Jump to content

Denisa Dristor - Baba Novac "Sex Vulgar" 0729282339


dromichete
 Share

Recommended Posts

DENISA SUPER HOT BRUNETA SUPER SEXY, POZE FACUTE IN LOCATIE OFER CELE MAI BUNE SERVICII.. ORAL ADANC, NORMAL, 69, CUNNIL, SEX INTRE SANI.. GARANTAT PLECI SATISFACUT DE MINE.. 1.70/58/22 ANI.. FAC ORAL DEEP, SEX VULGAR. 0729282339 ( 0729.282.339 )

 

Pentru că nu arata rau deloc si pentru ca voiam sa aflu ce fel de sex "vulgar" practica, i-am dat un telefon. Voce placuta, momentan ragusita "ca am chiuit si am tipat mult la revelion, am baut rece...", atitudine cu aplomb la telefon, genul care vrea sa se faca inteleasa si placuta de la prima convorbire. Adica nu recita poezii, are cuvintele la ea.

 

Sta "de la saormerie mai in fata vreo suta de metri spre Baba Novac". Are si o harta pe AT. Sta singura in sensul ca, zice ea, are o prietena care sta in sufragerie, nu deranjeaza, nici n-am intrebat daca lucreaza. Eu sunt circumspect la martori de-astia tacuti, caci in multe cazuri se dovedeste ca au pula si mult par pe piept. A tinut sa sublinieze ca nu are "colaboratori sau pesti, cum se mai practica".

 

Vrea 200 de lei pentru doua finalizari cu serviciile din anunt. Cu "sexul vulgar" a luat-o pe aratura crezand ca as fi eu cel amator sa mi se vorbeasca porcos etc. Nu, zic, voiam sa stiu daca tu accepti/preferi sa ti se vorbeasca asa, o palmuta, un tras de par etc. Pai da, zice, despre astea vorbim cand vii. A parut dezamagita cand i-am spus ca revin daca ma hotarasc, "credeam ca te-ai hotarat deja..." Atitudinea din voce imi spune ca nu e chiar veche pe piata, dati de stire daca verificati. Merci.

 

[attach1] [attach2] [attach3] [attach4] [attach5] [attach6]

post-1800-150392335187_thumb.jpg

post-1800-150392335189_thumb.jpg

post-1800-15039233519_thumb.jpg

post-1800-150392335191_thumb.jpg

post-1800-150392335192_thumb.jpg

post-1800-150392335194_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...