Jump to content

(V) ALICE tarancuta 50 lei 0761366373 / Beauty Massage- 1 Mai


Guest blackman
 Share

Recommended Posts

Guest blackman

[table]  [tr][td] SLABA, buna, Alice este numele meu si te invit alaturi de mine sa petrecem clipe de vis intro ambianta placuta unde curatenia, discretia si igiena sunt garantate, ofer oral, normal la un pret mic,    30 Nov 11:00 [/t][/t] [table][tr] [td]0761366373 ( 0761.366.373 ) [/td][/tr][/table] 

Dupa teapa din Averescu (http://www.ddcforum.com/index.php/topic,12768.0.html), m-am reorientat catre duduia asta, imi facusem oarecum temele inainte. Cum Luiza Averescu era ocupata, am zis sa ma descarc rapid, atat sexual cat si de nervii produsi de gaitele alea.

Zona in care fusesem indrumat era Mega Image-ul de pe 1 Mai, vis-a-vis de cimitirul evreiesc.

Initial nu am banuit ca e vorba de Beauty Massage, tocmai ce scrisesem un post ieri referitor la Corina de acolo.

Dupa ce mi-a indicat ca trebuie sa intru pe gangul acela pentru a ajunge la blocurile din spate m-am dumirit, dar am zis ca totusi merge ceva rapid.

Locatia aceiasi, cu saltea pusa pe parchet, draperii groase la geam.

Fatuca asta cica e din Targoviste, are cam 155-160 inaltime, 45 kg, sani micuti, uratica la fata dar poate de-asta au si bagat-o pe piata la pretul asta.

Serviciile sunt de oral si normal, o finalizare in maxim 30 minute.

Fatuca a inceput cu o laba vartoasa, pesemne sa il trezeasca pe ala micu'. I-am sugerat ca foloseasca in acest scop buzele si gura, tipa ia prezervativul si se chinuie (chinuindu-ma si pe mine) sa-l puna. Fiindu-mi mila de mine imi pun singur prezervativul (nu stiu de ce mi s-a parut foarte natural sa-mi faca oralul protejat), apoi tarancuta incepe un oral tern, fara artificii, fara atentie prin zona adiacenta.

Urmeaza apoi lubrefierea din plin pentru normal, reusesc cu oarecare greutate sa intru prima data, insa incet incet fatuca se mai relaxeaza si da semne ca i-ar placea. Nu dau de 3 ori din cur ca aud ciocaneli in usa si ca timpul s-a terminat. Tip la cea care a batut in usa ca nu au trecut nici 15 minute de cand am intrat, cu tot cu dus, fatuca astalalta imi spune ca astea sunt regulile casei, insa se conformeaza cand o pun capra. Turez motoarele, ritmul este dracesc, fatuca geme si ea si are un orgasm nedisimulat strangand in dinti prosopul care era pe saltea. O mai chinuiesc apoi in acelasi ritm vreme de vreo 5 minute si scot prezervativul si finalizez exploziv pe fesele ei micute (spre totala ei surprindere si uimire).

In timp ce ma imbracam am intrebat-o si despre colegele ei, pe care nu le cunoastea prea bine pentru ca nu este decat de foarte putin timp acolo.  Fatuca face naveta zilnic cu maxi-taxi pana la Targoviste, si din motivul asta e de gasit doar pana la ora 19.

Mai era doar o colega cu ea, insa intre timp ii venise si ei un client, asa ca nu am putut afla daca era Corina din postul de ieri.

Platit la sfarsit 50 lei pentru o finalizare fast-fut clasic.

 

 

 

[/td][/tr][/table]

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
Guest blackman

BLONDA dulce si sexi, tanara draguta ofer companie domnilor generosi cu bun simt care simt nevoia de relaxare si uitare a problemelor de zi cu zi, imi rezerv dreptul de a-mi alege clientii, nu raspund la privat. 0753915374 ( 0753.915.374 ).

[attach=1][attach=2][attach=3][attach=4]

 

Mai nou domnisoara este de gasit in zona Stefan cel Mare, vis-a-vis de stadionul Dinamo. La anuntul de mai sus oferta este de o finalizare oral si normal pentru 100 lei sau 150 lei ora cu 2 finalizari.

M-a asteptat ascunsa dupa usa, imbracata doar in bikini si sutien si incaltata pe niste tocuri inalte. Este blonda acum, parca si un pic mai ingrijita insa cunoscand-o deja nu am mai ramas.

 

Atentie, mai are un anunt cu vechile poze in care tariful a ramas 50 lei deci daca tot geti macar economisiti 50 lei:

SLABUTA draguta, finuta, 48 kg, 22 ani, te astept alaturi de mine sa petrecem clipe frumoase impreuna, loc. Stefan cel Mare (blonda), 0762583635 ( 0762.583.635 )

post-139-150392348371_thumb.jpg

post-139-150392348373_thumb.jpg

post-139-150392348376_thumb.jpg

post-139-150392348378_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...