Jump to content

Din tainele comunicarii, astazi mega-exclusivistul swing club: Erosspark.ro


steroidu
 Share

Recommended Posts

  • Administrators

Se da un club de swing. N-am fost, dar domnul stapan Google mi-a relevat superba prezenta online. Tel: 0726965491 - Whats App : 0726965491

Pe el il cheama Eros Park, dar nu au gasit domeniul liber, asa ca au luat www.erosspark.ro. What's in a name...?

Eh, odata vizitata pagina, incepe magia cuvintelor, trepidatia verbala care ne va face pe toti dependenti: 

"Eros Park este cel mai cult și exclusiv Club Swingers din București."

Cum, ma, cel mai cult?! A scris vreo carte? A compus ceva, a inlaturat surplusul de marmura de pe vreo statuie?! Sau, stai ca e "cel mai cult": adica a scris o carte mult peste orice carte scrisa de oricare alt club de swing. Cred ca am inteles.

"Doar cupluri reale, clienți selectați și o componentă internațională puternică." Se refera probabil la cei 3 nigerieni din Agronomie, sau la fratii pakistanezi de pe santierul de la Popesti, care sunt chiar puternici, ca lucreaza cu fiare si betoane.

"Eros Park este un Club Swingers , rafinat și exclusiv, [...3 vorbe mai incolo...] Eros Park este un club swinger simplu."   I'm confused.

"O dovadă suplimentară a profesionalismului clubului Eros Park Club Swing București, este că se distinge de locurile la care mulți sunt obișnuiți.".  I am speechless. E atat de profesionist, incat e diferit - ni dovada, sarakie. La locuri, cu locuri, bre-locuri, cine mai numara.

"Eros Park Swingers Club este un club prive’ preferat de cuplurile amatoare de transgresivitate". Aici iar e greu de decelat: cupluri amatoare de incalcat legea (gen cocalari, interlopi), sau cupluri amatoare de constructii lingvistice care contin verbe transgresive, de ex: "Cuplul, citind aceasta descriere, se va grabi, desigur, spre Eros. Eross. Erosss". Cica astia cu verbe transgresive ar fi mai degraba baltici. Uuu, get those Lithuanian bitches over, cuzz.

"sunt admise persoane fără inhibiții dispuși să respecte anumite reguli" ori suntem transgresivi, ori nu mai suntem. 

"pentru a face mai intrigant și mai interesant jocul de schimb între persoanele de target internațional care doresc să se distreze ca și voi, totuși, respectând standardele foarte înalte de educație și respect." Aici cred ca sunteti nedrepti cu fratii pakistanezi. 

"Eros Park Swingers Club București un ambient rezervat, primitor și familial". Eh, da. Asta chiar cautam - sa fie rezervat, dar primitor si deschis. Wow, Matusa Rodica, si dumneata esti aici?! Cat de familial e acest club, buna-seara, Unchiu' Fane.

"Lucrul cel mai important este ca [...] aspectul inselaciunii nu exista" Si nici al delapidarii, doamna judecator. 

 

 

 

 

 

  • Haha 1
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...