Jump to content

BRIANA 40 Obor / Kaufland 0784556375 120 lei - sau cuibul fetelor de la "B"


ADRASTOS
 Share

Recommended Posts

din aceiasi serie -  cercetari pe langa birou - va prezint:

 

BRIANA, 40 ani, doamna matura cu experienta, manierata si tandra, ofer domnilor un masaj de relaxare de calitate si companie intima sex oral si normal intr-o locatie de lux, zona Dimitrov, Obor non stop, 

0784556375 ( 0784.556.375 )    Pret 120L

 

6998494.jpg6998493.jpg6998495.jpg

 

 

 

aceiasi locatie cu betty 35, pare ca toate-si aleg nume cu litera B :)

http://www.ddcforum.com/index.php/topic,12949.0.html

in felul asta raspundem si intrebarilor puse acolo, cu privire la faptul daca betty presteaza singura sau nu

 

apartamentul nu-l mai desci caci e acelasi, alta camera

briana are in jur de 1,70, arata exact ca in poze, figura gen armeana.

prestatie tip nimfomana, permite Fk, oral neprotejat cu CIM.

restul n-am mai incercat, pt ca: ca asa cum se intampla intodeauna eram pe fuga.

cred ca o sa mai trec pentru oral dar si ca sa vad cum e cu restul :)

 

Link to comment
Share on other sites

Guest papuasul

Sigur este ea. De ce sunt asa sigur? Prin vara am fost la Muncii la pasaj intr-o viluta - bloc - hotel la etajul 1. Tipa nu arata neaprat rau pentru cei carora le plac cele trecute de 40. la corp tin minte ca se tinea bine.

Am sunat saptamana trecuta si am intrebat-o direct daca a fot la Muncii si mi-a confirmat ca da.

La Muncii nu am ramas pentru ca le telefon mi-a zis FK si CIM si la fata locului a zis ca nu face CIM si ca mi-a dat informatiile "colega" care i-a raspuns la telefon.

Recitind ambele recenzii am constat ca in prima recenzie facuta de blackman el a scris "finalizare pe corp" chestie care mi-a spus-o si mie. Adrastos zice FK + oral np cu CIM. Tu ai fost si ai avut parte de aceste servicii sau ti-a zis doar la telefon? Multumesc.

 

Link to comment
Share on other sites

Sigur accepta oral NP + CIM. Am vizitat-o de mai multe ori si prin Romana (unde s-a lansat) si pe la Muncii, nu s-a pus niciodata problema fara CIM. Mai ales ca jos e cam larguta si finalizarea orala era singura optiune.

Link to comment
Share on other sites

Guest papuasul

S-o sparg! Probabil nu i-a placut de mine sau era satula in ziua respectiva. Acolo la Muncii era usor de parcat, prin zona Obor unde e acum e cam naspa cu parcarea.

Link to comment
Share on other sites

@kristi2222 - am cotizat 100 de lei, insa din greseala. sunasem la mai multe anunturi in ziua respectiva si cand am ajuns la ea uitasem ca tariful e 120 lei. am observat asta doar cand am scris postul. nu a comentat nimic. da a fost foarte pasionala parca-mi dusese dorul :)

@papuasul - n-am intrebat-o la telefon, de obicei nu le intreb caci stiu ca pot exista schimbari pe parcurs. de obicei fetele cand o iau in gura neprotejata iti spun singure: vezi sa nu-ti dai drumul! daca nu auzi replica asta, go for it man! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Din seria cum futem 100 ron:

 

ALEXIA, 30 ani senzuala si pasionala, te astept la mine in locatie pentru a iti oferi clipe de neuitat alaturi de mine.Iti pot oferi un masaj de relaxare combinat cu erotic si o finalizare de vis, Obor Kaufland.     

0728436970 ( 0728.436.970 )

 

colega cu :

 

ANNA, 28 ani, satena cu ochi albastri, draguta si pasionala, ofer momente placute domnilor generosi, companie intima, sex oral si normal. Locatie de lux zona Obor Kaufland, 

0734971529 ( 0734.971.529 )/ 0725188154 ( 0725.188.154 ) 

 

si cu titulara topicului ( +pestele din dotare)

 

Locatia s-a schimbat,este vizavi de Kaufland,bloc curat ,renovat.

