Jump to content

ADA, roscata , 0720787075 zona Magheru


bestfriend
 Share

Recommended Posts

Anunt luat din AT.

"ADA, roscata, 30 ani, te astept la mine pt. o fin. de vis prin contact intim normal si oral la pretul de 50 L sau o fin. prin contact intim total la 80 L ,  0720787075 ( 0720.787.075 ) "

Am fost sambata la ea, facindu-mi programarea cu 30min. inainte. Locatia este linga barul Fratelli, intr-un bloc vechi, civilizat, viv-a-vis de gradina Lido (aflata acum intr-o stare jalnica).

Ma asteptat in bikini si un top, plus ceva transparent pe deasupra. Din pacate nu am ramas, pentru ca nu mi-a placut fata ei. Era prea comuna, poate chiar putin urata. Fotografiile , ori nu sunt ale ei, ori sunt facute astfel incit sa o avantajeze, de cineva de aceiasi inaltime cu ea, adica cineva scund (~160 ) . In poze arata bine, dar in realitate nu e chiar asa.

Cind am intrat in apartament (sau mai degraba garsoniera, ca nu era decit o camera disponibila) tocmai vorbea cu cineva, caruia ii spunea sa-i mai aduca niste prezervative. Am avut putin timp, sa o studiez. E bine proportionata, nu are burta, sini nr.2~nr.3, si degete cam urite la picioare.

Am spus ca nu ramin, n-a fost nici o problema.

That all, Folks !

Link to comment
Share on other sites

Guest blackman

Nu este miniona de la Ateneu.

Am trecut aseara pe la tipa asta, eram in zona Romana iar Luiza, pe care vroiam sa o revizitez, era ocupata in momentul respectiv.

Am zis sa me reorientez undeva cat mai aproape si am dat peste respectiva.

Locatia este intr-adevar langa cafeneaua Fratelli, insa garsoniera este absolut mizera. In minutul in care am stat acolo, am observat baia mizerabila, dotata doar cu o cadita de dus (fara cabina), gresia murdara, camera care era la fel de murdara, cearsaf de pat vizibil murdar de la o distanta de 5m.

Trecand peste toate astea, tipa arata ca o traseista, era imbracata cu un pulover pana la genunchi, urata cu spume dupa orice standarde, desculta si cu talpile murdare de parca ar fi mers asa toata viata.

Am plecat rapid fara sa ma mai intereseze serviciile oferite sau nimic altceva.

NU recomand.

 

Off-topic: fratilor, se pare ca in zona Romana, cu 1-2 exceptii, s-au pripasit toate prabusitele din Bucuresti.

Link to comment
Share on other sites

Va salut dupa o indelungata absenta.

Am compostat-o si eu pe aceasta tractorista undeva cam acum vreo luna. Descrierile de mai sus sunt absolut corecte, incepand cu garsoniera. Ai senzatia ca de la usa sari direct in pat, iar in baie nici nu prea ai loc sa intri, daca te-ar bate gandul.

Pe mine printesa m-a asteptat in saorma, dar nu pentru ca facuse dush (nu va ganditi la de-astea) ci pentru ca era prea cald in ...camera.

E plina de vanatai si zgarieturi de sus pana jos. N-as zice ca e bine proportionata, ci slaba. Sani cu indulgenta unu insa dand in ea ca la razboi din picioare, pe la spate, singurul punct bun mi s-a parut ca nu are pizda atat de larga pe cata experienta pare a avea dupa privire.

Da, practica si anal pentru 80 de lei finalizarea, separat de ce prestezi.

Central, poate merge la disperare si/sau cand te grabesti rau.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...