Jump to content

Iulia 0784812691 Vitan


sperminator
 Share

Recommended Posts

din ciclul "coaie umflate, salariu mic, dupa buget"

 

M-am dus la 

-DOAMNA matura 40 ani supla cu foarte multa experienta in arta amorului, foarte calma, ofer comp. intima d-lor generosi si manierati, oral deep nep. normal in dif. pozitii, cunilingus anilingus si alte fantezii erotice,    0786985600 ( 0786.985.600 )/ 0725186205 ( 0725.186.205 ) prima poza

 

dar am intrat cu

 

-MA misc bine sunt o fata simpla si fara fite, daca si tu esti la fel vino sa petrecem cliple de neuitat, sex oral si normal in diferite pozitii, cat mai excitante, poze reale, locatie centrala, zona mall vitan   

0784812691 ( 0784.812.691 )  a doua poza

 

...doamnele fiind colege de apartament. Poze reale...

 

Vis a vis de Mall Vitan, zona Zizin.

Aveam chef de o matura dar tipa din primul anunt nu m-a inspirat deloc. La corp era ok dar la fata.....Cand am dat sa ies mi-a prezentat-o pe a doua zana cu care am si ramas.

 

Iulia (fata nr 2). Apartamentul asa si asa. Baie slab utilata, ud pe jos, fara prosop, papuci etc, noroc ca eram dusat. Fata pare curata (era abia iesita de sub dus). Volubila, incearca sa se faca placuta, face ce-i ceri. Corp ok, tzate mici si cam moi. Fata dupa cum se vede in poze.

Oral protejat, banal dar sargincios. La normal s-a asezat direct capra, dar cum eram pe fuga (ca de obicei) nu am protestat, mai ales ca de tzate nu era mare lucru, plus urme inestetice pe burta de la o cezariana (cred). Cur frumos, futabil. Geme, se infige, una peste alta ok.

Dupa 10 minute dadeam senin cu servetele umede pe maciuca, imbracat si la gara.

Nu-mi pare rau dupa bani dar nici nu e de revenit. O descarcare si atat.

Apropos, la venire m-am dat nas in nas in usa blocului cu un baiat, presupun ca era fishuleanu. Mi se intampla din ce in ce mai des asta, si este usor neplacut, nu-mi pot imagina totus de ce nu o sterg mai discret.

contributia finaciara, 50 lei/finalizare

[ATTACH1][ATTACH2]

post-107-150392338336_thumb.jpg

post-107-150392338337_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest mamutul

Salut,

 

Oral protejat la cererea ta sau asa a impus ea? Normalul presupun ca a fost tot cu cauciuc, corect? Aspectul ringului de lupta cum ti s-a parut dpdv al curateniei asternuturilor, al mirosului de tigara? Intreb pentru ca din descrierea ta mie imi cam pare a fi mai mult un cuib de fastfut...

 

In alta ordine de idei, m-a amuzat anuntul celei de-a doua gagici: "...sunt o fata simpla si fara fite, daca si tu esti la fel vino sa petrecem..." Pai, ce sa zic, eu unul nu prea sunt o fata simpla si fara fite...  :D

 

Toate bune!

Link to comment
Share on other sites

S-a bagat la oral protejat din prima si nu am protestat. Normalul protejat....normal :). Fara miros de tigara, asternuturile nu pot sa apreciez cat erau de curate insa nu am vazut sa-l schimbe dupa utilizare.

Fastfut fara nici cea mai mica urma de indoiala!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...