Jump to content

Matura Cismigiu 0736046330


Guest blackman
 Share

Recommended Posts

Guest blackman

INCITANT, 100% reala frumoasa, cu forme pline, senzuala cu trasaturi feminine reale, te invit in compania mea, intr-un cadru intim si placut, relaxare, pasiune, asa cum vrem, asa cum simtim,    24 Jun 11:00 

0736.046.330 

 

 

Locatia: in zona Cismigiu/Lic. lazar, pe strada Schitu Magureanu. Garsoniera nerenovata intr-un bloc specific zonei, prosop curat, baie micuta cu un singur gel de dus prezent.

 

Servicii: oral (se poate si neprotejat) si normal (protejat), 100 lei ora.

 

Fata: Ajuns la locatie mi-am dat seama ca fata nu este nici pe departe cea din poze (desi a bajbait ceva la telefon de genul "sunt niste poze mai vechi, de acum ceva timp..." ), insa este o veche cunostinta atat a mea cat si a vechiului forum. Acum vreo 2-3 ani activa prin zona Romana ( la coloane si mai apoi pe Bd. Dacia, langa muzeul Literaturii Romane). Este o bruneta matura, eu estimez cam pe la 35 ani, plinuta bine, cam 165 si vreo 75-80 kg, dispuse mai mult pe sani si burta (superponderalitate specifica mai mult barbatilor).

Mi-a destainuit ca a renuntat o perioada la aceasta meserie si s-a reapucat de curand din motive financiare.

Am decis sa raman, deoarece chiar daca tipa nu arata cine stie ce, este corecta, docila si are o prestatie fair.

 

Prestatia: oral neprotejat la care nu a dat mare atentie zonelor adiacente (la indemnul meu a coborat si pe oute si doar un pic mai jos), urmat de normal cu ea deasupra pentru inceput apoi umeri-craci si capra, unde chiar da senzatia ca-i place. Am pus-o apoi la o alta repriza de oral deoarece nu reuseam sa-mi dau drumul, o repriza prelungita insa cum spuneam, este docila si nu comenteaza la astfel de lucruri. Cand a vazut ca nu reusesc sa finalizez a scos o miscare pe care probabil o tine pentru astfel de momente, un oral combinat cu un masaj extern al perineului pentru stimularea prostatei...care chiar a avut efect, dupa scurt timp reusind sa ejaculez puternic pe fata ei. Culmea este ca nu a fugit la baie ci a continuat sa se mangaie cu pula si sa-si intinda sperma pe fata, ceea ce chiar m-a binedispus.

Am platit 100 lei la final, bani pe care nu i-a cerut la inceput si a asteptat cuminte sa-i pun pe masa la sfarsit.

 

0736046330

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

La sfirsitul anului trecut, la acest numar a tot raspuns o tipa numita Emilia, care spunea ca sta prin Tineretului. Intai a cerut 100lei pentru o ora (deci se subintelegeau si 2 finalizari, daca te tine), apoi a trecut la 100lei / finalizare. Daca o intrebai cat cere pentru o finalizare, dar sa nu te taxeze la ora, iti inchidea telefonul. Acum, d-na Emilia vad ca are un alt numar de telefon in AT :  0737545027 ( 0737545027 ( 0737.545.027 ) )  ( 0737545027 ( 0737.545.027 ) )

Din pacate, nu am avut timp sa ajung la ea.

E aceiasi tipa care spuneti ca a lucrat si in zona Cismigiu ?

Link to comment
Share on other sites

Guest blackman

Dupa pozele care sunt la telefonul 0737545027 ( 0737.545.027 ) ( 0737.545.027 ), este foarte posibil sa fie vorba de una si aceiasi persoana. Nu bag insa mana in foc, nu am sunat si nu am vizitat-o pe Emilia de la nr 0737545027 ( 0737.545.027 ) ( 0737.545.027 ).

Mereu tipa asta a avut poze cat de cat credibile, insa mai mereu false. Acum ceva vreme, cand era in zona Romana, a avut si niste poze reale, uneori chiar si cu fata. Fata de femeile din pozele pe care le afiseaza in anunturi, ea este mai plinuta, in special in zona taliei si mai putin pe solduri/picioare.

Ca si servicii, daca facem exceptie de pozele false, nu poate fi considerata teapa. E docila, nu comenteaza, nu vorbeste foarte mult, accepta finalizare orala/sani.

La 100 lei poate fi o solutie pentru cei amatori de mature plinute, la 150 lei insa nu prea se mai justifica.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...