Jump to content

Andreea Dr. Felix 0785566857


mtrz
 Share

Recommended Posts

Are anuntul urmator:

ANDREEA, satena finuta, educata, 18 ani, ofer companie intima si masaj domnilor discreti la domiciliul meu. Sex oral, sex normal, sarutari, 69, curatenie si discretie maxima (200 L/ora), 100 L;

S-a scris despre ea si dincolo, eu i-am facut o vizita acum vreo trei saptamani si nu am mai apucat sa scriu. Iata acum impresiile mele. Poze mai jos.

width=100 height=41http://img273.imagevenue.com/loc559/th_901446264_4656468_123_559lo.jpg[/img]width=36 height=100http://img188.imagevenue.com/loc600/th_901446239_4656471_123_600lo.jpg[/img]width=56 height=100http://img206.imagevenue.com/loc25/th_901447821_4656472_123_25lo.jpg[/img]width=44 height=100http://img257.imagevenue.com/loc65/th_901448468_4656473_123_65lo.jpg[/img]   

LOCATIA: Garsoniera mica, chiar foarte mica, intr-un bloc retras. Din usa ai impresia ca sari direct in pat.

PRESTATIA si ASPECTUL: Fetita destul de lipicioasa, dispusa sa faca ce-i ceri, accepta FK. Desi anuntul zice ca are 18 ani, nu mai seamana deloc cu pozele (asta daca or fi pozele ei), in sensul ca s-a ingrasat vizibil. Banala la fata, daca o vezi pe strada treci linistit pe langa ea fara sa-i acorzi atentie. Ai pe ce pune mana, sanii mari, epilata corect, fara nici un fel de mirosuri. Am inceput cu un oral la care se ajuta destul de mult cu mana, dar daca ii arati sau ii spui ca nu e cazul renunta la maini. Nu face DT insa acorda destula atentie zonei chiar daca nu coboara si mai jos. Am continuat cu un normal in pozitia traditionala si apoi pe la spate, dupa care am finalizat in boticul domnisoarei care era sa se inece cu rezultatul muncii. Decartat apoi totul la baie.

Dupa spusele ei, face si anal. In timpul actiunii am prestat cu un deget in ochiul maro, la care nu a obiectat absolut deloc. Candva o sa ma intorc sa incerc si analul pentru ca pare tentant de stramta.

PRETUL: 100 lei o finalizare. Indiferent unde.

O chestie care m-a uimit putin a fost faptul ca, spre deosebire de altele, nu incuie usa. La venire fiind ocupat cu privitul am crezut ca nu am fost atent, dar cand a fost sa plec a deschis usa direct, deci nu era incuiata. N-ar fi cine stie ce, dar e de atentie.

IMPRESIA GENERALA: O sa mai revin, macar o data, cum ziceam, fie si numai sa incerc analul.

Link to comment
Share on other sites

Din aduceri aminte si din postul meu de pe fostul forum, in urma vizitei din mai 2011:

 

Andreea, are 19 ani, din Bucuresti-Berceni, a prestat vis-a-vis de Mall Vitan, Maicom, a continuat in cuibul de la Rosetti pe Dianei 2, si pana la urma a hotarat ca e mai bine solo.

 

LOCATIA: Sta singura undeva in spatele strazii Dr. Felix, intr-o garsoniera mica curata, cu pat dublu comod, baia si mai mica gazduie o cada de colt, prosop curat si gel de dus, cu un  miros urat in baie de la scurgerea vecinilor de sus.

 

FETITA: e infatisata in pozele de mai sus, cu urmatoarele precizari:

- e plinuta cu burtica stil colacel, bazinul mai ingust si picioarele de gainusa aduce putin dizgratioasa.

- cam 167 cu 60-63 kg, pielea alba, par lung dezordonat care acopera si fata draguta dar afectata de acnee

-sanii mari usor lasati si putin moi, dar sfarcuri erectile

- pussy mi s-a parut 0k, epilata, nici stramta nici larga

 

M-a asteptat imbracata de plecare la piata, adica blugi si top, fara tocuri, nimic sexy.

 

Avand déjà alibiul stabilit, am decis sa raman si am descoperit ca:

- fata chiar incearca sa te binedispuna

- accepta FK si-l intretine

- se comporta ca o gagica de liceu industrial, nefitoasa, lipicioasa, dragastoasa, amabila, vorbareata cat trebuie.

- GFE - 7-8

 

PRESTATIA: Dupa dusul meu si al ei, am trecut pe pat, a inceput cu sarutari de sus in jos, practica un oral normal, ne sau pro (intreaba cum preferi), fara artificii, nu reuseste deep, putin mecanic, acorda atentie oo-lelor, a incercat chiar si putin anillingus la cerere, nu te grabeste sa termini rapid, nota 7, a urmat un prezervativ si on top, unde se misca mai bine decat la oral, cu simtiri, cu usoare gemete, cu imbratisari, sarutari, parea ca incepe sa-i placa si ei, doar ca eu nu aveam rabdare s-o satisfac pe ea (egoist) si am terminat in prez, nota 7,5. L-a scos, m-a curatat local, si am mai zabovit putin de vorba, fiind o prezenta placuta in discutii.

 

CONCLUZII: nu stiu daca mai revin, nu stiu daca sa v-o recomand dpdv al fizicului sau prestatiei, dar dpdv al comportamentului e de vizitat.

Am stat 30 min, fara sa ma grabeasca am platit la final 100 lei, iar pt. 1 ora 200 lei. Nu stiu daca accepta CIM sau anal.

Poate un raport mai bun calitate/pret ar fi 80 lei/ fin sau 150 lei/ora.

 

Repet - e o fata tinerica de cartier, nu are comportamentul ddc, nu m-a asteptat deloc sexy, dar pt ca am ajuns acolo si stiam ca e amabila, am stat.

 

Trageti voi concluziile si hotarati singuri daca e de vizitat sau nu!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...