu mai contează.

Dar l ați avut, ca recunoașteți sfios.

Ca v ați perindat prin N cotețe, iar nu ma intereseaza, pentru ca am inteles ca prestati cam modest.

Ca ați preferat sa sugeti pule, pe bani cam mulți și anost, în locul distinsei meserii, iar nu e treaba mea.

Ceea ce va rog umil, e sa mi spuneți, dacă nr din titlu e de actualitate.

Va mulțumesc și aștept un răspuns coerent, ca doar de aia ați fost psihomumu.

Link to comment
Share on other sites

Asa ceva mai @Root ne induci in eroare 🤣, trebuia sa o treci in rutina ta zilnica pe doamna, sa ii dai sms si sa o intrebi de nr de telefon, servicii, sa ii faci pontajul… moderator personal 🤣🤦🏻‍♂️

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, gigi_gigi said:

Asa ceva mai @Root ne induci in eroare 🤣, trebuia sa o treci in rutina ta zilnica pe doamna, sa ii dai sms si sa o intrebi de nr de telefon, servicii, sa ii faci pontajul… moderator personal 🤣🤦🏻‍♂️

Scuze, mea culpa, mi am notat în caietul de sarcini 😀😇

 

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Root said:

Stima doamna psihoterapeut Cleo, ( pt mine e cea mai cretina meserie din lume, arsura pe bani mulți), ca a-ți avut nr sau nu, nu mai contează.

Dar l ați avut, ca recunoașteți sfios.

Ca v ați perindat prin N cotețe, iar nu ma intereseaza, pentru ca am inteles ca prestati cam modest.

Ca ați preferat sa sugeti pule, pe bani cam mulți și anost, în locul distinsei meserii, iar nu e treaba mea.

Ceea ce va rog umil, e sa mi spuneți, dacă nr din titlu e de actualitate.

Va mulțumesc și aștept un răspuns coerent, ca doar de aia ați fost psihomumu.

Stimate Rădăcină de pulă, cred ca tu ai mare nevoie de o ședință de psihomumu, după reacția ta total disproporționata față de comentariul meu. Se vede treaba ca esti cam nefutut, ori ai ceva probleme cu frustrari la mansarda. Ca sa nu spun ca, după vocabular, esti de-a dreptul un țărănoi penibil cu pretentii de mare șmeker, care si-a găsit vocatia vieții sale postand anunturi de pe alte site-uri pe kăkatul ăsta de site, pe unde ratacesc cativa labagii agramati sau analfabeti functional. Pt asta nu-ti trebuie nici cine stie ce studii, nici cine stie ce inteligență! In ceea ce priveste aprecierile cu privire la prestația mea, băi labagiule, degeaba te scremi sa-mi faci reclama negativă, că nu te ia nimeni in seama. Elucubrezi vrute si nevrute, te bagi singur in seama, disperat ca nu cumva existența ta meschină pe acest pământ sa treaca neobservată. Mai bine ai mai pune mana (nu pula) pe gramatica limbii romane, sa înveti sa scrii corect! Majoritatea doritorilor de pizde ori habar n-au de site-ul ăsta, ori nu sunt interesați de bâzâielile abulicilor de aici. Clientii pe care i-am întrebat de unde au aflat de anuntul meu, niciunul nu a spus ca de aici si cei mai multi revin. De aceea nici nu ma strofoc sa dau mereu anunturi cu zeci de mii de repostări pt ca nu mai am nevoie, mi-am format o clientela stabila si treaba merge f bine preponderent cu clienții care revin. In concluzie, nu am nevoie de promovare pe acest site penibil de kakao, deci sterge-mi anunțurile si nr de telefon!!!!!!!! Te astept cu drag la o ședință de psihomumu 😁😂🤣😂🤣

Link to comment
Share on other sites

Sincer sper ca dupa aceasta postare doamna Cleopatra sa ne paraseasca … rog Administratorii sa faca cele necesare in astfel de situatii … Multumesc anticipat

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Root said:

Stima doamna psihoterapeut Cleo, ( pt mine e cea mai cretina meserie din lume, arsura pe bani mulți), ca a-ți avut nr sau nu, nu mai contează.

