Jump to content

camelia manuc 0785704345 oral profi la 50 ron


ADRASTOS
 Share

Recommended Posts

EXPERTA LA ORAL ador pozitia 69, oral neprotejat cu finalizare normal, anilinngus activ, pasiv, role play, fantezii noi, suna-ma si nu vei regreta iubitule, 50 L fin. si 100 L ora, poze reale, non stop; 0785704345 ( 0785.704.345 )

 

locatie: in spatele hanului manuc, apartament ok

fizic: fatza destul de ok, adica nu te sperie :) , 165 cm nu e grasa dar usor lata, daca intelegeti genul, tzatze medii, bune de apucat

prestatie: intradevar foare bun oralul, full option: deep, lins pe laterala, lipit pula de fatza, lins si supt ouale, limbi in cur si incununat cu CIM!

 

prin urmare pentru cine e grabit, cu coaile umflate prin centrul vechi si simte nevoia sa se descarce poate apela cu incredere la camelia si cu siguranta nu va regreta banii investiti :)

alte lucruri gen normal sau 69 n-am testat cu camelia, dar de proba am mangaiat-o sub chilotiei si apoi cand mi-am mirosit mana nu prezenta nici un miros neplacut :)

Link to comment
Share on other sites

Guest soricelul

Am fos si eu, dar nu mi-a placut. In apartament e un living in care te intalnesti cu alti futangii, deoarece este o singura camera de lucru. M-a intampinat o mexicanca scurta si indesata ca un cartof. Pestoaica urmarea de pe un fotoliu o telenovela. Am luat loc in sala de asteptare, pana a iesit "clientul". Nu a fost singura surpriza, la iesire am mai facut cunostinta cu un amator de placeri carnale, caci fetele inoada clientii ca la paine. Domnisoara, mexicanca get beget, nu prezinta nimic interesant, cu exceptia unor sani destul de tari. Prestatia banala, nu te grabeste dar atmosfera de fast fuck pluteste in aer. La iesire, alta surpriza: am coborat pe scari, iar pe la etajul unu am auzit statia unui politist de patrula. Jos, echipajul isi facea de lucru cu un domn dubios. Pareau pretenari. Am plecat dracului de-acolo, putea sa fie mai naspa. Nu e teapa, dar eu unul clar nu mai calc pe acolo. Am spus.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...