Apartament curatel,am fost invitat in dormitor pe canapeaua din poze ( help cu ele),asternuturi curate,prosop curat,baia mai are loc de imbunatatiri.

 

Mandra, Alexia,trecuta de 30,bruneta cu parul lung ,cea din poze.

Avea niste vanatai ciudate pe burta si sub tate,care erau lasate si foarte moi.

Actiunea,slaba.

Inceput cu un masaj de 5-6,urmat de oral nota 3, si normal de 7 ( sa nu imi para foarte rau de bani).

 

Oralul e jalnic,cu mana facut,mai mult laba,si cu gura stransa parca voia sa muste cu buzele din pula.

La normal am pus-o deasupra,se misca putintel,da semne ca ii face placere ( putina),terminat pe la spate in binecunoscutul cauciuc "Lave Plus".

 

Per total,o incursiune cu rezultate slabute,eu nu mai revin la mandra,poate la una din colege.

 

Varu

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Fratii mei....

Va aduc la cunostinta urmatoarele.

Cuibul de la Obor s-a reinfiintat si nu merita atentia noastra.

Va explic acum ptr ca am fost siderat.

Fetele s-au repliat. Pozele sunt amestecate.

Sunt genul lui Pitzigoi: dai in unul tzipa doi, adica nu stii de fapt cu cine vorbesti.

Eu am sunat la unul din telefoane si mi s-a spus ca briana inca nu a ajuns. Ele sunt si telefoniste si prestatoare.

Nu ma interesa deloc Briana dar am vrut sa am convingerea ca tot dansele sunt. In moldova "dansa" se spune la vaca. Cel putin de la vaca ai lapte si branza. Chiar merita sa-i zici dansa. Astora le-as zice disperate.

Cei care sunt moldoveni sa nu creada ca am ceva cu ei. Doar am facut o paralela.

DECI:

1. DOAMNA matura, 39 ani, finuta, pasionala, atenta la detalii, sunt simpla, normala si totusi deosebita fata de tot ce stii sau ai, doreste-ti sa ma ai o ora, sunt doar a ta, masaj, sex oral, normal, mici nebunii 0721380525 ( 0721.380.525 )/ 0764162947 ( 0764.162.947 )

2. DOAMNA discreta si pasionala. Pun suflet in ceea ce fac. Fara graba. Discretie si igiena, cer si ofer. Vino in compania mea, masaj de relaxare, erotic, contact intim de calitate, sex oral, sex normal, fantezii, 69, dus noi doi, Obor 0748.903.670/ 0762.756.239

3. BRIANA, 41 ani, doamna matura, selectiva, rabdatoare, foarte manierata, astept domni dulci in compania mea pentru relaxare si rasfat, masaj, sex oral, sex normal, discretie si igiena cer si ofer 0784.556.375/ 0766.829.473

4. Betty este singura care este la Alba Iulia. Si ea a fost in cuib.0733.321.913

 

Un cuib de "proaste" , nu in sensul ca nu stiu sa scrie sau sa citeasca.

Le doresc un mare viitor pe nimfolabe si spun asta ca sa fiu in asentimentul lui Daniel Toma care a punctat foarte bine.

Nu atasez poze ptr ca sunt prea multe. Ideea este ca am verificat si ca nu e cazul sa punem botu`.

Pe cea cu 0748.903.670/ 0762.756.239 o stiu de cand era pe la Romana in blocul cu Germanos. Toate se dau asistente si maseuze.

 

Banii (ronii) merita cheltuiti cum dorim noi. E ca la cumparaturi. Platesti daca merita. Nu facem pomeni.

 

REX , STEROIDU ...schimba sau uneste cu , Kaufland. Sunt aceleasi "crude si virgine" aspiratoare de roni.

 

 

O zi buna cu respect

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

SHOW cu noi doua, oferim sex oral si sex normal cu amandoua, masaj, poze reale, avem si jucarii ptr masturbari, iar daca vrei sa incerci si dominare soft cu noi 2, te asteptam cu placere, Obor cu Lizeanu,

0734971529 ( 0734.971.529 )

Inca mai activeaza dar cu alte obiceiuri.

[attach=1][attach=2]

post-6609-150392370754_thumb.jpg

post-6609-150392370757_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...