Jump to content

(V) adina notariat 0734319034 mall vitan


kristi2222
 Share

Recommended Posts

salutare

apare pe AT o serie de anunturi cu nr 0734319034 ( 0734.319.034 ).....sunat si aflat urmatoarele

  poze cica,reale garantat

  ne tentezeaza cu FK,oral nepro si normal,200 lei/ora

mai are 2 colege,si lucreaza in zona M ALL vITAN

 

am facut ceba sapaturi si se pare ca e colega cu Bianca(0725646023 ( 0725.646.023 )), tipa siliconata care se bucura de recenzii bune pe forumul paralel....

[attach1]

post-811-15039233942_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

Anunt AT:

ADINA, 23 ani, poze reale, te astept in dormitorul meu, sa te rasfat cu un oral nep adanc, 69, sarutari, normal in cele mai incitante pozitii, sex intre sani, imi place sa ofer dar si sa primesc, placere

Nr. de tel: 0734319034 ( 0734.319.034 )

Pret: 200 ron -h/ 2fin (sex oral, sex normal)

Locatie: Mall Vitan Notariat - vizavi de benzinaria Petrom

Poze: reale 100%

Primele impresii: Entuziasmat de poze am purces catre locatia domnisoarei. Programarea s-a respectat.

Aspect fizic:Pozele sunt reale 100%. Nu stiu de ce, dar ma asteptam la altceva. Adina arata foarte bine, imbracata misto (pe tocuri), inaltime 1,80 (pe tocuri), sani absolut bestiali (naturali), cur misto (dar putin moale). La fata e ok...e dragutica, dar corpul iti ia ochii.

Locatie: apartament 2-3?! camere, baie curata, papuci, prosop curat, asternuturile nu se schimba!. Per total curatenie ok.

Prestatie: Prima surpriza...a fost una placuta (gagica arata f misto, bestial as putea spune). A doua surpriza a fost una neplacuta. Mi s-a prezentat meniul si "regulile" casei...FK  costa extra (costa 50 ron in plus), cunilingus-ul COSTA extra (WTF!!???). Oralul e doar protejat prima oara...domnisoara marturisindu-mi ca e noua in meserie (astazi fiind doar a doua zi) si ca are regulile ei. M-am cam bosumflat, entuziasmul a scazut si el pana la cote minime....oralul...nu prea  e nimic de comentat avand in vedere ca a fost cu prezervativ.Nu prea am simtit nimic, oral normal. Poate a contat si faptul ca ma cam suparasem si nu mi-a mai ars de nimic. Domnisoara Adina a sesizat supararea mea si a incercat sa ma imbuneze. Normalul a fost bun spre foarte bun, cu gemete reale s-ar parea ca ii place sex-ul. )Foarte misto a fost pozitia ea deasupra. Oglinda de langa pat a facut si ea minuni in perceptia mea asupra partidei...sa fii calarit de o astfel de bunaciune...speechless:P.

Note: Oral: -

Normal 8.5

GFE: 7 (FK costa, nu e nici genul lipicioasa dar nici distanta, e corecta)

Fizic: 9.5 (gen animatoare)

Igiena: fata e curata, totusi nu a facut dus intre numere; a doua mea observatie e lipsa unui parfum (lipsa parfumului chiar se simte avand in vedere ca este fumatoare)

Atmosfera: 0 (tv pe utv)

Atitudine: 8 (destul de atenta), nu m-a grabit;

Plusuri: corp misto, sani bestiali (naturali) ->ar putea fi lejer animatoare; ii place sexul (gemete autentice)

Minusuri: Ce nu mi-a placut si as vrea sa l iei ca pe un repros constructiv Adina: de cand am intrat ai dat drumul la TV (pe utv sau ce post de muzica o fi fost ca nu mai imi aduc aminte) si fara sa vrei te uitai instictiv la timpul ramas, (si dupa dus, si in pauza intre numere). Aveai acolo timer-ul...treaba era foarte discreta dar pe mine unul m-a deranjat.

Concluzie: o incepatoare cu mult potential daca ar fi mai implicata si mai atenta la mici detalii. Ca si fizic, arata ca o zeita. Un mare plus de la mine pt partida de sex normal. Overall cu mai multe bune si mai putine rele O RECOMAND

Observatie: Ar fi bine sa stabiliti foarte clar de la telefon serviciile si tariful ca sa nu va treziti cu surprize.

 

[attach1][attach2][attach3][attach4][attach5][attach6]

1272_33a6dd58491839eaf88f1a563e246c2a5a95fa92.jpg

1274_c6f67e925bff941e872416f9de04a7b713ca310a.jpg

1274_c6f67e925bff941e872416f9de04a7b713ca310a.jpg

1278_95aea9487ccd22479e8555b0da6e3df51f05ecc0.jpg

1280_172446addb131e57def43b890f7cd75422404526.jpg

1282_7d523659869bc1ef4d12a484f8bec0191226c671.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Eh, dragi mosului am vizitat-o si pe don'shoara Adina.

Sa incepem povestea...

Astazi, dupa un interviu la care am cerut o suma care depaseste 1500 EUR, ca deh, trebuie fonduri importante s-ajungi Curvar cu State si Renume.... m-am gandit ca n-ar strica sa ma relaxez si eu putin.

Ca atare am deschis AT-ul si am sunat-o pe Adina.

