Jump to content

Pustoaica miniona 0761432268


Guest blackman
 Share

Recommended Posts

Guest blackman

AMANTA ta secreta, pasionala si tandra, domnisoara miniona te astept la mine sau la tine sa petrecem clipe frumoase impreuna, oral nep., normal in orice pozitie si alte fantezii, la mine 100/h, 150/h la tine. Te astept, 0761432268 ( 0761.432.268 )  04 Jan 20:25

 

Am vrut sa o testez inainte de Sarbatori. Inchiriasem o garsoniera in regim hotelier pentru o "civila" care mi-a tras clapa, anuntandu-ma in ultimul timp ca nu mai poate veni.

Ora destul de matinala si faptul ca era sambata a facut destul de dificila gasirea unei tipe outcall. In cele din urma am dat de pustoaica asta, mi-a confirmat ca poate veni ea la locatia mea in maxim 40 minute. Dupa o ora si un pic era jos, sunandu-ma mandra de punctualitatea ei.

Blonduta, cam 1.55m si vreo 45 kg, sani micuti si fermi, fundulet micut si bombat.

Dupa ce a trecut pe la baie, a venit langa mine care eram tolanit in pat. Am inceput cu sarutari pe sanii ei micuti, cu o mana testand si piersicuta ei destul de apetisanta. Dupa scurt timp mi-a venit la nas un miros de peste amestecat cu miros de prezervativ...o intreb daca cat a fost la dus a si utilizat apa in scop de igienizare? Vazand ca face pe mironosita, i-am dat sa-mi suga degetul cu aroma pizdulicii ei...dupa asta i-am dat 50 lei si am dat-o afara.

M-a sunat dupa 5 minute si mi l-a dat la telefon pe tipul cu care venise, nemultumit de tratament. I-am propus inca 100 lei daca ii da el limbi si o fute neprotejat, apoi vazand ca tot vocifereaza i-am recomandat sa faca cale intoarsa ca oricum i-am platit taxiul dus intors.

Tipa este de gasit prin zona Dr. Taberei-Mall Plaza, insa nu recomand.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...