Jump to content

Ramona 0765172775-Romana.


LocDog
 Share

Recommended Posts

Salut si bine v-am gasit.

 

In cele din urma m-am decis sa scriu si eu pe acest forum.

 

Am gasit azi acest anunt in AT:

 

AMANTA, dulce si draguta te astept intr-un cadru intim, discret si select pentru a petrece clipe frumoase impreuna, plus masaj si dus impreuna. Poze reale 100%. Zona Romana (lux)

 

Telefon:0765172775 ( 0765.172.775 )

 

[attach=1][attach=2] [attach=3][attach=4]

 

Cum e sfarsit de saptamana si trebuia sa inchei saptamana cu bine am zis sa fac o incercare.

 

Locatie: In zona Romana,oarecum de lux,apartament dragut,renovat recent, un dulap misto cu oglinda pe el,tv...baie moderna cu toate accesoriile incluse:Gel de dus,prosop...etc.

 

Tarif: 150 RON/h / doua finalizari.

 

Atitudine: Este destul de deschisa si ai ce discuta cu ea..

 

Fata: Este cea din poze,este micuta de inaltime (1.55-1.60) si este draguta la fata.

 

Actiunea: Oral,neprotejat(nu exceleaza insa se straduieste ceea ce este bine pe viitor)incercari sustinute de deepthroat,fapt pentru care primeste o bila alba.

 

Normal-Fata este stramta.Geme de placere(asa mi s-a parut mie) Si adopta pozitiile fara sa comenteze. Finalizare pe sani.

 

FK:Face doar daca-i ceri.

 

In opinia mea o experienta de revenit. Pentru mai multe intrebari sau detalii vis-a-vis de cele scrise mai sus,va stau la dispoziie.

 

In zilele ce vor urma voi mai scrie despre cateva fete la care am fost in decursul timpului. Unele experiente au fost dragute,altele de nedescris. Momentan,am scris doar despre aceasta fiind cea mai "proaspata".

post-2582-15039233795_thumb.jpg

post-2582-150392337951_thumb.jpg

post-2582-150392337952_thumb.jpg

post-2582-150392337953_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Da, gagica are o catelusa pitbull - pe cale sa fie vanduta in curand... Atentie ca cica si catelusei ii place pula  :D l-a muscat pe un client de stromeleag.

 

Locatia e la Romana la Nike intr-un ap mai vehci dar renovat undeva dupa 2000. Baie cu cabina de dus si sapun...  La nivel de curatenie e asa si asa, cam ca in orice casa unde ai si caine(miros specific).

 

Fata e blondina din poze, micuta la 1,55 si aproape imponderabila. De la ea am aflat de forum... E destul de vorbareata/curioasa- cati ani ai, ce lucrezi, de unde ai aflat de mine, ai mai fost la dame etc, dar intr0un mod placut. Nu te grabeste, timp berechet de tigari si vorba.

Super ingusta la pasarica... Mi-a zis ca prezervativele o irita si ca s-o bag adanc(la naiba cred ca am trecut de cervix) fara s-o scot complet si s-o bag repetat. Inceput cu pupaturi si un pic de oral, bagat pula-n pizda si schimbat vreo 2 pozitii. Gel durex Heat in cantitate industriala.

Ca semn distinctiv are un tatuaj(ne-am apreciat reciproc prostiile desenate pe piele) pe omoplatu drept, floral.

 

Eu m-am simtit bine si o s-o mai vad probabil intr-o zi cu soare, futaiul a fost destul de scurt din cauza pasaricii care m-a terminat repede(cum oare gasesti marime pt pula ta?!, juma se labarteaza ca un balon la excitatie, iar cealalta juma e prea prea mica ca toli diametru). Am stat vreo ora si, un numar, 150 ron.

Ca pcte negative, lipsa gel dus si oarecare dezordine...

[attach=1]

post-2467-150392337954_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest soricelul

Dragii mei, sa va povestesc experienta mea cu domnisoara Ramona

 

Am fost intr-o vizita erotica in iatacul ei pe cand salasuia pe Aleea Florilor, undeva pe stanga, intre Plaza Mall si Moghioros. In fine, ideea este ca femeia nu a stiut sa imi explice unde sta si m-am invartit ca boul printre blocurile lui Ceausescu.

 

Pozele o reprezinta, insa la fata se aseamana izbitor cu pesonajul feminin principal din animatia "Ants". Nu glumesc, nu sunt rautacios, pur si simplu are trasaturi faaciale similare cu furnica aia. Cat despre corp, insa, carnea este tare, are cur misto si sani marimea 3-4, foarte placuti la atingere.

 

Orice detaliu despre locatie este irelevant, intrucat observ ca si-a mutat cuibul in centru.

M-a asteptat imbracata ca un baietan de 14 ani.

 

Toate bune si frumoase, pana am ajuns in asternut. In cazul meu nu au existat discutii, sucuri si alte dulcegarii. S-a dezbracat si s-a intins in pat. Deja miroseam teapa, dar am ramas ca boul. Oral groaznic, laba curata, fara niciun fel de sperante sau perspective de viitor. Nu stiu unde fugise oralul ala misto descris mai sus, eu unul nu l-am gasit oricat am incercat sa-l caut in gura ei. Pur si simplu nu reuseam sa trec de mainile ei. Despre deepthroat am citit aici si pe forumul deja defunct, caci la ea, ioc.

Dezamagit, am trecut la normal, adica femeia s-a pus pe spate si a inclestat picioarele in jurul meu, in asa fel incat imediat ce-l bagam pe ala micu, ma impingea inapoi afara. Parcaca futeam femeia cu arcuri, iar distractia abia incepuse. Am pus-o capra, insa aici a aplicat alta strategie: lasa curul in jos si/sau il tragea din pula. Pana mi-am dat drumul, cu mare greutate dealtfel, domnisoara ajunsese in cealalta parte a patului, precum o omida, tarandu-se pe genunchi si pe coate.

Ma simt obligat sa precizez ca nu am vreun monstru de pula, nu sunt agresiv in gesturi ori limbaj, nu i-am cerut nimic deosebit, doar un futai cinstit.

Poate ca nu am facut click. Poate. Daca ii mai da careva o sansa, o face pe banii lui, eu am platit la vremea aia 60 de regi ai junglei, insa la telefon cerea deja 150. Pentru ca da, vorbea la telefon in timp ce eu ma dezbracam. In rest, tacuta ca o moarta, desi am citit despre talentele ei sociale si sexuale de mi s-au uscat ochii dincolo si mai nou pe aici...

O experienta de nerepetat in opinia mea, o femeie care nu este facuta pentru meseria asta, genul de tarancuta venita la oras sa faca un ban rapid.

 

Soarece

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...