Jump to content

Carmen Park Lake 0727800840


Oracle

Recommended Posts

carmen 29 ani blonda 1,58 ,45 kg ,dulce si finuta,te astept in locatia mea discreta si foarte curata , pentru a te satisface ,cer si ofer igiena , nu primesc persoane cu marimi mari ,persoane cu bile sau silicon sau sub influenta altor substante ,confirmare in fata usii ,am dreptul de a imi selecta clientii . ,program 8:00 /20:00 0727800840

ba2d2364b7b3e71fabfb9098a9b152c2.jpg4cfe875f7b605d890ffee73877b9f49e.jpg820cde992ea6f35e281dbf6a99d38eb1.jpg

Publi24 Post

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

In toamna am incercat sa o vizitez. Vorbeste frumos la telefon insa e pe sistemul "primul sosit-primul servit" asa ca am batutu drumu' degeaba pana in Titan. E destul de greu de prins la telefon si la mesaje nu raspunde.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 9 months later...
  • 2 months later...

Am vizitat-o si eu pe Carmen pentru o finalizare. 

Contactul a fost pe whatsapp unde mi-a trimis un print screen cu detaliile ca mai sus. 100 finalizarea cu 200 ora pentru oral neprotejat, 69 normal protejat si finalizare pe corp. Fk nu face

Cand am ajuns la locatie m-a intampinat in haine de strada (fusese la magazin). Am achitat 100 de lei pentru o tragere si am mers la baie pentru igienizare unde avea un singur prosop umed. 

A inceput cu oral neprotejat, nimic impresionant, are gurita mica dar se simte cum suge. Dupa 1 minut am cerut 69, priveliste de nota 10 cur rotund, pasarica frumoasa epilata si curata. I-a placut asa mult ca tinea doar capul in gura si ba il sugea ba respira pe langa el. Dupa aia am echipat soldatelul si am trecut la misionar. Pasarica s-a udat frumos de la limbutele mele si dupa 1-2 minute de misionar ea a inceput sa geama usor. Ii place pula. Cand a inceput sa geama i-am ridicat picioarele si am trecut in umeri-craci. Nu am reusit sa o bag pe toata, nu ca nu m-a lasat dar pur si simplu nu a intrat. I-am zis ca nu e excitata si a raspuns ca asa are ea pasarica mai mica dar ca ii place pula si chiar avea nevoie de un futai. Era Duminica si nu se futuse cu nimeni toata ziua. 

La final am pus-o capra, unde arata foarte bine gagica cu toate ca e slaba. Am finalizat in balonas si am plecat fericit.

Note

Corp- nota 8.5 e slaba dar are proportii foarte bune. Cur rotund si pasarica numai buna de lins.

Fata- nota 7 e curata si ingrijita dar are ceva care aduce spre fata de la tara. Poate din cauza machiajului.

Oral neprotejat- merita nota 6. S-a simtit bine, a reusit sa o scoale si nu m-a zgariat dar fara artificii... Poate din cauza ca o lingeam prea bine?

Sex normal. Nota 9. Cum o pui asa sta, se uda natural, capra arata bestial dar cine e mai dotat nu o sa reuseasca sa o bage pe toata. Ii place pula si se implica.

Dtd 30 de minute, nu m-a grabit nici o secunda, nu s-a uitat la ceas.

Per total m-am simtit bine cu Carmen si probabil o sa mai merg pe la ea. Super corp, fata e cuminte si pretul e bun.

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • Root changed the title to Carmen Park Lake 0727800840
  • 1 month later...

M-am programat la ea din timp si i-am zis ca ii si confirm cu 15-20 min inainte, cea ce am si facut. Dar dupa ce i-am confirmat, mi-a zis ca a luat pe altcineva si sa vin dupa. Deci m-am lamurit cat de "serioasa" e cu programarile.

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 3 weeks later...

Prea multe lucruri față de experiența lui Oliver nu prea am.

Vizitat de vreo 2 ori până acum.(ambele dăți, câte 1h/200 lei)

Locația aceeași, zonă Park Lake.

Pozele sunt reale, dar de acum ceva timp, treptat cred ca incepe si varsta sa si spuna cuvântul pe corpul ei.(nu mai are aceeasi culoare a parului, sau cel putin cand am fost eu) Cred ca se cam apropie de 40 de ani, 36+, cam 1.60 cred, desi formele inca se prezinta bine, imi place fundul ei si sanii mai micuti. Este draguta, linistita, de treaba, nu m am simtit grabit si nici un disconfort in decursul perioadei stabilite. Cred ca maxim am avut 1 dintre intalniri decalată cu 5-10 min.(nu m a deranjat)

OP face si ON parca, dar fara CIM asta stiu sigur. Mai vorbeste cu tine, o mai freaca cu buzele de sus in jos, dar nimic iesit din comun la oral.

La NP,cred ca doar 1-2 pozitii nu le accepta parca, dar in general nu am vazut sa zica ceva. Sta sa o regulezi, dar nu implicare din partea ei, parca sa zic ca ai o senzatie ca nu o poti baga pe toata, in timpul actului.

Face COB, fund sau sani.

100 fin/200h

Locatia, garsoniera decenta, avea si o catelușă, scurtă igienizare făcută la chiuvetă, nu sțiu daca are prosoape etc. Eu in general fac acasa inainte de plecare spre tipa cu care stabilesc.

Nu sunt aici sa recomand. Cred ca o sa o mai vizitez, ca n are scoruri mari si eu ma inteleg destul de bine cu ea. (Dar m am si comportat ok cu ea.)

Am uitat sa mentionez, poate ajuta, in weekend uri nu prea este.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...