Jump to content

Adela - Biokarpet - 0763289488


Black Sea
 Share

Recommended Posts

 

Experienta mea cu titulara anuntului de mai jos, luat din AT:

 

SEX total, Adela, te astept intr-un cadru intim si discret pentru ati oferi sex oral neprotejat, normal, anal, finalizare unde doresti tu, poze reale, 100 L 2 fin. sau 50 L 1 fin., te astept, 0763289488 ( 0763.289.488 ), 50l/fin.

 

 

Era o zi din acelea in care, oricat m-am uitat in portofel, nu am reusit sa adun mai mult de 50 de lei. Aveam de ceva vreme pe lista o vizita la d-ra, atras de pozele care infatisau o caprioara blonda cu un corp cel putin acceptabil dupa standardele mele. Formez numarul, si din nefericire nu dau inapoi dupa conversatia telefonica (voce needucata, aspra, complet dezagreabila, cu meniu recitat automat). Stabilim sa ajung in 15min., sun din fata de la Biokarpet (unde fusesem dirijat) si... sunt rugat sa astept 5 min. sa faca un dus!. Ok, ma gandeam, trebuie sa astept sa iasa pestele. Si chiar asa era... a iesit un tip la vreo 25 de ani, care s-a intors spre geamul "mandrei" sa-i faca "pa" (ea trimitea bezele infocate chiar si dupa ce am intrat in camera!). Urc la et.1  imi deschide usa o fatuca cu par canepiu, neingrijit (departe de frumosul blond carliontat din poze) fatza rotunda, comuna, picioare scurte dar cu niste sani absolut superbi (ca in poze) care se zareau din camasuta transparenta pe care o purta. Mergem in camera (se repede la geam, sa mai faca odata cu mana) , apoi se intinde in pat si... sta. Ma dezbrac, ma intind in pat, ea... sta. Pai, nu te dezbraci, intreb eu..., sunt obosita, zice ea. I-am dat jos chilotii si camasuta si o invit la un oral neprotejat. Jale! Implicare zero, tehnica zero. Ok,zic eu, hai sa punem prezervativul si sa trecem la un normal. Ma gandeam ca aici nu are ce sa iasa prost: ea sta si eu ma misc. Cam asa a si fost, dar cu ceva faze de umor negru, citez:"- Ce faci? - Pai, vreau sa-ti ridic picioarele. -Tu nu stii sa futi? Eu stau sub tine si tu deasupra, asa se fute" Asa ca, vrand-nevrand pozitia misionarului a fost. A dat domnul si am finalizat. am platit 50 de lei, decartati la inceput. Am stat cam 30 de min. Am primit servetele umede, m-am sters si am plecat sa fac dus acasa.

 

 

Nu pot sa dau note. Imi doresc sa o uit cat mai repede.

 

 

Pozele din AT sunt ale ei, dar foarte bine facute. Atasez una din ele mai jos.

 

 

 

 

[attach1]

post-354-150392336193_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...