Jump to content

(V) Alexa cruda si neprihanita 0765870447


Guest robi78
 Share

Recommended Posts

Guest robi78

Salutare....

 

Anuntul l-am luat din A.T..si suna cam asa..."BUNA sunt Alexa, singurica, tanara draguta, frumoasa si sexy, ofer servicii de calitate, sex oral neprotejat cu finalizare, sex normal in diferite pozitii.La mine exista seriozitate, discretie si farmecul celor 19 ani,    06 Apr 11:00

0765870447 ( 0765.870.447 ) "

http://www.anuntul.ro/anunt/buna--sunt-alexa-singurica-tanara-draguta-frumoasa-si-sexy-ofer-servicii-de_4901956

 

Dupa cateva incercari de a stabili o vizita, am reusit sa o prind vineri 06.04....trebuie specificat ca este la inceput de drum :P si din acest motiv face mici greseli care personal le-am trecut cu vederea(referitoare la tarif, programare sau prezentarea "serviciilor").

 

M-am programat telefonic pe la ora 11.30, am fost indrumat catre Kaufland Sebastian, apoi alt telefon si mi sa dat adresa exacta strada Dumbrava Noua, primul bloc a doua scara, sunat la interfon urcat la locatie(am asteptat 3 minutele pe scara sa se imbrace de incepatoare).

 

Apartamentul este inchiriat mobilat varianta veche de specificat clar ca in momentul in care am vazut-o la usa sincer nu a mai contat nimic , pustoaica arata super fresh corpul ok si fata angelica ;D.

 

A prezentat cu stangacie meniul, 100 ron o finalizare sau 150 ron doua finalizari, nu accepta finalizare orala sau anal in rest totul clasic.

 

Baia este ok, in stil vechi, desfasurarea de forte are loc in sufragerie, repet inca o data este incepatoare si se vede clar acest lucru.

 

Ce ma facut sa raman a fost faptul ca imi era foarte dor sa imi aduc aminte de chilotelile din tinerete adica la 20 ani :D.

 

Ea ma asteptat imbracata casual pantaloni mulati si un tricou larg precum caprioarele din tinerete.

 

Am stabilit ca stau o singura finalizare, apoi am trecut la o chiloteala in dulcele stil fomistul si shaworma, are un corp super crud, apropo pozele sunt reale si o dezavantajeaza fiind facute aiurea, am savurat-o asa cum am dorit si pe unde am dorit dupa vreo 25 minute de gustat din toate bunataturile ei, gemea foarte frumos si sa excitat la maxim,  am rugat-o sa puna prezervativul si uda fiind :P am percutat-o in pozitia misionarului in capsunica ei stramta si foarte uda, dupa alte 10 minute ne tineam in brate eu inca morfolind la sfarcurile ei si cu mainile tragand-o de bucile tari.

 

Per total a fost o experienta foarte placuta o recomand doar celor care cauta ceva foarte crud si doresc sa isi aduca aminte de tinerete cu farmecul si stangaciile de rigoare.

 

Nu pot sa cuantific exact prestatia ei dar merita sa incercati o chiloteala si un sex normal cu ceva crud si gustos.

 

Pentru intrebari si detalii va rog sa ma intrebati.....

 

 

[attach=1] [attach=2] [attach=3] [attach=4] [attach5]

post-0-150392339365_thumb.jpg

post-0-150392339366_thumb.jpg

post-0-150392339368_thumb.jpg

post-0-150392339369_thumb.jpg

post-0-150392339371_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest addendum

Nu vreau sa stric bucuria unei descoperiri, dar in AT-ul de azi fata asta figureaza in trei versiuni:

1. singurica, 100RON/h

2. ne-singurica, 200 RON/h

3. impreuna cu o prietena (Bianca), 100 RON/etc (chiar asa scrie - etc.).

 

Ori are personalitate multipla, ori e pur si simplu nehotarata.

 

A.

Link to comment
Share on other sites

Guest robi78

Dupa cum am si scris mai sus...ESTE FOARTE INCEPATOARE... are 2 saptamani de cand a venit la Bucale pentru a face bani pentru un scop "nobil si altruist"

Tarifele/tariful sunt prezentate aiurea eu am spus ce am discutat/ negociat la fata locului.

