Jump to content

BTS - gonoreea


redeagle222
 Share

Recommended Posts

Salutare dragi confutadori,

 

Din pacate relatez de pe campil de lupta ca am fost lovit si ranit !!! >:(  Am fost ranit de o splendoare de gonoreea  :'( ( sculament, blenoragie, etc  ) probabil saptamana trecuta de la una din cele  2 dudui pe care le-am vizitat si cu care am facut doar sex oral, intr-adevar neprotejat !!! Duduile sunt : Corina de aici http://www.ddcforum.com/index.php/topic,10626.0.html si doamna de aici : http://www.ddcforum.com/index.php/topic,112.0.html !!!!

 

Asa ca mare atentie la cele 2 DDC si cine a mai fost ar trebui sa dea fuguta la doftor  :(  !!! Netratata, boala face complicatii majore, mi-a spus medicul !!! La prostata, la uretra, etc !!!

 

Pt mine din pacate  sexul oral neprotejat nu va mai exista  :( :(  !! Sa vad cum o scot la capat acasa  :'(  cu consoarta !!!

 

Bye

Link to comment
Share on other sites

Salutare,

 

Investigatiile le-am facut la o clinica privata din Bucuresti si au constat intr-o "recoltare" locala a secretiilor de catre 2 asistente ( moment umilitor  :'(  ) iar simptomele au fost urmatoarele :

 

  • usturime la urinat
  • o jena, un fel de mancarime a capului pulii tot timpul
  • o scurgere alb galbuie abundenta din uretra fara miros
  • capul pulii un pic iritat

Simptomele au aparut  dupa calculele mele la circa 5 zile de la ultima muie care am dat-o fara prezervativ. Inainte cu 2 zile mai avusesem o sesiune de oral nepr . Vezi detalii in celalalt post. Deci ori in 7 zile , ori in 5 zile.

Urologul care mi-a facut investigatia ( alt moment penibil  :'( , cand el si asistenta se benoclau la pula mea si se mirau ) mi-a spus ca poate aparea si la 2 zile dupa contact !!!! Iar analizele care au iesit dupa cateva zile au confirmat prezenta "pterobacililor" de infectie gonoreica !!! Am fost indrumat in mod insistent dar  politicos sa-mi fac si analizele de sifilis, fiindca aceste boli  de obicei fac o echipa foarte buna !!! Slava domnului ca am scapat de sifilis !!!!

 

O zi buna si spor la futut !!!

Link to comment
Share on other sites

Din cate stiu eu la sifilis trebuie sa treaca mai mult timp de la contaminare pana sa se produca anticorpii care se depisteaza la analize si sa apara simptome.  Cred ca cel putin o luna sau chiar mai mult.

Link to comment
Share on other sites

Corect ! Trebuie repetate din 3 in 3 luni timp de 1 an ! Asa mi-au spus si mie ! Dar daca nu au fost alte simptome specifice iar analizele sunt OK , sansele sunt f mici !!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

@iuliu 1970, trebuie sa fii mandru ca ai luat de la Bucuresti o BTS, si ai rapus-o la Cuj,  ca doar vorba ceea, Cluju'i fruncea!

Link to comment
Share on other sites

Prietene nu stiu sigur , medicul spunea ca are perioada de incubatie 5-14 zile si intre timp am mai fost la o gospodina cinstita.........asa ca nu-mi ramane decat sa ma tratez si sa tac......

Link to comment
Share on other sites

Guest merlin

Am fost si eu la  Matura - SEX TOTAL - Mall Vitan - 0749664329 ( 0749664329 ( 0749.664.329 ) ) ( 0749664329 ( 0749.664.329 ) ) sau 0753364626 ( 0753364626 ( 0753.364.626 ) ) ( 0753364626 ( 0753.364.626 ) ) -  pe data de 8 iunie pentru un oral neprotejat . Momentan nu prezint niciun simptom , desi au trecut mai bine de 14 zile .

Dupa ce am citit postul m-au trecut niste fiori pentru ca intre timp am prestat si acasa ...

 

 

@iuliu1970 tu cand ai fost , iti mai amintesti ?

Link to comment
Share on other sites

miercuri 13.06.2012....nu are cred legatura cu 13 , in general i-mi poarta noroc...dar repet nu sunt 100 % ca de acolo in acest interval de 5-14 zile am mai fost pe ici -colo...dar nu de pe site( gospodine cinstite - asa le spun celor care nu cer taxa-sa zicem vechi cunostinte)......i-ti doresc mult noroc si sa nu fie de la "matura....."...pentru mine nu mai conteaza....

Link to comment
Share on other sites

......din ce citeam pe net este posibil sa nu ai "noroc" de contactare in toate cazurile , dar sa stii ca se rezolva repede ,doza soc intravenos 2 zile X 1 mg antibiotic +4 zile una buc pastila + 3 buc antimicotic,maine control la medic(dupa a doua doza intravenos au disparut simtomele)

Link to comment
Share on other sites

Guest merlin

Au trecut 17 zile si nu am niciun simptom e totul ok , am vorbit cu un prieten care a avut "nenorocirea"  de doua ori si mi-a spus ca la el in ambele cazuri simptomele au aparut dupa 4-5 zile , momentan m-am mai linistit .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nu vajucati cu neprotejatul baieti, asta e sfatul meu. Stiu ca guma strica toata treaba, dar asta este. Sifilisul si gonorhea sunt floare la ureche (la gonorhee 150ml Rocephin intr-o singura doza intramuscular, iar la Sifilis de asemenea una singura- mei nou- dar cu controale digoare timp de un an). Nu e barbat care nu primeste odata un sculament....si eu am luat, si culmea de la o tipa domestica care era si contabil sef la o opera din Ungaria... Nicaieri nu esti in siguranta, ce sa mai vb de ddc.... Problema este la SIDA. foarte mult timp nu se evidentiaza, la un un control de rutina care il ai sa spunem odata la 5 ani nimeni nu stie  ca esti pozitiv. Dar pana atunci ai umplut toata familia.....In specuial clica noastra de curvari care se invarte imprejur, daca doar unul din noi primeste SIDA, va dati seama ce repede ne umple pe toti???

Nu vreau sa jignesc pe nimeni dar romanii nu sunt chiar poporul care este vestit pentru ca gandeste:(((

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Problema mare e ca, de cele mai multe ori, evolueaza fara simptome la tine si te trezesti ca dupa un simplu oral nepro o faci cu nevasta/prietena la care, culmea, apar simptome. Veselie maxima! Sa pozezi in victima sau in vinovat?

Atentie! Netratata rapid si corespunzator da STERILITATE. De fapt asta e cea tragica parte a povestii...

Si daca nu e blenoragie, poate e candida...si tot e ceva. E pacat, mai baieti! Mai bine puneti-va cauciucul de cand intrati in apartamentul damezei, e cel mai sigur. :D

Spor in toate!

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...