Jump to content

Care merita futute


longgone
 Share

Recommended Posts

Pai am ajuns la ce cobeam eu acum niste ani, futem labe triste!

A scris un confrate, cred ca @scrisit, ca s-a saturat sa futa acealasi cinci (ma regasesc maxim, din pacate) cu completarea ca cele care mai merita o tura, poate chiar doua, dispar rapid :)

Aprecieaz aceasta comunitate, serios, aflu info valoroase, insa tristul adevar este ca nu prea mai avem ce. Ca sa fiu rau, insa merita, cele care acum se dau top/dive/alte frumuseti, nu sunt nici la degetul mic al unor centuriste (fara denigrari) de acum 15-20 de ani. Prosteala maxima pe ele!!! Si le merge! :( :( :( 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

True, true. Ca sa fim mai exacti e mai usor de ajuns la Xi Ji :) 

Unii dintre noi sunt norocosi si au linia rosie directa ("numarul personal") cu anumite mandre, pulimea doar le viseaza. Adriana daca nu te cunoaste sau nu te recomanda "vocea si talentul" ii patrunzi in iatac cu aceeasi probabilitate cu care castigi marele premiu la ceva. Sincer le apreciez, isi fac un cerc de cunoscuti si nu se mai incurca cu restul.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Eu ma stiu cu ea dinainte sa apara pe orice forum, n am primit niciodata un numar de telefon alternativ (nici n am cautat-o prea constant)

Imi raspunde mai mereu, problema este ca activeaza rar si daca nu ii scrii in prima ora de cand s a anuntat prezenta, la revedere…. mai are liber pe data de X martie la ora 21.00 pentru 30 minute.

😂 plm eu nu pot sa functionez asa

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

A trecut anu' si mai bine de la ultima postare :( . Tot praf, tot praf? Ne limitam la labutze din ce in ce mai triste ?!? Sau tineti pentru voi? Sincer nici nu avem motive sa ne suparam daca faceti asta.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

0792316170
Rebecca 26 ani, 350/h silicoane, GFE, CIM; Anal extra

E voiajoare: Ploiesti, Pitesti, Suceava, Alba, Rm Valcea etc

eu am futut-o la Ploiesti unde cred ca merge cel mai des.

ma plictiseam într-un weekend si am zis sa fac o sexcursie. am ajuns mai repede decat daca as fi traversat bucurestiul la ora de vârf:))

femeia nu vine niciodata in Bucuresti. 

corp perfect, atitudine 9/10, sex 8.5/10, mecla nemachiata cam 7.5/10.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Stiu ca nu e la indemana, dar am zis ca poate resuscitez topicul. :)))

Sincer sunt multe provinciale pe care le-as tavali…

logica mea e.. oras mic… putere de cumpărare mai mica decat in capitala… cred ca si ele sunt mai putin satule de poola si performeaza cu mai multa recunoștință.  😉

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...