Jump to content

azi.... neinspirat


researcher44
 Share

Recommended Posts

Inceput de saptamana , altfel decat ma asteptam .

Cu chef de amor ma gandesc ca dupa o zi de tot kk la birou sa vizitez ceva cunoscut .Tec in revista ceva caprioare si ma opresc la iulia , creola din Ialomita.Sun ...nik .Zic , asta este si ma pune dreaku sa ma uit pe AT.

Ma opresc asupra anuntului

ALINA 23  sexy, dulce si cu stil, ofer clipe incitante domnilor ce doresc sa cunoasca pasiunea si sa fie rasfatati   

0729724406 ( 0729.724.406 )    Pret 200L/h .

 

Sun , imi raspunde caprioara , imi da detaliile si inspirat(sau neinspirat) de coroborarea foto -dialog ok ,decid sa o vizitez.

Locatie blv Burebista , chiar langa biserica , apartament ok . Caprioara .....1,70 aprox ,joviala, corp cat de cat ok ,imbracata in desuuri sexy, sanii insa ......lipsaaa ....., cu maximum de indulgenta 0,5 .Mai sta cu o cadana pe care , la cererea mea in speranta unei jonctiuni-(ratate dealtfel -tipa avea programare) , mi-a prezentat-o fara nici-o retinere.

Trecem inca odata in revista conditiile intalnirii si , pentru ca deja oo-le atarnau greu ,decid sa raman.

Oral fara caciulita ,accepta CIM , fata destul de docila ,nu se ajuta de maini , are incercari de deep ,nu o deranjeaza daca o ajuti... cred ca pentru a-mi multumi pentru ca am decis sa raman a dat tot ce-i mai bun din ea.

La normal schimbari frecvente de pozitii , stie sa se miste , una peste alta a vrut sa se faca placuta .

Concluzie ...oo-le au plecat multumte insa eu ...o iau ca pe un semiesec ( imi plac femeile mai voluptoase ).

Intrebare(retorica bineinteles) : cum de dreaku nu suntem in masura sa ne controlam si sa nu ramanem daca intalnirea nu are perspective sigure de reusita - doar platim bani pentru asta ??!!

 

 

[attach1][attach2][attach3]

post-2168-150392335698_thumb.jpg

post-2168-1503923357_thumb.jpg

post-2168-150392335701_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest papuasul

Locatia, cum a zis confratele, la un etaj superior. Apartamentul, mai bine zis holul si camera unde am fost poftit, foarte spartane.

Era destul de frig si am fost acum cateva zile cand nu era cel mai crunt afara.

Tipa in poze arata beton, evident dupa gustul meu. La fata locului nu chiar asa. Are o fata destul de comuna, pe mine nu m-a inspirat deloc. La corp este slabuta, inalta si pielea destul de ferma. Tate, cum a scris mai sus, spre 0.5 in erectie.

A fost destul de volubila in repetarea serviciilor, determinata sa ma faca sa raman. Frigul si o mica boare dinspre gurita ei m-a facut sa zic pas. Nu a protestat. De colega nu am intrebat.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...