Jump to content

Cuib cu fete dragutele - Tineretului/Palatul Copiilor 0734860300/0731399069


Guest papuasul
 Share

Recommended Posts

Guest papuasul

Este un cuib care prin vara avea locatia intre Budapesta si Sincai, la trecerea de pietoni de la fostul Mic.ro. Erau acolo mai multe fete, in ture. Posibil sa aiba si un topic deschis aici.

Locatia este vizavi de Palatul Copiilor, in ultimul bloc pe partea stanga, cum mergi de la Tineretului catre calea Vacaresti.

Cand am fost eu erau trei, doua brunete si o blonda. Brunetele erau Mary (una slabuta si inalta care a activat in locatia veche) si Cristina (cred ca si ea era in locatia veche pentru ca o stiam). Pe blonda nu mai retin sigur cum o chema, parca Ella a zis (pe ea nu am zarit-o pe nicaieri).

100 lei/finalizarea - sex total. Pe ora nu stiu cat este si nici ce varste aveau, ca vorbeau repede. Oricum sunt tinerele, 19-23 de ani toate.

Accepta toate oral np si CIM, dar fara FK si zic ca fac toate total.

Ies toate la prezentare cand ajunge clientul si iti poti alege.

Este un apartament de doua camere din cate am vazut, ca m-au luat de la usa in sufra in mare viteza. Cat am stat de vorba cu ele un confrate a parasit locatia si la intrebarea mea daca sunt patru raspunsul a fost nu, doar trei. Ori sunt patru, ori omul a fost lasat sa plece de capul lui.

N-am terminat discutia ca s-a auzit interfonul si una din ele a zbughit-o sa deschida si sa-l intampine pe urmatorul.

Brunetele arata bine amandoua, slabute, inalte, dragute. Blonda a disparut repede din raza mea vizuala.

Daca va puteti "concentra" in zgomote de tocuri, interfoane, discutii care se aud in fundal - usa de la sufra este o chestie pliabila care se inchide cat de cat - si agitatie, poate fi o optiune pentru o descarcare rapida cu niste fete frumusele.

Un alt numar la care raspund este: 0731399069 ( 0731.399.069 ). Fata care apare in poze nu era in locatie cand am fost eu. :)

 

Link to comment
Share on other sites

Guest papuasul

Niciun set de poze nu este real - eu cel putin nu am gasit la fata locului fetele din poze. Cum am spus, brunetele Cristina si Mary, sunt dragute. Nici blonda nu e de lepadat, dar a disparut inainte sa o scanez corespunzator.

 

Link to comment
Share on other sites

3 zane in locatie, destul de tinere si dragute. Te intampina toate la usa in sutien si bikinei pe tocuri. Am ales sa intru cu Carla(?), o bruneta miniona(cea mai micuta dintre toate) zambitoare undeva pe la 21-22 anisori. Numai buna de pula. Are 2 tatuaje florale viu colorate, unu pe burta si unul pe spate - lombar...

Dupa dusul cu apa rece am avut parte de o prestatie naspa... Oralul s-a transformat in oral protejat pe motiv ca ii curge sange de la o masea(a fost la dentist si nu i-a pansat-o bine...) :o si bineinteles ca mi-a pierit si cheful de saruturi la asa vesti. Am trecut la normal unde am simtit nicaiva mirosuri de peste venind de la instalatie. Am trecut la 1000 rpm si mi-am dat drumul cu ea in capra.

 

NU RECOMAND! din mai multe motive: fata nu s-a spalat dupa mine si cred ca nu era spalata nici cand am intrat cu ea, atitudinea de ultra fast-fut("ti-ai dat drumul?!" "mai ai mult?" "hai incearca sa-ti dai drumul ca ma doare de la prezervativ!"...), timpul incepe si se scurge de cum intri pe usa- 20 de min daca alegi oferta de 1 finalizare, daca depasesti trebuie sa mai dai 50 ron pt ora. GFE fals, nici nu o atingi cu pula si incepe sa tipe.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

am incercat si eu si am ajuns de 2 ori in locatie, la niste fete romulane, obosite rau la fata. pareau drogate 1, respectiv a 2a oara 2, iar alta le supraveghea. nu mai stiam pe unde sa ies. tarif 100f, 150h. oral cu finalizare, normal, de anal n-am mai apucat sa intreb. pozele nu au de obicei (la mine de 2 ori) legatura cu realitatea.

Eu a 3-a oara nu mai incerc. si asa am fost fraier pe timpul meu de 2 ori.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...