Dar l ați avut, ca recunoașteți sfios.

Ca v ați perindat prin N cotețe, iar nu ma intereseaza, pentru ca am inteles ca prestati cam modest.

Ca ați preferat sa sugeti pule, pe bani cam mulți și anost, în locul distinsei meserii, iar nu e treaba mea.

Ceea ce va rog umil, e sa mi spuneți, dacă nr din titlu e de actualitate.

Va mulțumesc și aștept un răspuns coerent, ca doar de aia ați fost psihomumu.

Stimate Rădăcină de pulă, cred ca tu ai mare nevoie de o ședință de psihomumu, după reacția ta total disproporționata față de comentariul meu. Se vede treaba ca esti nesatis-futut de viață si cu ceva probleme de frustrari la mansarda🤣 Ca sa nu spun ca, după vocabular, esti de-a dreptul un cocalar penibil cu pretentii de mare șmeker, care si-a găsit vocatia vieții sale postand anunturi de pe alte site-uri pe kktul ăsta de site, pe unde ratacesc cativa labagii agramati si analfabeti functional. Pt asta nu-ti trebuie nici cine stie ce studii, nici cine stie ce inteligență! In ceea ce priveste aprecierile cu privire la prestația mea, băi labagiule, degeaba te scremi sa-mi faci reclama negativă, că nu da nimeni 2 bani pe ce spui. Esti de-a dreptul penibil: elucubrezi vrute si nevrute, te bagi singur in seama, disperat ca nu cumva existența ta jalnică pe acest pământ sa treaca neobservată. Mai bine ai mai pune mana (nu pula) pe gramatica limbii române, sa înveti sa scrii corect! Și nu-ti mai umfla atâta mușchii de moderator sau ce pizda mă-tii oi fi, că majoritatea ahtiaților de păsărele ori habar n-au de site-ul ăsta de kko, ori nu sunt interesați de ineptiile  abulicilor de aici. Clientii pe care i-am întrebat de unde au aflat de anuntul meu, niciunul nu a spus ca de aici si cei mai multi revin. De aceea nici nu ma strofoc sa dau mereu anunturi cu zeci de mii de repostări pt ca nu mai am nevoie, mi-am format deja o clientela stabila si treaba merge f bine preponderent cu clienții care revin. In concluzie, nu am nevoie de promovare pe această caricatură de site, deci sterge-mi anunțurile si nr de telefon!!!!!!!! Te astept cu drag la o ședință de psihomumu 😁😂🤣😂🤣 Si inca ceva: mai mult respect pt meseria noastră, care se bucură de prestigiul de a fi cea mai veche din lume 😁. Daca n-am suge noi "pule", n-ai mai avea tu ce sa postezi aici si ai fi muritor de foame 😁😂🤣 Deci sa ma pupi in pizda si sa te rogi pt sanatatea mea, ca uite ce subiect interesant de discuție am iscat si așa iti creste si tie cota de po-pula-ritate printre labagiu 😁😂🤣

Si inca ceva: mai mult respect pt meseria noastră, care se bucură de prestigiul de a fi cea mai veche din lume 😁😂🤣. Daca n-am suge noi "pule", n-ai mai avea tu ce sa postezi aici si ai fi muritor de foame 😁😂🤣 Iar labagiii care îți cântă în strună - deh, solidaritatea "pulelor" agramate -  n-ar mai avea unde sa guițe 😁😂🤣 Deci sa ma pupi in pizda si sa te rogi pt sanatatea mea, ca uite ce subiect interesant de discuție am iscat si așa iti creste si tie cota de po-pula-ritate printre labagii 😁😂🤣

DECI STERGE-MI ANUNTURILE DE AICI SI APUCA-TE DE O MESERIE SERIOASA!!! AȘA CA A MEA....CARE NU E TOTDEAUNA PLĂCUTĂ, DAR MĂCAR E FOARTE BĂNOASĂ 💰💲💲💲😜😝

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
5 hours ago, Cleopatra said:

esti de-a dreptul un cocalar penibil cu pretentii de mare șmeker, care si-a găsit vocatia vieții sale postand anunturi de pe alte site-uri pe kktul ăsta de site, pe unde ratacesc cativa labagii agramati si analfabeti functional.