Prietenoasa la telefon, am stabilit o programare peste o jumatate de ora si am purces spre locul faptei... Notariat vis-a-vis de Mall Vitan.

Ajung acolo, ma ghideaza...

Acum... aspectul... Slabuta si cu tate mari. Combinatia ideala. Deci cred ca sunt cele mai "cinstite" tate naturale pe care am avut placerea sa le simt... Imi plac mai mult chiar si decat ale Anei-Maria - tatoasa principala. Blonda vopsit. Fata de copila... Fund bombat... NU prea le-am dat atentie pt ca eu eram deja setat pe sani. Pozele sunt clar reale.

Discutam serviciile, imi spune ce face, imi da un prosop (curat), imi cere bani inainte, ceea ce n-a fost o problema pt mine.

 

OK.. acum ostilitatile/prestatia. 200 RON/ora - 2 fin. Oral neprotejat (mi-a zis la inceput ca-n functie de igiena; se pare ca n-am avut probleme) cu incercari reusite de deep cand era semi-erecta, normal cu schimbat de pozitii: eu deasupra, ea deasupra, capra... Al 2lea numar am dat in ea ca surdu-n tobe fara nicio obiectie, ba chiar cu gemete placute. Geme frumos, se joaca cu sanii in timp ce i-o dai...

 

In pauza am vorbit cu ea, inclusiv despre reviewurile de-aici. La final m-a intrebat daca ii dau reivew pozitiv... Imi place ca are simtul misiunii : mi-a povesit ca era un nene impotent care nu se ridica si ca s-a simti chiar prost ca nu a reusit. Era o chestie de mandrie personala. E buna si stie asta dar nu e genul de "pitzi sofisticata" si cu figuri, dimpotriva e f maleabila. Intr-adevar, isi da drumul la vorba mai greu, la inceput e mai circumspecta dar daca reusesti sa faci o gluma - doua sa destinzi atmosfera incepe si ea sa raspunda.

 

Rezumat final:

Sursa: Anuntul Telefonic

Locatia - Notariat (vis-a-vis Mall Vitan)

Pret 200 RON/2 fin - 1h.

Varsta declarata: 22

Aspect: blonda cu fata de copila, fund bombat, slabuta, mai putin bronzata decat in poze, sani mari si deloc cazuti, dompotriva - obraznici si orientati in sus ca anti-aerienele, foarte marfa la pipait (sanii). Ca fapt divers are si piercing in buric- eu nu il observasem in poze.

Prestatie: OWO+ deep (in semi-erectie), normal protejat in diferite pozitii. Atitudine OK, cooperativa, geme frumos, se joaca cu sanii.

 

Concluzie: o recomand cu incredere atat pentru aspect cat si pentru comportament.

Link to comment
Share on other sites

Am fost, nu a fost rau, dar sigur nu ma mai intorc.

 

Adina lucreaza in apartamentul de langa Mall Vitan, impreuna cu cateva (nu sunt sigur cate alte) dame. Casa e curatica iar prosopul e curat.

 

Adina are un corp de nota 10 (chiar nu gasesc nimic de reprosat), de la sanii de Playboy pana la pasarica epilata proaspat, pielea proaspata si pedichiura foarte corecta. La fatza nu e pe gustul meu, avand buze subtiri si o pieptanatura ciudata, dar nu e deloc urata. Personal, mi se pare ca aduce a Michael Shannon http://www.imdb.com/name/nm0788335/ , ceea ce nu e chiar cel mai mare compliment.

 

La capitolul atitudine si prestatie, sunt doua aspecte total diferite: fata chiar are o misiune din a te face sa termini, si merge oricat de departe sa realizeze asta, dar atitudinea (cel putin cu mine) nu a fost la inaltimea asteptata. Strambaturi din plin, au ma doare, nu pot sa ti-o mai sug daca ti-ai pus prezervativul pt ca latexul lasa pe pula gust nasol, nu fac finalizare orala, nu vreau sa ne pupam, nu ma saruta pe gat ca ma gadil, lasa-mi urechea in pace, etc. Asteptam sa se infasoare in staniol lasand la vedere doar partile aprobate pt explorat. A supt-o oarecum bine, NP, fara prea multa mana, dar nici urma de deep (e drept ca era in erectie deplina si nu cred ca ii incapea in gura). Mi-a repetat obsesiv ca nu face finalizare orala. Retinusem de prima oara.

 

La normal a fost un concert de durere si strambaturi, condimentat cu priviri spre UTV. Desi apreciez ca era la finalul unei zile cu multi clienti, asteptam o atitudine mai excitata / excitanta. Cireasa de pe tortul deziluziei a fost ca m-a intrebat de vreo 5 ori daca sunt peste sau am fete la produs. Un compliment pe care o sa il tin minte pentru mult timp. Privesc partea buna - inseamna ca arat fioros. Veniti la mine curvelor, sa va impresariez. Sau va rup capul. :P

 

Dupa 10 minute de normal in care fata a dat proba la Memorialul Durerii, am finalizat prin laba, pe cearsaf.

 

200 RON ceruti si platiti aprioric, am stat 40 de minute pentru un numar, desi as fi putut 2 (teoretic, pentru ca practic, daca imi mai arata fatza de priveghi nu mi s-ar fi erectat din nou in veci). Nu a putut sa imi arate colegele. Nu e neprietenoasa, e doar neinspirata si nu am facut click. NU revin.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...