Jump to content

Andreea roscata 0730279904


bestfriend
 Share

Recommended Posts

Anuntul e  luat din AT si suna cam asa :

 

"ANDREEA, ,Titan, roscata, ochi albastri, 30 de ani, 1.70 m, 55 kg, sani nr. 3, te astept in locatia mea intima, pentru a-ti oferi sex normal, oral nep. cu fin. orala, anni-cunni. Poze reale, 50lei/fin,  0730279904 ( 0730.279.904 ) "

 

Incerc sa ajung la ea de vreo 2-3 saptamini; ba era prea tirziu (si lucreaza doar pina la 7 seara), ba am intirziat eu.... nu mai conteaza. Intre timp, din Titan s-a mutat in Dristor, si azi era iar in Titan, intro garsoniera destul de infecta, in care, culmea, nu putea folosi apa de la baie, ca-l inundase pe vecinul de la 3 (asa ca m-am spalat in chiuveta de la chicineta - nu mai spun cum arata chicineta).

Am ajuns destul de greu la adresa, undeva pe Lucretiu Patrascanu, linga un MegaImage. Am urcat pina la ultimul etaj, fata mi-a deschis, a aprins lumina, era intr-un capot, si l-a dat jos, a ramas in bikini si sutien, a facut o pirueta, m-a intrebat daca e OK. La corp e ok, e chiar cea din poze, la fata nu e cine stie ce: are ochi albastri, dar spre bleu, si sunt usor bulbucati, iar dintii din gura sunt cam departati unii de altii, drept pentru care nu are o gura extraordinara (adica nu e senzuala). Dar la 4 etaje urcate fara lift si 4 telefoane date ca sa gasesc locatia, am zis ca nu plec nerezolvat.

Asa ca mi-a dat prosop, si am intrat in chicineta si m-am spalat in zona esentiala, chiar daca eram venit de acasa. Ne-am asezat pe o canapea, destul de comoda, s-a dezbracat si s-a lipit de mine. M-a sarutat pe corp, mi-a asezat perna sub cap si s-a apucat de treaba. Mi-a facut un oral destul de minuntios, cu luat oo in gura si masate si aranjate si puse la loc. Apoi a inceput oralul propriu-zis, destul de inregula, fara sa se ajute de maini. Am luat o mica pauza, i-am facut si eu oral, ea era ok jos, chiar parea ca ii place, ca tot ma tragea sprea ea, sa intru cu totul acolo. Cum de sex normal sunt satul, am continuat iar cu oral din partea ei si apoi cu 69. Am mai intrebat-o inca odata daca o anunt cind imi dau drumul, si mi-a spus doar sa ii fac un semn (stiam ca face finalizare orala). Cind am simtit ca se apropie momentul, am strins-o usor de buci, si ea atunci si-a incetinit tempo-ul se supt, drept pentru care a mai prelungit cu 1-2 minute finalizarea. A fost mai mult decit Ok. Mi-a dat niste servetele, apoi m-am intors cu prosopul la baie (scuze, la chicineta).

M-am intors in camera, si m-am imbracat, timp in care a mai vorbit cu unu' la telefon, dar pe care l-a expediat (zicea ca a pus-o pe speaker). Nu are o voce prea placuta la telefon, si uneori de mai repede sau rade de ce-i spui. Si pe mine m-a bagat in ceata acum o saptamina, cind, in loc sa-i zic de programare, cred ca i-am spus ca vreau sa-mi fac o rezervare. Mi-a ras in nas, de parca auzea prima oara acest cuvint. Dar daca vede ca esti ok, atunci o da pe glume cu tine.

In concluzie, o experienta de 50ron destul de placuta. Locatia e nashpa, dar parea ceva de scurta durata, pina va gasi ceva mai bun.

PS.  nu face anal si nici FK

That all, Folks!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Saptamana trecuta am vizitat-o si eu pe domnisoara. Locatia (inca) este aceeasi de care vorbea Bestfriend. Domnisoara se lauda ca in locatia asta este doar pentru o scurta perioada... probabil asteapta sa castige la loto sau sa se marite cu bill gates.

Bestfriend a facut o descriere foarte buna atat a locatiei cat si a prestatoarei. Pot completa cu faptul ca nu face parte din vreo etnie conlocuitoare, ci este romanca 100% (dupa vorba, dupa port...  si dupa ten, evident). As mai putea spune ca la pretul solicitat (50 lei/finalizare), serviciile sunt de foarte buna calitate si ma refer aici la cele sexuale, nu la locatie. Dar daca nu esti vreun client fidel al hotelurilor de 5 stele si te intereseaza strict prestatia, atunci recomand cu caldura. Pentru cei cu pretentii asupra locului in care isi desfasoara penetrarea, va recomand sa o solicitati acasa la voi sau la vreun hotel... pentru ca erita "incercata".

As putea spune ca oralul pe care il presteaza este de un 9 cu felicitari (vorbesc din punctul meu de vedere), iar miscarile pe care le face la normal sunt de mare angajament, adica de un 9,5 (ma refer aici strict la miscari). Pacat ca nu mai este la fel de stramta precum i-ar fi stat bine la ce corp are, dar deh... nu le poti avea pe toate... Daca mai era si stramta, atunci per total la normal i-as fi dat un mare 10.