Agramati sau nu, aici suntem un Gentlemen's Club, si genul asta de limbaj si atitudine nu sunt binevenite. Din pacate, ne vei parasi. Good riddance.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Cleopatra said:

Stimate Rădăcină de pulă, cred ca tu ai mare nevoie de o ședință de psihomumu, după reacția ta total disproporționata față de comentariul meu. Se vede treaba ca esti nesatis-futut de viață si cu ceva probleme de frustrari la mansarda🤣 Ca sa nu spun ca, după vocabular, esti de-a dreptul un cocalar penibil cu pretentii de mare șmeker, care si-a găsit vocatia vieții sale postand anunturi de pe alte site-uri pe kktul ăsta de site, pe unde ratacesc cativa labagii agramati si analfabeti functional. Pt asta nu-ti trebuie nici cine stie ce studii, nici cine stie ce inteligență! In ceea ce priveste aprecierile cu privire la prestația mea, băi labagiule, degeaba te scremi sa-mi faci reclama negativă, că nu da nimeni 2 bani pe ce spui. Esti de-a dreptul penibil: elucubrezi vrute si nevrute, te bagi singur in seama, disperat ca nu cumva existența ta jalnică pe acest pământ sa treaca neobservată. Mai bine ai mai pune mana (nu pula) pe gramatica limbii române, sa înveti sa scrii corect! Și nu-ti mai umfla atâta mușchii de moderator sau ce pizda mă-tii oi fi, că majoritatea ahtiaților de păsărele ori habar n-au de site-ul ăsta de kko, ori nu sunt interesați de ineptiile  abulicilor de aici. Clientii pe care i-am întrebat de unde au aflat de anuntul meu, niciunul nu a spus ca de aici si cei mai multi revin. De aceea nici nu ma strofoc sa dau mereu anunturi cu zeci de mii de repostări pt ca nu mai am nevoie, mi-am format deja o clientela stabila si treaba merge f bine preponderent cu clienții care revin. In concluzie, nu am nevoie de promovare pe această caricatură de site, deci sterge-mi anunțurile si nr de telefon!!!!!!!! Te astept cu drag la o ședință de psihomumu 😁😂🤣😂🤣 Si inca ceva: mai mult respect pt meseria noastră, care se bucură de prestigiul de a fi cea mai veche din lume 😁. Daca n-am suge noi "pule", n-ai mai avea tu ce sa postezi aici si ai fi muritor de foame 😁😂🤣 Deci sa ma pupi in pizda si sa te rogi pt sanatatea mea, ca uite ce subiect interesant de discuție am iscat si așa iti creste si tie cota de po-pula-ritate printre labagiu 😁😂🤣

Si inca ceva: mai mult respect pt meseria noastră, care se bucură de prestigiul de a fi cea mai veche din lume 😁😂🤣. Daca n-am suge noi "pule", n-ai mai avea tu ce sa postezi aici si ai fi muritor de foame 😁😂🤣 Iar labagiii care îți cântă în strună - deh, solidaritatea "pulelor" agramate -  n-ar mai avea unde sa guițe 😁😂🤣 Deci sa ma pupi in pizda si sa te rogi pt sanatatea mea, ca uite ce subiect interesant de discuție am iscat si așa iti creste si tie cota de po-pula-ritate printre labagii 😁😂🤣

DECI STERGE-MI ANUNTURILE DE AICI SI APUCA-TE DE O MESERIE SERIOASA!!! AȘA CA A MEA....CARE NU E TOTDEAUNA PLĂCUTĂ, DAR MĂCAR E FOARTE BĂNOASĂ 💰💲💲💲😜😝

Dacă n am fi noi, ăștia " labagii " pe care ii clasifici, ai muri de foame.