Faza cu colega ...eu am verificat inainte sa ma duc la ea cu google si cauta colega pentru activitatea prestata, vineri nu era decat ea in apartament.

Iar faza cu personalitatea dubla sau alte chestii de genul asta ...parerea mea este ca gandesti lucrurile foooarte departe...... este incepatoare, si este foarte stangace.

 

In ultimul rand daca "descoperirea" mea nu reprezinta interes aici, chiar va rog sa stergeti topicul.

Eu m-am gandit ca poate mai sunt si altii care vor sa se delecteze cu o fatuca tanara si INCA neprihanita 8)......

Link to comment
Share on other sites

Guest addendum

Robi, usor...

Nu era nimic despre tine. Descoperirea ta e foarte utila si comunitatea iti multumeste.

Doar ca nu toata lumea e asa adaptabila ca tine. Pentru unii e util sa stie ca unele lucruri din cele discutate cu fata s-ar putea sa nu se materializeze la fata locului.

 

Amical,

A.

Link to comment
Share on other sites

Guest robi78

Stai linistit ca nu am luat-o personal ;D...... ideea este simpla...

Faptul ca este incepatoare poate fii exploatat la maxim 8)....acum fiecare intelege ce vrea, eu nu ma mai duc la ea pentru ca am alte "tinte" :D escapada aceasta a fost asa o aroganta de dragul tineretii trecute......

Link to comment
Share on other sites

Am sunat-o si eu ca sa fac o programare. Voce placuta la telefon, un pic timida, si care ii tradeaza varsta frageda (ai zice ca e minora).

Mi-a dat detaliile si am zis ca ajung in 30 de min la Sebastian si o sun de acolo.

 

Din pacate pt mine si benzina pt juma de lungime de Bucuresti nu a mai raspuns la telefon cand am apelat-o din fata blocului... Telefonul inchis - "Abonatul nu poate fi contactat....". I-am dat un mesaj si am mai sunat-o de cateva ori dar nimic!

Am plecat cu coada intre picioare si cu ganduri de bine legate de sfinti si alte alea.  :rolleyes:

 

La vreo ora si ceva primesc vreo 2 beepuri de la Alexa. O sun inapoi si isi cere scuze ca "a fost telefonul inchis din greseala si nu l-a vazut. Si daca mai sunt in zona pot sa vin acum...". Da-o incolo de treaba! am zis ca vin in 30 de minute si tu uiti telefonul inchis?!! Oi fi eu prost si curvar dar nici chiar asa! Si sa ma intorc iar juma de Bucuresti ca sa-mi iau a teapa numarul 2?!

 

Pt mine este o neserioasa. In masura in care ajunge si citeste pe aici, sa invete ca daca nu poate sa respecte o programare facuta(din varii motive), sa sune si sa anunte pana ajunge omul la usa, sau si mai bine sa o lase pe alta zi de la inceput.

