Jump to content

(V) Matura blonda bronzata 38 ani, 0736479527, 0761414410 Billa / Titan


morandi
 Share

Recommended Posts

Cand te mananca in cur trebuie sa te scarpini si uite asa m-am scarpinat si eu.

 

Am gasit anutul de mai jos in At online:

 

DOAMNA matura 38 ani cu forme senzuale, sani provocatori, fund bombat, ofer clipe de calitate domnilor generosi, manierati;    07 Dec 11:00 0736479527 ( 0736.479.527 )

 

Sunat, aflat toate detaliile necesare adica oral neprotezat cu finalizare + normal la incredibilul pret de 150 leusteni pentru o ora sau 100 leusteni pentru o tragere scurta. Am aflat si coordonatele GPS ale iatacului mai exact cum treci de Billa Postavarului (pentru cine nu stie este in Titan) primul bloc pe partea dreapta.

Fiind prin zona am purces la mandra. Ajuns in fata blocului am sunat-o sa-mi comunice codul interfonului pentru a putea intra in bloc dar supriza ca nu are instalat interfon in apartament.  :o  Poate coboara cineva, imi zice, si iti deschide  :o , in fine norocul imi surade si pot intra.

 

Ajung in fata iatacului mandrei si imi deschide. In usa apare o zana blonda cu pielea bronzata (natural!!!) dar cu glasul bland. Ezit in prima faza dar in fine imi zic ce dracu nu o fii chiar atat de neagra.

Mandra este cea din poze la corp adica inaltuta 1.75 m, 60 kg cu sanii mari cu areole mari, curata, vopsita blond, fara mirosuri specifice natiei si obscene, pasarica curata si epilata recent, zambet larg cu usoare sincope spre laterale. Fata destul de obosita, nemachiata iar combinatia de par blond cu tenul inchis la culoare nu prea o avantaja.

 

Garsoniera destul de mica, frumos aranjata (aici sunt facute pozele), curata cu baia cam ca la mare la noi adica cu dusul pe WC (fara cada, fara loc amenajat special pentru dus), canapea confortabila.

 

Am primit prosopul curat din sifonier si am purces la dusat. La baie sunt prezente destule sapunuri solide si mai putine lichide asa ca am stors si ultima picatura dintr-un sapun lichid aflat pe chiuveta.

 

Am trecut la fapte nu inainte de a-i onora serviciile cu cei 100 de leusteni solicitati. Am trecut rapid la un oral sarguincios, bine executat cu umectare din plin, lins oo, lins in cur, lins pe pula, rotiri, supt, intre sani. M-am jucat cu sanii ei mari, placuti la atingere, molateci dar nu deranjant.

Am pus-o la normal sa stea deasupra dar a obosit dupa cateva minute. Am trecut inapoi la oral si am decartat incarcatura in cavitatea bucala a mandrei cara a asteptat sa livrez tot dupa care a dat fuguta la baie sa verse cu zgomot tot ce primise.

 

Am mai schimbat cateva vorbe spunandu-mi ca mai are o colega (desi in cat e mica este garsoniera nu am inteles unde asteapta schimbul, cred ca in bucatarie).

 

Per total o experienta banala doar de palmares, oralul mi-a placut dar nu voi revenii.

 

Cordial,

 

morandi

 

 

[attach1][attach2][attach3][attach4][attach5]

post-368-150392334734_thumb.jpg

post-368-150392334736_thumb.jpg

post-368-150392334737_thumb.jpg

post-368-150392334739_thumb.jpg

post-368-150392334742_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

@morandi, in primele trei poze o recunosti pe dameza?

[attach=1][attach=2][attach=3][attach=4][attach=5][attach=6][attach=7][attach=8][attach=9]

post-17-150392336323_thumb.jpg

post-17-150392336324_thumb.jpg

post-17-150392336325_thumb.jpg

post-17-150392336326_thumb.jpg

post-17-150392336328_thumb.jpg

post-17-150392336329_thumb.jpg

post-17-15039233633_thumb.jpg

post-17-150392345364_thumb.jpg

post-17-150392345367_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Sa traiesti stimabile,

 

Tate mari cu sfarcuri maronii si de dimensiuni generoase cu asta se lauda doar ca sunt facute in alta parte. A 2 poza mi-a aratat-o cand am vizitat-o. Sunt ale ei.

 

bafta si putza tare!