La cât de insipida și la ce bășini ai in cap,  nici la covrigărie nu te angajează nimeni.

Nu mai zic de preturile nesimțite, pe care pe practici. 

Uitasem un aspect 

. Ești urata. 

O sa dispari în neant, asa cum ai venit, o nulitate.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

din amintirile celor 2 ani si ceva petrecuti pe la scoala aia superioara de doctori de capete bolnave atitudinea acestei femei e de fapt un strigat de ajutor. nu stie cum sa ceara si se manifesta grobian. de manual cazul.

asa ca aveti mila. e de plans saraca. daca nu va primi ajutor de specialitate nu o vad bine.

 

  • Thanks 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

imi arunc si eu my two cents in aceasta discutie, ptr ca vad ca este un free for all aici, fie ca cei de mai sus stiu despre ce este vorba, fie ca habar nu au.

voi, cei care interveniti aici, v-ati pus vreodata problema ca toti sunteti pe o pista gresita? ca plecati initial de la niste informatii eronate, sau interpretate malitios, iar situatia descrisa pe acest thread nu are nici tangential vreo similitudine cu adevarul?

si mai adaug doar atat: ce face tanti asta cu gura nu face messi cu mingea!

Link to comment
Share on other sites

@baked, bănuiesc ca ai servit hulpav din cretinismul doamnei Psihomumu, și nu te ai informat din nimfomuie.

Deși nu contest calitățile doamnei Psihomumu, poate faci o recenzie, pe topicul respectiv. 

Acest forum a fost creat cu multi ani în urma, ( nu știu daca erai născut), pentru a informa cititorii, despre impresii pro sau contra, in legatura prestatoarele de servicii sexuale, neplatitoate de taxi și impozite.

În nici un caz pentru chibitii de Cișmigiu. 

Vezi sa s au eliberat niște saloane la Cernica...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

asa e! cum le stiti pe toate, le judecati pe toate, ca niste oameni mari. noi restul, chibiti. 

niciodata nu am tinut partea coardelor in jocul asta, iar eu unul cred ca il joc de mai mult decat ai crede tu.

nu stiu cand a aparut forumul asta, daca dateaza dinainte de 2010, iar atunci, in anul ala, deschideam eu primul forum despre curve pe piata romaneasca, din cate stiu. 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

@baked DDC (in diferitele lui intrupari) dateaza din 2004, si daca nu cumva esti Gooe, atunci ma tem ca nu ai facut tu primul forum :) 

Dar asta conteaza mai putin, ca nu traim din amintiri. Daca ai fost la doamna psiholog (cea cu fitil foarte scurt), n-ar strica ceva info. 

Mersi

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

voi sunteti un club de gentlemen mult prea compact, o casta ermetic inchisa. eu vreau sa cred ca am invatat din greseli, voi nu aveti problema asta.

am incercat sa va atrag atentia ca sunt inca flacai pe aici care ar putea aduce plus valoare. nu aveti voi deschiderea din pacate.

am incercat sa va sugerez in dezbaterile trecute ca doar experientele mele ar putea completa o gramada de necunoscute si incomplete de aici. nu v-a impresionat treaba, asa ca o lasam fix cum a cazut.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Sunt multi care au intrat usor. Cred ca depinde de cum bati la usa. 

Anywho, precum doresti, nu e nimeni fortat sa scrie.

Link to comment
Share on other sites

2003-2004 ştiu şi eu. Acum, recunosc, Gooe, webmaster zic ceva. Nick Name nu aveam atunci dar era altul.

Dar deschidere a existat şi există la fel cum au existat (şi vor mai exista) şi animozități, dar s-au păstrat în limitele decenței. Important este ca recenziile să fie bune şi scandalurile la locul lor.

Spălăm şi rufe, dar nu le uscăm la stradă (printre recenzii).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...