Jump to content

Terapie pentru trup si spirit, bioenergie Baneasa 0732727502


varud76
 Share

Recommended Posts

Salutare,

Deoarece zilele trecute aveam o pofta de un masaj ,si fiind in zona Baneasa (pe o aglomeratie crunta) am zis sa incerc urmatorul anunt:

"Baneasa, DN 1, Aviatiei. Masaj terapeutic, limfatic, reflexoterapie, somatic, kinetoterapie, imbinarea tehnicilor pt. relaxarea tuturor grupelor de muschi. Program l-v 08-20, s-d 08-18.00,

Masaj terapeutic ,profesional, la inceputul prostatei, cand este inflamata sau iritata. Masaj ptr. reglarea circulatiei sangvine , irigarea cu sange si deblocarea centrilor nervosi si artere, f.important pt.prevenirea imfarctului miocardic,comotiei cerebrale. Bioenergie ( in corp fara energie este un corp fara viata) , incarcarea cu energie suplimentara energiei dvs. va intareste sistemul imunitar si va fereste de boli si virusi , repara micile imbolnaviri ale organelor ! Mersi ptr.aprecieri."

 

Ce pot sa zic...cad te mananca'n ....

Locul e intr-o casa, pe malul lacului Herastrau(cred),intr-o curte cu o alta casa...

Foarte inghesuit totul,curat,cu posibilitatea de dus.

Femeia,maseuza,pe la 45/48 ani,160cu 55/60 kg,...complet dusa cu capu

Vorbeste incontinu,toate balivernele despre masaj,...

Prestatie 1/2...o mangaiere pe talpi 5 min,...dupa sarit la inghinal ,fara a atinge coaiele sau pula,....dupa masaj fata/capul

Dupa 25-30 min i-am zis ca am o intalnire urgenta si trebuie sa plec,.... nu o mai suportam

 

Eu nu mai calc pe acolo si nici nu recomand cuiva !!!

Varu

  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Doamna este de mult in bransa, a inceput cariera la SweetPleasure Snagov.

Link referinta: 

 

E blonda din primul set de poze.

O stiu de la Snagov si desi destul de nasoala, am mai facut opriri pe la ea in cursul anilor - fiind f aproape de zona mea de interes.

E sisi clar, terapeuta pt spirit, nu prea mai vrea sa ofere altele in afara de masaj insa mereu se plange ca nu are clienti fideli :)) si e dispusa sa te primeasca si la 6 dimineata. Scoate sanii la iveala si daca esti hotarat sa insisti si sa decartezi, primesti mai mult...

Mie nu imi place fizic dama.

Bafta

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 3 weeks later...

Am discutat recent cu ea la telefon, fiind singura optiune la momentul respectiv.

Intai am facut programarea prin sms(sperand ca hotararea de a o vizita faciliteaza extra-urile din trecut) si apoi ne-am discutat telefonic.

Concluzia este ca probabil in afara de sfanta laba, nu ofera absolut nimic. Mi-a zis ca este terapeuta, ca are diplome si antrenamente specifice si ca este specializata pe tratamente. Pfffff.

Masajul in sine, acum vreo 4 ani, era de toata jena iar finalizarea manuala era un fel de frectie mecanizata.

Eu o sterg din agenda.

Stima,

K

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Bune sa va fie zilele! 

Am fost și eu la respectiva. Pe vremea aceea făcea masaj pe pat și accepta sa se frece de tine, iar finalizarea se petrecea cu mâna. Țin minte ca și acum : era toată transpirata, parca era un burețel nu prea bine stors. O singură dată am fost și nici ca se va mai întâmpla. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

De ea stiu de pe vremea SP, dar atunci nu frecventam acel salon si nu stiu cat de departe se putea ajunge cu ea.

Am ajuns la ea de cateva ori, la intervale mari de timp, de cand s-a mutat la miorita si apoi aici in locatia actuala.

De fiecare data am  beneficiat de masturbare, am putut sa-i vad si atinge sanii, chiar si masaj prostatic, mereu se lauda cu ce masaj face ea zonei inghinale si-mi arata cum pot si eu sa-mi fac singur masaj f bun pt potenta. Nu pot spune ca masajul ma dadea pe spate, dar era o laba facuta de o femeie si mai vedeam si eu putina piele de femeie.

Asta vara am ajuns iar la ea. Nu ma mai tinea minte. Spunea ca are f multi clienti, ca in pandemie si-a facut conturi online si acum vin f multe doamne la ea, ca le ofera ... si le ofera.....

Eu ca sa ma dau mare am spus ca o stiu de pe vremea snagovului si ca am tot vizitat-o si la miorita.

Cand m-am urcat pe masa de masaj m-a intrebat ce fel de masaj vreau si i-am spus ca un masaj cu accent pe cel inghinal si ca daca o sa simt poate si cel prostatic. Nu a comentat cu nimic si m-a lasat sa ma intind pe masa de masaj.

Cred ca faptul ca i-am spus de snagov a blocat-o rau de tot. Nu oferea ea un masaj extraordinar, dar acum parca nu stia ce sa mai faca, parca era prima oara cand trebuia sa faca un masaj, parca nici nu stiuse pana atunci ca exista masaj.

Nu conta prea mult acest lucru pentru mine, venisem sa-mi eliberez energia erotica si atunci doar la ea am putut face o programare.

Aparuse si un prosop cu care ma invelea sa ma pastreze cald, prosop cu care-mi acoperea si fesele, fese pe care la alte sedinte le masa si le desfacea. M-am gandit ca totusi poate o sa se revanseze ea cand ma intorc cu fata.

Cand m-am intors cu fata mi-a acoeprit barbatia cu prosopul si s-a dus sa se spele pe maini, chiar ma gandeam ca ce grija are, sau ca vrea sa-mi faca si un masaj facial. Dar apoi mi-a comunicat ca atunci cand sunt pregatit ma pot ridica pe pe masa pt ca sedinta s-a terminat.

Am intrebat-o unde este masajul inghinal pe care-l lauda inainte, masajul prostatic. Mi-a spus ca nu mai ofera masturare, ca ea este ca un medic si ca masaj prostatic nu a facut nicioadata.

Am lasat-o in paca, nu aveai cu cine sa te intelegi. Dar daca se tot da mare doamna putea sa-mi spuna de cand m-am urcat pe masa de masaj si i-am spus ce vreau ca nu se mai poate. Probabil faptul ca i-am spus de snagov a speriat-o....

Acum voi care ati mai ajuns de curand la ea de ce servicii ati beneficiat? Nu la sex ma refer. 

 

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

On 28.12.2021 at 11:30, kindervondick said:

Doamna este de mult in bransa, a inceput cariera la SweetPleasure Snagov.

Link referinta: 

 

E blonda din primul set de poze.

O stiu de la Snagov si desi destul de nasoala, am mai facut opriri pe la ea in cursul anilor - fiind f aproape de zona mea de interes.

E sisi clar, terapeuta pt spirit, nu prea mai vrea sa ofere altele in afara de masaj insa mereu se plange ca nu are clienti fideli :)) si e dispusa sa te primeasca si la 6 dimineata. Scoate sanii la iveala si daca esti hotarat sa insisti si sa decartezi, primesti mai mult...

Mie nu imi place fizic dama.

Bafta

Nu îmi afișează link ul. Poți pune direct poza de atunci?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...