Jump to content

Blonda stilata - 0769722519


dr.sex
 Share

Recommended Posts

Dupa o conversatie telefonica care mi-a starnit interesul, adica sex total la 200 lei cite finalizari poti, am vizitat-o pe dra blonda stilata in locatia din Magheru (Sephora).

Mi-a deschis dra din pozele din anuntul.ro, simpatica, frumusica, pe la 1,60 si 55kg, dar cu o burtica mai maricica si sani nr. 3 putin lasati.

Apartamentul este cu 2 camere, intr-o stare deplorabila, dar am ales sa ramin. Dusul nu mai avea terminatie si te speli doar cu furtunul. Am primit un prosop uzat, dar parea curat, in schimb asternutul canapelei (locul placerilor) prezenta numeroase pete proaspete.

A inceput cu un oral bunicel de max nota 8, dar dupa 3-4 min a dorit sa trecem la un normal doggy de nota 7-8.

Am finalizat in cauciuc si am dorit sa parasesc locatia cit mai repede, abandonind orice dorinta de anal.

Fata iti lasa impresia ca ar dori sa te satisfaca, dar cred ca este la inceput si nu se prea pricepe. Locatia, insa, termina orice dorinta de sex.

Link to comment
Share on other sites

Salutre,

 

Confirm parerile despre locatie. Si paznicul de la intrare a comentat un pic.

Fata isi da silinta, oral ok, normal mediu-nu prea ii place deasupra, la anal sta, dar nu da semne sa ii placa.

Atentie, este mica de inaltime, adica cam 160.

 

Spor

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...