Jump to content

Alessia 0767266392 Militari Moinesti


marculescu
 Share

Recommended Posts

Bruneta sexy Alessia bruneta foarte sexy supla si cu fundulet obraznic si bombat, ofer sex oral nep,normal, fara prejudecati te astept in dormitorul meu pentru a-ti indeplini toate dorintele si fanteziile.Militari    20 Jan 14:57 icon_phone.jpg 0763049924 ( 0763.049.924 )

 

Locatia Militari Moinesti v-a-v scoala. Baia renovata recent, dar murdara, iar pe jos era din plin apa. Actiunea se desfasoara in patul din poze. Ceea ce nu se vede in poze sunt 2 oglinzi lipite pe usa sifonierului, in care m-am admirat in actiune.

Tarif cand am citit anuntul (adicalea cu o zi inainte) scria 100 lei / ora, iar la telefon am intrebat: "Doua finalizari ?", iar ea spune "Da". Pana am ajuns pretul s-a schimbat in 100 lei / fin daca mai vroiam si a doua mai vroia sa decartez 50 lei. Banii nu ii cere la inceputul sedintei si ii acord o bila alba pentru asta. In urma parlamentarilor, care s-au purtat intre prima si a doua impreunare, a acceptat 2 fin / h 100 lei. Repet: am platit la sfarsit.

Atitudinea se straduieste sa te faca sa te simti bine, stie sa poarte o conversatie, iar cand ceva nu ii convine te atentioneaza elegant. Geme in timpul actiunii.

Ea pozele sunt reale si o prezinta in camera de desfasurare a actiunii. Inaltimea 1,62 - 1,63 m, 26 ani. Sani mici, pe care personal i-am placut. Epilata complet si recent la fofo. Fofo in faza initiala a fost stramta, dar se largeste corespunzator la stimuli.

Actiunea

Oral nimic spectaculos, dar o suge cu sarg, o ia in gura cam 5 - 6 cm. Dupa care da din cap ca masina de cusut, mai rasuceste capul un pic, dar cam atat. Fara limbi pe lateral, sugerate de mine. Limbi pe OO nici nu am mai cerut. I-am spus de la inceput ca vreau finalizare orala, asa cum am discutat la telefon, dar dupa ce am incheiat propozitia, ea zice: "Vrei sa iti dai drumul pe sanii mei ?", iar i-am raspuns direct: "La tine in gura" Chestiune pe care a respectat-o la finalul primului numar. Si a mai spus o chestiune foarte ciudata: ca nu ii place sa o suga cu prezervativ.

Normal asa cum am scris si mai sus este stramta. Am schimbat mai multe pozitii, a cerut sa ma calareasca si am apreciat momentul. Gafaie in timpul actiunii.

 

Nu cred ca pe viitor va mai fi prestata actiunea la 100 lei / 2 fin ci doar 1 fin.

 

Asta-i povestea; intrebati ce nelamuriri aveti

 

[attachimg=1] [attachimg=2] [attachimg=3] [attachimg=4]

post-156-150392335651_thumb.jpg

post-156-150392335653_thumb.jpg

post-156-150392335654_thumb.jpg

post-156-150392335656_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...