Jump to content

ELIZA 33 de ani 0736539845 Clucerului 2


gerontosaurusRex
 Share

Recommended Posts

Si ca sa completam tabloul, o aduc pe tapet si pe:

 

ELIZA, doamna matura, 33 ani, ofer domnilor discreti si manierati sex oral si normal, se poate si anal, intr-un cadru intim si placut. Discretia si curatenia ma reprezinta. Program 10.00-18.00,  23 Jan 11:00  0736539845 ( 0736.539.845 ) Pret 100L/ora

 

  width=100 height=85http://img193.imagevenue.com/loc54/th_411426701_6773767_123_54lo.jpg[/img] width=100 height=100http://img292.imagevenue.com/loc75/th_411427831_6829520_123_75lo.jpg[/img] width=100 height=95http://img203.imagevenue.com/loc496/th_411430780_6829521_123_496lo.jpg[/img] width=94 height=100http://img240.imagevenue.com/loc345/th_411432199_6829522_123_345lo.jpg[/img]

   

Am sunat acum cateva zile in urma si am vorbit cu Alexia si Eliza si amanduoa mi-au indicat aceeasi locatie si faptul ca sunt colege, dar pentru ca nu sunt in raza mea de actiune nu le-am vizitat.

Link to comment
Share on other sites

Vizitat si futut Eliza.

 

Locatie: o alee perpendiculara pe Clucerului, foarte aproape de celalalt stabiliment, un apartament intr-o vila. Accesul la etajul 1 se face printr-o scara exterioara, plina de gheata, a trebuit sa fiu foarte atent sa nu-mi rup oasele. Apartament curat, baie curata, gel de dus, prosop curat.

 

Fata: ca in poze, dar cu parul strans. Grasuta, dar nu obeza. Volubila, politicoasa.

 

Prestatia: Am ales pachetul full options, la 150 de RON. A supt-o un pic fara prezervativ, i-am zis sa puna caciulita, s-a urcat pe mine, m-a calarit un pic, dupa care a zis sa schimbam, si am schimbat, dar nu numai pozitia ci si gaura, la initiativa mea... S-a dat cu lubrifiant si i-am dat la, ma scuzati, gaoz, pana am terminat. Nu a zis nimic, a suportat intelegatoare miscarile mele frenetice.

 

A parut dezamagita ca plec, se astepta sa stau o ora. Dar eu nu stau la al doilea numar decat daca printesa ma inspira cu adevarat. Nu a fost cazul, desi o revenire ulterioara nu este exlcusa, pentru ca un anal la 150 de RON, in drum spre casa, cu o fata aproximativ O.K., este oarecum convenabil.

 

De remarcat ca a prestat duminica.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

vizitat si eu...

 

Scara exterioara destul de periculoasa, chiar daca eram avertizat.

 

O noua scara, in interiorul apartamentului (care e la mansarda). Aranjament gen salon de masaj, par a fi 3 camere.

 

Pozele sunt reale, insa cred ca a trecut ceva timp  de la sedinta foto, or fotograful e maestru, ori am eu viziuni: mie mi s-a parut peste 'grasuta' (cum descrie colegul), la capitolul grasa (parerea mea, de gustibus).

 

Am ramas totusi, pentru ca parea deschisa. Trebuie sa spun ca am regretat 50%. Mi-a spus cand am ajuns ca am intrerupt-o de la masa si am incercat sa-i mentionez ca putea sa-mi spuna sa vin mai tarziu.

 

A supt-o putin, np, destul de ok si incepeam sa ma gandesc ca este ok, nu parea grabita... cand, brusc se opreste si zice "gata, ca te obisnuiesti" si desi i-am zis ca nu ma deranjeaza sa ma obisnuiesc, a pus caciulita si m-a intrebat ce pozitie vreau.

Dupa un schimb "cum vrei tu, cum preferi samd", ii zic sa stea pe spate, gandind sa ma joc cu sanii (cam mici in comparatie cu dimensiunile).

Nu a fost cazul, deoarece s-a plans ca daca o mai apas asa (ca si greutate corporala si nu mai sunt gras de ceva timp :P ) o sa scoata mancarea afara. Asta dupa ce imi daduse mana de pe sani, desi nu ii "butonam" sau eram (parerea mea) prea insistent.

 

Trecem pe la spate, unde cand incep sa-i dau mai tare, imi da mana de pe  colacei. Din nou, nu cred ca strangeam prea tare...

 

Cam asta a fost, am mai dat sa termin, dus, imbracat si plecat. Nu am insistat si nici ea nu a adus vorba de fin#2.

Am intrebat de masaj si a zis ca a incercat dar toata lumea vroia, asa ca s-a lasat (adaptare straine la cerintele pietei). Insa mi-a aratat camerele, care pareau toate aranjate gen masaj.

 

Cam atat, eu nu revin si nici nu prea recomand datorita gabaritului. Imi plac si pufoasele, dar aici proportile nu erau prea ok si nici oralul atat de spectaculos incat sa te faca sa treci peste burta reliefata de aceasta actiune (poate mancase prea mult).

 

100 pentru max 30min incl dus, dar cum ziceam nici eu nu am adus vorba de nr.2

Mi-a spus ca e un locas chiar langa (referitor masaj) dar in care se presteaza alte servicii.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...