Jump to content

CRIS - 0745562350 - Decebal


Black
 Share

Recommended Posts

Anunt AT:

CRIS, noua in domeniu, tanara draguta, foarte pasionala in pat,ofer servicii de companie intima d-lor generosi si manierati, oral cu fin,normal in dif pozitii, cunilingus, diverse fantezii frumoase, pozitia 69

Nr. de tel: 0745562350 ( 0745.562.350 )

Pret: 100 h/ 2fin (sex oral, sex normal)

Locatie: Decebal (in apropiere de magazinul Outwear)

Poze reale 100%

Primele impresii: Am ajuns tot intr-o seara tarziu; mi-a vorbit frumos la telefon si am apreciat  faptul ca m-a primit mai tarziu.

Aspect: Aveam o mare temere ca are origini rrome, dar s-au dovedit niste temeri nefondate.  Arata bine...m-a intampinat cu o fustita scurtuta de o palma (un fund bestial dupa cum se vede si in poze) si pe tocuri. (mi s-a sculat instantaneu). La fata e simpaticuta si zambeste destul de des. E prietenoasa amabila, si destul de degajata.

Locatie: Apartament cu 2-3 camere, curatenie ok, baie foarte ok echipata cu geluri de dus, cearceaful nu cred ca se schimba(!).

Prestatie: In seara respectiva nu prea am fost in "forma" de la oboseala acumulata, alcool...Oralul nu mi-a placut, a fost un oral "iepuresc", gen sa te termine cat mai repede, destul de plat si agresiv. La normal mi-a placut gagica, a fost docila, ascultatoare, s-a implicat, si desi stia ca nu o sa imi dau drumul a incercat sa ma ajute sa termin. E genul de tipa careia ii place sexul sportiv, daca o incalzesti bine si incepe sa te futa , te rupe din balamale, are un ritm dracesc ...in seara aia nu puteam sa i fac fata...as fi plecat cu genunchii indoiti. Nu am reusit sa termin, dar a meritat vizita.

Igiena: tipa e curata;

Note: Oral neprotejat: 5

Normal: 8

GFE: nu e genul lipicioasa, dar nici foarte distanta 7

Minusuri: sani micuti, oralul agresiv si prost facut

Plusuri: fund demential, daca se incalzeste stie sa futa bine;

Concluzie: mie mi-a placut RECOMAND

[attach1][attach2][attach3][attach4]

871_7d2e2c5c6b5adb6cc3b4cbb6d35e7eca38fc5271.jpg

873_c26995a5a2742339f30b0b7b50e035d69c8bfd40.jpg

875_1566a8717b975d5631a089235f7c5d8c9a7d0836.jpg

877_264e59754077a672dbe66b8d029dbc50de149e5a.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest mihai123

Am fost su eu, confirm ce a scris Black, cu urmatoarele nepotriviri: Mie mi s-a parut la fata chiar uratica, in nici un caz draguta. S-ar putea totusi sa aiba ceva origini rome, dar doar daca te uiti atent ai banui. Parul blond e vopsit, se vede brunet la radacini. GFE inexistent, chiar vorbea rastit si grabit. Oi fi prins-o eu in toane proaste sau nu i-a placut deloc de mine. Intr-adevar, mi-a ramas in minte funduletul si craci misto si corpul slim, pacat de fatza.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...