Oricum, normalul si oralul (cu finalizare neprotejata) prestat, la banii pe care ii donezi, sunt mai mult decat te astepti cand pui mana pe telefon sa o suni.

Cu alte cuvinte, o recomand si altor colegi de "suferinta", iar eu cu siguranta voi reveni (si la ea si aici cu noi impresii).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Oral bun cu incercare de anilingus, implicare buna la normal. Presteaza singura.

Locatia lasa de dorit, garsoniera prost intretinuta pe o strada paralela cu strada cu Mega Image dar pana la urma se poate si mai rau.

Per total o experienta buna, fara a fi ceva extraordinar.

Probabil de revenit.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Am vizitat-o si eu pe aceasta doamna. Arata foarte bine, are corp frumos proportionat, sanii micuti, fund apetisant. Locatia a ramas aceeasi, in zona Mega Image-Minis, garsoniera micuta si simpla, dar curata. Doamna este dedicata activitatii pe care o presteaza, putin suparatoare pentru ca te intreaba destul de des la inceput ce doresti, daca e bine, etc. Oralul foarte bun, cu deep adevarat, lins peste tot, inclusiv anal, cu plescaituri! Normalul a debutat cu o pozitie pe care nu am mai intalnit-o de mult timp:ea pe vine cu spatele la mine! Se misca tot timpul, da contre, face cercuri din bazin, foarte excitant. Am finalizat in cauciuc, dus, multumit, plecat. O experienta buna pe care sigur o voi repeta, raport calitate/pret foarte bun.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Am revenit la mandra.

Dupa cum se stie,cred,s-a mutat pe la Mega-Minis,prin spate,bloc linistit,curat.

Garsoniera micuta,batraneasca,pat mic si inghesuit.

Domnita,medie,pulpanoasa putin,carne tare.

Muie corect executata,DT bun,limbi pe oua si in cur.

Finalizat in gurita,inghitit partial.

Nu am mai ajuns la normal.

Mandra nu a facut dus nici inainte nici dupa.

 

50 ron/lovitura.Pret corect/de revenit.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Fost si futut.

Fata sta in curba dintre Brancusi si Patrascanu, ca punct de reper da magazinul Mega Image. Garsoniera e la etajul superior al unui bloc far' de lift, asadar cand ajungi la usa poti sa zici ca ai facut incalzirea de dinainte de intrare pe teren. Mie mi-au iesit plamanii pe nas si am zis ca ma las de tigari(de maine). Locatia este veche si nu arata prea bine, cel putin baia are nevoie de o tencuiala noua si de schimbat dus, chiuveta, wceu etc. Cica sta acolo pt ca e ieftin si nu vrea sa dea bani pe hotelier in alta parte prin centru.

Gagica astepta dupa usa intredeschisa, sutien si chiloti tanga plus tocuri(~1.75). Nu e o frumusete, de genul de intorci capul pe strada, dar are un corp ok pt varsta ei(30-35 ani). Este usor solida dupa cum se vede si in poze, deh, munca fizica creste mushiu si scade burta...

Am stat mai intai la o tigare si un suc, ai ce vorbi cu ea, este dezghetata si articulata in vorbe si idei. Am purces la baie si pe urma am incercat sa rup canapeaua cea veche. Face un oral bunicel, neprotejat si cu mici artificii. Totusi nu a stat prea mult la oral si a pus un prezervativ cu gura(skill++) si s-a suit cu spatele spre mine si m-a pompat intr-un ritm sustinut pana mi-am dat drumul... Stie sa prelungeasca momentul incetinind miscarea sus-jos si facand opturi. Sters cu servetele si stat la inca o tigare la masuta cea mica de langa tvul cu antena turceasca setat pe protv... 50 ron toata distractia

Nu o sa revin pt ca e departe de mine iar gfeul e destul de redus. A tinut ochii inchisi tot timpul cat am fost cu pula pe(in) ea, incearca sa se distanteze de ceea ce face. Locatie naspa.

[attach=1] [attach=2][attach=3]

post-2679-150392338412_thumb.jpg

post-2679-150392338414_thumb.jpg

post-2679-150392338415_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Revin cu un post dupa multe luni de absenta (de absenta la dsoara), care intre timp se lauda ca a fost in jecmania si a prestat pe acolo. Se plange ca si acolo e la fel jale ca la noi... probabil se refera la activitatea in care activeaza, ca in rest se mai misca cate ceva pe ici pe colo.

Numarul de telefon e acelasi, persoana fara nici o schimbare, prestatia la fel... implicare GFE destul de slabut, oralul de acelasi mare angajament (un 9 cu felicitari din partea mea), nepro si CIM. Normalul protejat, asezonat cu miscari experimentate.

Experienta (sexuala) de 50 ron/fin este una care merita toti banii, cu conditia sa faci abstractie de garsoniera in sine.

De revenit o data la cateva luni...

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...