Jump to content

(V) DENISA - ass fucking - 0737546816 Cantemir/Dristor Kebap


dj_69
 Share

Recommended Posts

Mi-a atras atentia un anunt in AT-ul de azi cu pozele Denisei - Cantemir si stiu ca era o DDC destul de solicitata si care oferea servicii corecte la un pret corect.

 

Se pare ca a reaparut pe piata, in aceeasi zona (Budapesta) dar pe partea cu shaormeria, si cu un numar nou de telefon 0737546816 ( 0737546816 ( 0737.546.816 ) ) (0737546816 ( 0737.546.816 ) )

 

Scorul cam acelasi 150 RON ora pentru oral si normal (se pare ca analul nu mai este in oferta)

 

PS: Daca exista posibilitatea, poate ar fi utile niste posturi concludente de pe defunctul forum pentru edificarea celor care nu au vizitat-o inca

Link to comment
Share on other sites

Nu este ea cea din threadul de mai sus. Este Denisa care a activat in blocul cu Domo Budapesta. Desi spunea ca mai are o colega eu am prins-o tot timpul singura. Avea un numar de telefon ceva cu 0736.... din cate mai tin minte

Link to comment
Share on other sites

Hello all,

 

Locatie: S-a mutat in blocul cu shaormeria, chiar langa mega image. Apartamentul in sine este sarac mobilat, nici nu prea ai unde sa

iti asezi hainele , le-am pus efectiv pe jos. Baia este fix de nota 5, isi face datoria , dar din cauza simplicitatii, nu cred ca e si murdara eu unul am  vrut sa ies de acolo cat mai repede.

 

Fata: A ramas neschimbata poate 1 maxim 2 kg in plus. Corp frumos, slab, picioare destul de lungi, sani medii , si mai ales piesa pentru care

revin majoritatea: curuletzul bombat de nota 10 a ramas la fel ca in iunie. Ca animal, overall primeste nota 8 poate un 8,50

 

Atitudine: Cam 50-50%, adica ea e destul de bucuroasa la tel si cand te vede, dar e cam prostuta, nu prea stie sa vorbeasca , sa tina o conversatie, sau poate nu vrea, dar parca mai degraba prima varianta. During ass fucking este cam muta, daca ii atragi atentia mai si geme,

insa in mare doar sta.

 

Pret 150 de roni 2 finalizari , nu stati prea mult la oral ca oricum e cam slab , nu pune forta in buzele alea deloc iar normal eu nu cred ca am facut vreodata cu tipa asta PENTRU CA in maxim 3 minute dupa ce incepe simlarea aia de oral, timp in care ma joc putin cu parul, sanii si-i mai ard cate o palma peste atractia locala, trec la ce ma intereseaza mai mult de la ea: assfucking. I-am futut curu' si din capra si din picioare si din genunchi fara sa comenteze ceva si i-am dat bine , fara mila, ce sa mai, daca ar si vb curul ala, l-asi scoate si-n oras :)

 

Verdict: La 150 de roni e cel mai bun raport what you get/ what you pay for ass fucking de pe piata , cel putin din cate stiu eu, astept si parerile voastre, dar m-asi mira sa aflu altceva.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Salutare tuturor !

DJ_69 are dreptate, numarul de telefon este 0736421494 ( 0736.421.494 ). O cheama Denisa, sta la scara dintre shaormeria Dristor si Mega Image, la etajul 8.

Astazi am fost la ea, urmare esuarii unei tentative de a merge la una din Berceni care imi place cum arata. Voi posta despre ea dupa ce o prind.

Dar sa ne intoarcem la Denisa. Fata cere 100 RON pentru o finalizare, sex total. Pozele din anunt mi-au placut, dar in realitate fata nu e chiar asa de aratoasa.

Am trecut la treaba, a  inceput cu un oral destul de slabut, a trebuit sa-i dau eu indicatii ce sa faca, si cu toate astea tot nu a iesit bine. La anal, am incercat si in pozitia misionarului si pe la spate, dar s-a plans tot timpul ca este incepatoare si ca o doare. In aceste conditii, am ales sa terminam la oral, unde am pus-o sa o suga cat de tare a putut, iar eu m-am fortat incredibil ca sa-mi dau drumul. Una peste alta, o experienta trista. Daca allti colegi de forum au avut rezultate mai bune, sa ne spuna si noua cum au facut.

Pentru moment, nu recomand.

Succese mari si tari !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

am avut şi eu o experienţă neplăcută cu ea! arată decent dar la restul e praf: atitudine oribilă, parcă era sculată din somn cu apă rece, oral semi-decent, dar buba a fost la sex: pentru prima oară am văzut cum e să violezi o femeie! strângea picioarele la misionar de parcă era viol, anal prost cu o groază de comentarii! am plecat dezamăgit şi scârbit.

din ce am mai citit despre ea, nu face banii, dar "crede şi nu cerceta" duce la dogmatism şi limitează cunoaşterea.

Link to comment
Share on other sites

imi pare rau de experientele neplacute, chiar nu stiu ce sa zic, pentru mine a fost o experienta decenta... e drept ca din aprilie/mai anu trecut am vizitat-o doar o singura data.......

Link to comment
Share on other sites

am fost si eu odata la ea

 

 

sculata din somn cu apa rece, e cea mai potrivita descriere, ;D

 

 

 

 

fata are un corp frumos si o fata de cartof tamp, se comporta ok , in sensul ca nu o face pe smechera, dar cam atat...

 

 

n-are pic de erotism si te face sa te simti de parca o violezi, ceea ce mie-mi taie cheful instant...

 

 

la normal misionar si-a acoperit fata cu bratul, fapt care chiar a pus capac..si i-am cerut banii inapoi

 

 

n-a comentat nimic la faza asta, iar dupa ce m-am intors de la dus am gasit banii pe noptiera...

am plecat fara sa mai schimbam o vorba..ma gandeam sa-i las macar 50 pt ca totusi i-am bagat-o, si n-a incercat sa se certe cu mine deloc..dar pana la urma n-am mai lasat nimic

 

 

tarancutele astea tre sa se-nvete minte, ca sexul se face in 2

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Am vizitat-o si eu pe vremea celuilalt forum. Are 165, talie subtire, sani frumosi, fata tampa, coapse cam grosute. Stiu ca era satena dar in poze isi punea peruca blonda. E genul de fatuca de la tara, ajunsa la oras care sta sa-i faci ce vrei (anal in orice pozitie, schimbare de gaura fara schimb de prezervativ etc) dar care nu participa deloc. Nu geme, nu misca, nu protesteaza.

Nu as reveni, dar nu-mi pare rau de bani (150 ora allinclusive). E adevarat ca sunt genul care nu dau 2 parale pe GFE. Problema e ca nici PSE nu prea ofera.

Tico

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...