Jump to content

outcall 0721029711


george47
 Share

Recommended Posts

DOAR la tine/ hotel, traieste acum momente unice din viata ta in compania mea, atingeri incitante si excitante de placere interzisa si fantezii nebanuite, soapte fierbinti, atingeri cutremuratoare.

 

A fost la mine la hotel. Este cea din pozele prezentate pe AT. Dupa cate tin minte a venit cu mijloacele de transport in comun, daca nu ma insel. Zicea ca locuieste in Titan. Este foarte draguta si are sani frumosi. Zice ca ea nu face cu ora ci doar pe finalizare. Deci pretul este de 150L/ Fin. Nu accepta FK spunand ca asta este rezervat doar pentru prietenul ei. Este foarte curata, piele fina, ascultatoare si miroase bine peste tot. Am inceput cu saruturi pe tot corpul, mai ales pe sanii ei frumosi, si apoi i-am dat limbi, si avand la mine o mica jucarie, am masat-o cu ea pe la pasarica. A fost placut surprinsa spunand ca vibrator a mai folosit dar jucarioara ca a mea nu mai a vazut. In orice caz am observat ca ii face placere. A trecut si ea la oral neprotejat, care nu mi s-a parut cine stie ce. In acelasi timp eu  o prelucram la pasarica cu limba si cu jucarioara, pe care i-o bagam inauntru in timp ce ii dadeam limbi. De umectat s-a umectat natural. Nu este nici stamta si nici larga, este numai buna. Am pus apoi pezevativul si am trecut la executare. Intai pozitia misionarului, apoi in pozitia lateral. Am inceput in viteza 1-a si apoi inainte de a-mi da drumul, direct in viteza a 5-a. In momentul cand am bagat viteza mare s-a uitat placut si totodata speriata la mine. Am tinut-o in viteza mare pana in momentul in care mi-am dat drumul adinc infipt in ea. Am itrebat-o daca i-a placut si ei sau doar s-a prefacut. Ea mi-ar raspuns ca ar fii bine ca si la femei sa fie ca si la barbati, dar ca nu este asa. Si m-a intrebat daca eu cred ca o femeie se umecteaza natural fara sa-i faca placere. Deci eu zic ca i-a placut si ei, desi nu credeam la inceput ca voi reusi sa o fac sa se simpta bine, dar probabil ca am facut preludiul mai lung, s-a incalzit si ea. Desi mi-a spus ca nu face cu ora, la mine a stat aproape o ora, deci nu a fost nici un fel de graba, si nu mi-a dat impresia ca o face doar pentru bani. Pacat ca nu accepta FK. In orice caz mie mi-a placut, si cand voi mai trece prin Bucuresti o voi mai chema, si poate a doua oara va accepta si FK. Este de recomandat.

Rog ajutati cu poze

Link to comment
Share on other sites

[table] [tr][td] DOAR la tine/ hotel, traieste acum momente unice din viata ta in compania mea, atingeri incitante si excitante de placere interzisa si fantezii nebanuite, soapte fierbinti, atingeri cutremuratoare,    11 Jan 11:00 [/t][/t][table][tr][td]icon_phone.jpg 0721029711 ( 0721.029.711 )

 

 

width=67 height=100http://img148.imagevenue.com/loc555/th_76404_6649337_123_555lo.jpg[/img]width=67 height=100http://img15.imagevenue.com/loc390/th_76405_6649338_123_390lo.jpg[/img]width=67 height=100http://img17.imagevenue.com/loc397/th_76406_6649339_123_397lo.jpg[/img]width=100 height=66http://img266.imagevenue.com/loc247/th_76407_6649340_123_247lo.jpg[/img]

 

[/td] [td]

 

 

[/td][/tr][/table] [/td][/tr][/table]

Link to comment
Share on other sites

Mie unul mi s-a parut ca este ea, deoarece seamana aproape perfect cu cea din poze. Nu stiu la ce va referiti cand spuneti de  "bunatate mica 1990" si cu "spurcaciuneamika acomodeaza in propriu-i pat, dimpreuna cu alte doua dizgratii". Eu o voi mai chema cand voi mai trece prin Bucuresti, si voi vedea daca va venii aceeasi fata, si daca are acea alunita sub sanul stang.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...