Link to comment
Share on other sites

Legat de pozele astea am gasit azi:

DOUA, oferta 180 ron, doar azi o blonda si-o bruneta indeplinim fantezii erotice domnilor generosi discretie, curatenie;    15 Feb 11:00

0729375070 ( 0729.375.070 )

Bruneta are si anunt separat:

BRUNETA cu ochi albastri draguta foc imi place ceea ce fac iti pot oferi clipe de eztax si de relaxare, astept domni generosi sa va arat arta amorului pasional si sa va ofer un oral de calitate, zona Salajan, pup,    15 Feb 11:35

0720662721 ( 0720.662.721 )

Am senzatia ca am mai vazut pozele brunetei, dar nu stiu unde?(ma ajuta cineva cu pozele pls?)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Sal'tare confrati futasioshi, astazi va relatez si eu intalnirea cu aceasta faptura; Vazand pozele in At, am decis sa sun sa vad ce si cum poate aceasta individa, Sunat, raspunde o voce blanda si suava, spune locatie, undeva langa billa postavarului pretul de 150 leusteni normal si oral si am stabilit ora intalnirii; Toate bune si frumoase, cand ajung la fata locului imi deschide usa aceasta faptura si sincer , am ramas shokat, nu am reusit sa vad nici o asemanare cu pozele postate de ea, si acum regret ca nu am spus pas, ea dandu-mi aceasta oportunitate intrebandu-ma dc sa stau sau nu; am mers la dus , unde am ramas shockat de faptul ca nu exista cada, te dushezi langa wc, iar duap aceea am purces la actiune, si fata a prestat un oral  de o calitate medie  cu lins oo si sex intre sani; Fiind dezamagit de infatisarea acesteia am finalizat pe sani si am fost la dush si am taiat-o imediat, nu inainte sa-i onorez serviciile cu 150 de leusteni :( ; O experienta pe care nu o recomand datorita infatisarii damei ( ten inchis burta ; cativa dinti lipsa,) Asa patesti cand te manaca rau undeva :( Parerea mea este ca pozele ori sunt photoshopate la greu ori luate de la altcineva.

 

locatie: 6

oral: 7 spre 8

normal: nu am facut

GFE: nush ce sa zic deoarece eram dornic sa termin oralul cat mai rpd si sa o tai

Trageti singuri concluziile

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Telefon nou 0735675015 ( 0735.675.015 )  zona Macaralei Salajan, locatia aceeasi conform pozelor.

[attach=1][attach=2][attach=3][attach=4][attach=5]

post-17-150392349013_thumb.jpg

post-17-150392349015_thumb.jpg

post-17-150392349016_thumb.jpg

post-17-150392349017_thumb.jpg

post-17-150392349019_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Postat Astazi, 18:03

0737201773 ( 0737.201.773 )

hai noroc si un praz verde! nefiind fan postari dampulelea si nici mancator de cacat referitor la pizdele care presteaza si vorbind doar de cele pe care le-am futu/vazut, va prezint stimabila! am fost la madama azi pentru ca e pe langa mine si nu aveam chef sa dau o muie la 1000 de km departare pe gerul asta! tipa e de etnie, vopsita blond! sa spunem ca are vreo 165 de cm cu vreo 68 de kg puse bine fara a fi dizgratiosa!corpul e ok pt varsta ei, am estimat vreo 40 de toamne, dar la etnia ei orice e posibil, poate are 15 si e foarte dezvoltata! nefiind cu ustesilele de masurat la mine si nefiind interesat de varsta mamzelei, astea sunt aprecierile mele! putina burtica, are carnea tare, inclusiv pe cur care cur e chiar misto, il prinzi in palme! pacat ca nu e futabil si nici degete nu permite! deci, spalat amandoi intro baie cam saraca, exegetii vor fi dezamagiti, ceva sapun lichid, bine ca era apa calda! prosopel curat, trecut in dormitor unde s-a prestat un oral np, atentie pe coaie, pupaturi pe piept, pulpe, luat in gura pula cu simt de raspundere! nota 8! nu face dt si nici cim! trist, gurita aia cu buze groase cere mai mult de la clienti, titulara e reticenta! dupa ceva timp trecut la mamzela hopa sus, apoi caprita, chiar mi-a placut privelistea curului care se fataia in fata ochisorilor mei si terminat cu mandra sub mine! ceva discutii perverse, sa i-o bag toata, ce bine e, doamne, doamne, ce taur comunal e mandea! nefiind nascut dupa ultima ploaie m-am amuzat! banii mei, timpul meu, macar a fost haios! facut un dus inainte de plecare, prezentat colega de garsoniera, o tarancuta simpatica, blonda spalacita cu un machiaj............  cica intra si la dublu feminin, nu am fost interesat de aia sau de preturi, nu pot sa relatez mai mult! deci, locatie 7, zona Pantelimon, de la BRD Chisinau, pe colt, fost Orange, se face dreapta maxim 50 de metrii! sex oral am specificat, normal 7, e interesant, amabilitate 8! nu stiu daca sa recomand la pretul de 100 finalizarea, eu am stat cam 40 de minute cu totul!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...