Jump to content

40 pufoasa 0720322578 0742938054


crusher
 Share

Recommended Posts

APETISANTA 40 ani, forme rubensiene, sani superbi nr. 5 naturali, pufoasa si foarte senzuala, serviciile le discutam la tel. prefer domni manierati, casatoriti si mai ales interesati de servicii de calitate, City Mall;

Asa suna anuntul din AT.

Voce placuat la telefon, am sunat cu 20 min inainte aflandau-ma relativ aproape. M-a indrumat catre iesirea de la metrou Pieptanari. Am sunat de acolo si m-a directionat catre una din scarile blocului din fata gurii de metrou.

Am urcat, m-a intampinat intr-o rochie neagra foarte mulata si cu un decolteu generos. Placuta, zambitoare dar nu da pe-afara. S-a dus la baie ea, apoi eu. La revenirea in camera era deja dezbracata pe pat.

Tate misto ca marime si consistenta, grasuta dar carne tare (pentru amatorii genului).

A inceput cu un oral la care nu numai ca nu a stralucit dar chiar a lasat de dorit. Mecanic si fara pic de insufletire. Vazand ca nu am partenera, i-am zis sa dea prezervativul si am finalizat cu ea capra avand in fata ochilor privelistea curului generos.

Implicare... nota 5. Altfel, curata, ingrijita. Locatia relativ ok.

In timpul actiunii a sunat cineva la usa, ocazie cu care am aflat ca mai are o colega care lucreaza in camera alaturata.

Cand m-am intors de la baie era deja imbracata desi in anunt scrie 100 lei ora. Nu am comentat nimic, nu mi-as fi dorit sa mai raman.

I-am platit 100 si am plecat.

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

mai adaug si eu un nr de telefon pt pufoasa fara gust :)

0721416279 ( 0721.416.279 )

daca il ar fi fost postat si l-as fi gasit inainte sa ma duc, as fi salvat 100 de ron pt alte cauze mai nobile :)

 

confirm cele spuse de crusher, cu singura diferenta ca m-a intrebat de ce plec dupa muie: nu i-am raspuns ca de nasoala ce e si frigida ce e, d-aia! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...