Jump to content

Bruneta zona BabaNovac, 0735266884


bestfriend
 Share

Recommended Posts

Anunt luat de pe AT, suna cam asa "Matura, Masaj erotic la mine acasa te astept cu drag sa ma suni".

Am vizitat-o saptamina trecuta, pe seara, intr-o locatie apropiata de parcul IOR.

Pozele sunt false, prestatia lasa de dorit, aspectul domnisoarei e cu mult sub ce mi-am imaginat , cea mai buna asemanare fiind cea cu un dovlecel umplut. 

Cind m-a primit in apartament, arata binisor, fiind suita pe ditamai tocurile , piercing in buza de sus si sani enormi iesind din halat.. Dupa dus, cind am intrat in dormitor, situatia era alta : era dezbracata, fara halat si fara tocuri, era ca un purcel de lapte (stiu, initial am asemnat- o cu un dovlecel umplut :)  ). In picioare avea cu putin peste 1.5m .

M-am suit peste ea, m-am frecat cu pula de tatele ei, am sarutat-o pe gura (a zis ca accepta), dar nu a intretinut f mult sarutul, apoi m-am asezat linga ea si a inceput sa mi-o suga, neprotejat. Am lasat-o sa mi- o suga pina mi-am dat drumul (nu in gura ei) si asta a fost tot, pentru ca la 69 sau limbi in pizda sau altceva nu mi-a mai fost gindul, pentru ca era mult prea multa si cu sunci, pentru gustul meu.

Dupa ce am plecat (si i-am lasat 100, doar pentru o muie) mi-am dat seama ca e posibil sa mai fi fost la ea, cu ani in urma, cind lucra in zona Universitate - blocul cu cinema Luceafarul, cind era mai slaba (dar si parca mai nesuferita, ca nu te lasa sa o apuci de tate).

Acum atitudinea parca a fost mai de doamne-ajuta, dar la ce folos ?

Repet, pozele sunt false (ca servicii, 150 servicii totale/ finalizare, sau 250 pe ora)

245693981.jpeg

245693991.jpeg

245694001.jpeg

246067341.jpeg

246067371.jpeg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...