Jump to content

(V) ALINA, BIANCA, ADINA 0763181200/ 0731173966 ZEPTER


RoberTzell
 Share

Recommended Posts

Salut ! E primul meu post care scriu aici sa ca va rog daca gresesc , sa fiti ingaduitori :P.

Parca am mai vazut ceva pe aici despre fete , dar cand am dat search nu mi-a gasit nimic, asa ca am decis sa fac un thread nou.

 

Anuntul suna asa:"ALINA, Bianca, Adina, brunete superbe, oferim companie intima, domnilor stilati si generosi la domicilul meu, sex oral de vis si normal in orice pozitie, 69, cunnilingus si alte fantezii, non stop, poze reale si noi  0763181200/ 0731173966  "

Acum am venit de la ele, cica sunt trei , dar in seara asta erau prezente doua: Adina si Bianca. Am fost cu un prieten, eu am ales-o pe Bianca iar el pe Adina.

 

1)unde ai gasit anuntul- anuntul.ro

2) interval orar in care e disponibila- non-stop

3) locatie-langa PSD-ul de la Zepter , prima la dreapta dupa PSD , ultimul bloc pe dreapta , sc 1 , etaj 3

4) grad de curatenie- al locatie este mediu, pozele astea noi care le are nu-s facute in locatie , cam mizera.eu facusem dus acasa, dar m-am dus in baie pana la toaleta , si era destul de murdara; fata era curata , nu am simtit mirosuri

5) aspect -inaltuta, 1,68/55/aprox 19 ani/sani 2-3 , cam lasati , picioare frumoase, fund apetisant, la fata dragutza -este tiganca . Placut , se conformeaza, face ce spui. dar usor grabita

4) grad de curatenie- fata este curata, miroase frumos

6) prestatie- A inceput cu un oral , neprotejat , f. bun , fara maini , cu deep, niste miscari ondulate din cap, simteam ca imi vine in nici 2 min de supt , asa ca am oprit-o , s-a dus mai jos pe oo le-a lins , a mai lins pula pe margini, a trecut iar la pula , a mai supt cateva minute tot asa bine , am oprit iar si am trecut la normal. ea deasuprea , se misca bine, sare pe pula de zici ca-si da drumu din luna:); am schimbat poz in capra am dat la ea , aici nu prea am simtit nimic ca sa largise , asa ca am pus-o la oral din nou , pana am finalizat pe sani. Nu face finalizare orala.

7 ) prêt- 50 lei/finalizare achitati la inceput

8 ) impresii / concluzii- merita o descarcare rapida 20-30 min max

9 )Poze- reale

 

Scuze pentru greselile gramaticale, le-am vazut prea tarziu, oboseala isi spune cuvantul... Data viitoare promit sa nu mai gresesc. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...