Jump to content

(V) Alina Bareback rond Alba-Iulia 0725628879


Guest papuasul
 Share

Recommended Posts

Guest papuasul

Saptamana trecuta am zarit numarul asta in AT si mi s-a parut a fi nou.

Locatia este in rond la Alba-Iulia, langa BCR-ul de pe colt, pe la et. 3 parca. Bloc fara interfon, cu portar caruia ii spui direct la ce ap. mergi si nu se streseaza.

Fata se recomanda Alina, nu mai stiu cati ani zice la telefon, eu zic in jur de 30, dar se tine foarte bine. Pozele sunt reale clar. E roscata inchis, vopsita. Este un pic dintoasa, dar nu m-a zgariat deloc la oral.

Scoruri: 100 lei fin, cu FK la greu, oral np, CIM fara inghitire, la pasa n-am apucat. Pentru o ora cere 150 lei si pentru anal parca 200 lei ora (chiar nu tin minte ca nu m-a interesat aspectul de data asta).

Fata a fost foarte volubila, dornica sa se faca placuta si hotarata pe treaba.

Cum plecasem catre ea cu gandul ca este vreo teapa, nu mi-am alocat prea mult timp pentru actiune.

A iesit in final doar o finalizare scurta (in 10' m-a terminat), doar orala. Cum am zis, decisa sa te faca sa te simti bine. A fost sincer dezamagita ca am plecat fara sa servesc si felul doi. Intuiesc ca si la normal iese cu scantei. Pasarica fara mirosuri suspecte, m-am jucat un pic cu degetele in timp ce ma executa.

Mi-am propus sa repet experienta pentru o ora, cu tot tacamul.

Locatia este aranjata, curata, insa bucataria, sufra si holul fiind sparte si aranjate de un "Dorel" entuziast si priceput, dupa cum a crezut el ca da bine la "apartament de lux" si fetele, folosind zona aceasta si pe post de fumoar, se cam simte mirosul in tot apartamentul.

In camera insa este ok, cu asternuturi curate.

Mi-a zis ca a mai fost si prin alte parti, insa eu n-am mai zarit-o pe nicaieri.

Mai are o colega blonda, care cica ofera aceleasi servicii si cu care face si "show lesbi real", insa este un pic mai plinuta.

Bila alba: desi am stat foarte putin, nu a curs nimic din gura ei pana a decartat la baie, in timp ce ma aranjam sa plec, a strans cearceaful si l-a dus la baie.

Info suplimentar: incercand zilele astea sa ma programez pentru o testare totala :) am aflat ca presteaza doar dupa-amiaza, dupa 16.00 (cica ar avea job in timpul zilei), pana tarziu in noapte.

Cand reusesc sa o testez nr. 2, va raportez.

 

[attach1]

post-750-150392339345_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest Futuloiu

Nu stiu cit de disponibila este donsoara', insa mie nu mi-a raspuns la telefon, oricit de mult am incercat. Poate ca intram in saptamina mare si fetele simt nevoia sa se pocaiasca...

A, sa nu uit, exista inca un topic Alina, virgula, rond Alba Iulia, evident cu alt numar de telefon si despre alta caprioara, nu am putea sa-l denumim pe asta sau pe celalalt altfel ?

My two cents...

Link to comment
Share on other sites

Guest papuasul

Ai dreptate cu raspunsul greu. Nici mie nu mi-a mai raspuns, desi la plecare a zis ca mi-a notat numarul ca sa stie cu cine vorbeste.

I-am dat si mesaj sa ma sune cand este disponibila - nimic.

Intre timp vad ca i-au disparut si anunturile din AT. Sper ca este doar o pauza determinata de sarbatori.

O sa mai incerc dupa Paste, pana atunci sunt in post. :)

Link to comment
Share on other sites

Eu am reușit să o prind la telefon. Mi-a vorbit incredibil de frumos, răbdătoare, nu doar înșirare de meniu. Spune însă că accepta anal neprotejat, de obicei cu clientii fideli, iar asta mi-a dat ceva semne de întrebare.

Am zis ca măcar să ajung să o vad. Am stabilit ca vin a doua zi la ea, a confirmat ca este în locației și eu disponibilă. A doua zi în schimb a răspuns alta fata care a spus ca Alina nu e in locatie.

 

Si din păcate asta e toată povestea.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...