Jump to content

Pamela Sala Palatului Masaj + Sex 0734802700


Root
 Share

Recommended Posts

0734802700

Este vorba de masaj erotic nud, cuprinde masaj de relaxare, body to body și erotic cu finalizare, 1h, 200 lei. Al doilea tip de masaj cu o permisivitate crescuta și o senzualitate mai mare, este 450 lei, in total.

Oral protejat

FK in functie de igiena.

 IMG-20211207-WA0000.thumb.jpg.b92ffa4c01b25aec82804e35eab46c0a.jpg

IMG-20211207-WA0003.thumb.jpg.b2d72751018afcb4fc8c77bf7326992e.jpg

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Root changed the title to Sala Palatului Masaj + Sex 0791512403
  • 8 months later...

Este vorba de masaj erotic nud, cuprinde masaj de relaxare, body to body și erotic cu finalizare, 1h, 200 lei. Al doilea tip de masaj cu o permisivitate crescuta și o senzualitate mai mare, este 450 lei, ( o+n ).

0734802700

IMG-20221012-WA0000.jpg

 

IMG-20221012-WA0001.jpg

IMG-20221012-WA0002.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Din lipsa de alternative am ajuns si eu la aceasta ... pasarica.

Era pe lista mea lunga, citisem diveste lucruri despre ea, eram curios care este adevarul si nu ma asteptam sa descopar ceva nemaivazut.

Detaliile mi le-a trimis prin mesaj, diverse variante, preturi maricele. Am ales masaj si cuni.

Locatia undeva pe la Sala Palatului, conditii f bune.

Ea o fatuca ok fizic dpmdv cu sanii mari. 

A inceput un masaj de relaxare pe care ea il considera piesa principala in consumarea timpului sedintei. Gambele mele nu au mai primit o asemenea atentie de pe vremea pustoaicelor de la Amazonia. Dupa multe minute de masaj de relaxare (eu venisem pentru masaj erotic) m-a mangaiat usor cu pieptul si m-a pus sa ma intorc sa inceapa asaltul catre organul meu.

Am rugat-o sa se intinda si ea pe burta, sa pot sa-i mangai si sa-i admir corpul. A sarit ca arsa, speriata, ca nu cumva sa ma frec cu organul de ea. 

Am intors-o si am inceput sa-i gust pasarica. Nu are o pasarica care sa ma incante foarte mult. 

Foarte repede s-a retras si a preluat conducerea sa ma faca sa ejaculez. Nu avea rost sa insist cu nimic ...

Nu am simtit nimic erotic in vizita la ea, se vede ca are experienta si doreste sa detina controlul, sa se intample doar ce are ea programat, nu lasa sa se intample nimic din ceea ce considera ea ca este in plus. Nu am cerut nimic in plus, nu am insistat nici cu ce am ales eu extra (cuni), m-a lasat doar sa bifez ca am dat limbute, dar nu m-a lasat sa ma bucur de actiune, nu a participat, nu si-a dat silinta pentru o sedinta peste medie, nu a oferit erotism.

A fost o sedinta stearsa, o laba trista (ca sa folosesc expresia cartierului si a tineretii). Nu este teapa, dar este un serviciu scump pentru ce ofera. Am vazut ca este destul de cautata, imediat dupa mine a rugat un alt doritor sa mai astepte 15 minute sa apuce sa pregateasca camera si pe ea.

p2.jpg

p1.jpg

  • Thanks 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • Futuloiu changed the title to Pamela Sala Palatului Masaj + Sex 0734802700

Am vizitat-o pe Pamela de multe ori de cand am descoperit-o acum 2 ani si ceva.

Cumva am facut click cu ea de prima data: am apreciat igiena perfecta si masajul de relaxare - a fost exact ce trebuie, spre deosebire de alte fete care te ‘mangaie’ 5-10 minute si gata.

Pare intr-adevar uneori timida sau retinuta, dar este o fata cultivata cu care ai ce discuta ca preludiu sau intr-o pauza, iar pe mine ma excita si ce are in cap o persoana, nu doar aspectul fizic.

Luand in calcul ca a mai si slabit in ultima vreme, e ceea ce trebuie pt nevoile mele - plec de la ea mereu reimprospatat 😍

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Vărule, de ce ești atât de răuvoitor?

Eu unul n-am auzit să existe cazuri în care se fac recenzii la comandă sau fata își face user și se recenzează singură. Nu există 😀

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

@varud76, asa cum bine a punctat @Stratocaster, nu exista asa ceva, exista o etica pe care fetele o respecta, unde am ajunge daca si-ar face fetele conturi false de pe care ar posta recenzii elogioase ? Nici eu nu am intalnit, de prin 2002 incoace, asa grozavie, nu are cum...

Link to comment
Share on other sites

@varud76 Vezi? Ditai moderatorul e de aceeași părere!

Mai rămâne să găsesc pe undeva un al doilea reprezentant al masculinității românești care ar folosi cuvântul "reîmprospătat" despre sine, cu excepția celor ce se trezesc din comă profundă în urma contactului dintre dovleacul propriu și un obiect contondent pe care scrie cu auriu DEX.

Otherwise, all seems legit!

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...