Jump to content

Deea/ Beatrice/ Natalia Benjamin Button Pta Alba Iulia, 0744863520


Root

Recommended Posts

Revazut fata.

Am mai scris despre ea pe prima pagina sub un alt pseudonim. De bine. Parerea e aceeasi.

Op si Np, banuti ca acum 2 ani.

Fara graba, fara fite, s-a purtat ft frumos cu mine. Vizita a fost mai lunga ca ma simteam bine.

E tunsa scurt acum. Arata ca in poze. Slim, miniona, atletica.

Nici vorba de sarcina, fish sau alte tampenii cum se zvonea mai sus.

sect 3, Pallady, stradal, locatie la limita dar intima si curata, apa calda, prosoape din hartie. 

Fiți civilizați cu ea ca e “nevinovata”

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Salut, confirm cele spuse de @carloselchacal mai putin partea cu apa calda. Fiind locatia la etaj apa calda ajunge mai greu. 

Fata e neschimbata , foarte vesela si glumeata. Singura schimbare vizibila fiind doar tunsoarea.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • Futuloiu changed the title to Deea/ Beatrice/ Natalia "noua" in Bucuresti, 0744863520

Buna!!

Ofer masaj de relaxare oral-normal protejat

Diverse fantezii ..

Prețul este 150 fin.

250 o ora ,2 finalizari

Pe Aleea Mizil 6

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Poze reale, conforme cu realitatea (tunsa scurt acum)

Domnisoara este simpatica, curata, asumata, comunicare buna, atenta la dorintele dumneavoastra.

Locatia nu mai este relevanta dar a fost una curata.

Preludiu, fara FK.

OP cu DT, peste tot, sustinut.

NP, fara restrictii, bine de tot, "profesionista la capra" si-a pus o perna sub burta.

COF, CIM

N/A

On 23.11.2021 at 13:01, Futuloiu said:

Spre deosebire de alti confutadori mie nu mi-au fost supte coaiele, doresc ca acest lucru sa se consemneze.

Mie da.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Am intalnit-o scurt cand era pe Laborator 14, acum vreo 3 ani, i-am zis ca vin la ora si pana am ajuns deja mai programase pe cineva imediat. Retin ca era (sper ca mai este) frumusica (tatuajele cam nasoale), subtirica si foarte vesela. Am avut o partida foarte scurta doar de oral cu CIM de-a mirarile de buna. FK nu, doar pupici si nici dificila n-a fost, cum au scris unii. Acum ca a reaparut m-am chinuit grav sa o revad, fara succes. Mi-a zis ca are si job, nu e disponibila 24/24 cum e scris in anunt, in principiu dupa-masa si schimba locatia foarte des. Ma mai opintesc! Preturile comunicate sunt foarte ok vizavi de ce oferte sunt acum, numai eu cat am umplut rubrica de "servicii mici..."

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • steroidu changed the title to Deea/ Beatrice/ Natalia "noua" Pta Alba Iulia, 0744863520
  • 4 weeks later...

Plecata din tara again, prin cele strainatati, probabil Anglia sau Irlanda

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

  • steroidu changed the title to Deea/ Beatrice/ Natalia Benjamin Button Pta Alba Iulia, 0744863520

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...