Jump to content

Slabuta, draguta, Stefan Cel Mare 0762583635


bestfriend
 Share

Recommended Posts

Anunt luat din AT.

"SLABUTA, draguta, finuta 47 kg, 22 ani, te astept alaturi de mine sa petrecem clipe frumoase impreuna,  0762583635 ( 0762.583.635 ) "

 

Pozele sunt reale, am trecut eu ieri pe la ea. Sta intr-un bloc pe Stefan cel Mare, la etajul 9, vis-a-vis de stadionul Dinamo, aproape de iesirea de la metrou. Nu am ramas, pentru ca mi s-a parut extrem de mica , slaba ca un copil de 16 ani. O cheama Alice, mi-a mai spus odata ca are 22 de ani, zicea ca face oral si normal, oralul se poate si neprotejat, accepta 69, dar nu si FK. Pretul e de 50/fin, 100/h. Pozele o avantajeaza, dar asa cum m-a asteptat imbracata, intr-un "ceva" mulat pe corp, tras peste sani si peste fund, nu era deloc sexi. Asta pentru ca parea ca nu are nici sani si nici fund, iar picioarele sunt foarte subtiri.

Iar la fata e destul de comuna, si are si un fel de cicatrice la nas, ceva ce o face si mai uratzica decit e. Cind i-am spus ca nu ramin, a ridicat din umeri si a spus ca nu intelege de ce, doar pozele din anunt erau destul de clare. Avea si ea dreptate, dar pe mine nu m-a atras.

A zis ca mai are o colega, dar care lucreaza la alt tarif, parca 150lei/ora. Nu am vazut-o , doar i se auzea vocea undeva, pe fundal.

Locatia parea ok, nu am apucat sa ma uit de jur-imprejur.

Si cam atit

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...