Jump to content

(V) Sictirita 48 ani 0762428594 Nerva Traian


ADRASTOS
 Share

Recommended Posts

DOAMNA FINUTA corp superb, foarte draguta, plina de still ofer clipe de extaz domnilor generosi, locatie centrala de lux. Discretie maxima. Poze reale. Doar pentru pretentiosi 

 

in primul rand poze false, cea din poze aduce cu ea un pic dar nu e ea in nici un caz!

 

locatie: langa blocul cu csino de langa blocul loteriei de la nerva traian. sta singura, a tinut sa-mi precizeze asta tanad toate usile vraiste in apartamet

fata: are cu siguranta 48-50 ani dar nu e cea din poza, cu toate ca am intrebat-o de la tlelfon daca pozele sunt ale ei.

oricum si ea e bine conservata, dar pare genul conlocuitoare, nas mai coroiat tipic. nu o vezi prea clar caci te primeste intr-o atmosfera de semintuneric, draperiile trase. ma intreb daca ajungi dupa 17.30 acum iarna ce dracu mai vezi

corp: bine conservata pt varsta ei si carnea destul de tare. tzatze mari, nu le-a lasat libere, le scotea doar deasupra sutienului

atitudine: varza...a supt-o un pic fara prezervativ, apoi vazandu-i lipsa de chef, i-am zis sa i-o trag intre tzatze. a luat-o zicandu-mi: hai da-o putin intre tzatze si bag-o inauntru ca mai am si alte programari... :o

am pus-o capra si am dat cu sete in ea...

pret 90 lei 1 finalizare

 

verdict: nu prea merita din punctul meu de vedere

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...