Link to comment
Share on other sites

Salut ....sa contribui si eu la ,,cartea de vizita a celor doua fete " , Alexa si Bianca...in primul rind nu trebuia sa spui aproape exact locul fetei...mai lipseste et 1 sa scrii si nr ap....fata este asa cum spune , tinata incepatoare, cruda , fara experienta dar foarte solicitata  pt ca in sufrageria din dreapta unde se executa prospatura sunt putine ore liniste ...personal am fost la ea de citeva ori, vorbim de Alexa intai...pasarica strimta, ascultatoare, sex protejat, raspunde  FK...neexperimentata dar amabila ...cere 100 pt un nr ...la mine , s-a intimplat sa o trezesc pe la 8.30-9 , devenind putin abonat, a inceput sa raspunda peste asteptari ...acum de la Paste are tel inchis si a ,,decolat" in zona celeilalte colege, Bianca, si ea o cruditate , cam la fel de novice, incepatoare care presteaza pe linga piata Resita intr-un bloc de linga o scoal(stiu exact adresa dar nu vad normal sa scriu) ...fac cuplu amindoua cind se cere asa ceva ....anunturile sunt corecte si reale ...au aflat despre ea ,,baietii" de cartier(Alexa) si , fara protectie, fara innotatori, a avut ceva probleme....nu stiu daca mai prestaza  la adresa cunoscuta dar in locatia de la et  2 din Costila, poate fi gasita linga Bianca ...amindoua au pasaricile fff strimte, neuzate si cu putin sarm poti beneficia si de oral neprotejat dar nespectaculos dar si de un anal ca in adolescenta cu ,,au ma doare...poate si un inceput de plins...sa mai ,,ungem'(lubrifiant) etc .de incepi sa rizi singur ...per  total fetele sun ok pt un scurt, no profesional....rugaminte! nu mai treceti date de localizare care duc si sticletii la fete dar si rrromii....o seara buna ....nu am scris de ea de acum o luna de cind am descoperit-o pt ca navigheaza pe net si m-a rugat sa nu-i fac reclama si cum ma ,,abonasem" oarecum, am stat cuminte dar acum , fiind prezentata , am decis sa scriu...succes si mai discreti cu adresele ....

Link to comment
Share on other sites

Salut!

 

Daca tot am urmarit forumul...si am zis ca ma las de pacatuit....nu am reusit. :)

 

am vorbit cu domnisoara pe mess, este draguta la fata (am cerut web cam). Mie imi plac astea mai teen ....

Am inteles ca nu raspunde la telefon ca are nu stiu ce problema de sanatate si de saptamana viitoare ne auzim...

Sanatate multa...ii doresc.

Abia astept sa o incerc.

 

Daca mai cunoasteti prospaturi, tinere....impartiti si cu altii :)

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Confutaciosi...cu parere de rau va anunt ca NU MERITA!

 

aceasta tanara si neprihanita e un pic plinuta, nu are tocmai forme de invidiat....gen Sabina, sau chiar Luiza brunetzika ....

 

Dar hai sa o luam cu inceputul:

Sun si o intreb daca e libera intr-un sfert de ora...cica ok.

Plec in graba ajung in timp acolo..sun si imi da indicatiile de rigoare sa ajung si la scara cu pricina.

 

Nota 5 pt. apartament....Nota 4 pentru prosopul mic, nota 3 pt. gelul de dus inexistent ...

M-a invitat in sufragerie, cred, si am inceput un mic dialog, dar nu prea aveam ce... Patul de actiune e ingrozitor..scartaie, si are un aspect de futai la bunica in patul... :).

In timp ce discutam..tot suna telefonul, nu l-a dat pe silentios, ba chiar in timpul actiunii, orale, a raspuns la tel. si a zis sa revina in 10 minute, de parca stia cand termin eu...

La oral....nici nu pot sa spun ca ala e oral...mai degraba iti face o "laba" si abia asteapta sa termini....

Cand am vazut intentiile fetii, am trecut imediat la normal ...dar aici in pozitia "doggy" cica o doare prea tare si nu poate...bine hai misionar...dar si aici ma tinea de solduri cu mainile, cu picioarele sa nu cumva sa o penetrez prea tare....deja ma gandeam ca "nu cumva sunt cu o virginica care o doare si trebuie sa ma port gentil cu ea ? " ....fuck..NU, si la un moment de neatentie am scapat din stramtoare si i-am dat un pic mai tare...mai cu gemete ....mai cu usturimi dar am reusit sa termin.

Hiuuuu....am fugit la baie, jurandu-mi, in gand, ca nu mai trec pe aici...i-am si propus sa se lase macar o perioada de meserie, dar ideea ar fi sa se lase de tot de meserie ca nu are viitor :).

Asadar..ce note sa ii mai dau??

 

Nu frate....e jalnica si nici macar nu e mare piesa / bijuterie...

Bani (100 ron)aruncati pe fereastra, mai bine dadeam o laba sanatoasa...

 

Tot caut o lozinca, un slogan ...sa las ca semnatura..dar nu imi vine nimic dragutz si potrivit in minte...

 

Pe curand...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...