Jump to content

Universitate 0760131863


zodrak
 Share

Recommended Posts

BRUNETA seducatoare ofer sex total anal si oral neprotejat, am 1.68 53 kg, sani nr. 3, fundulet bombat cu 2 fin. unde doresti tu te astept in zona centrala, pup,    22 Jun 11:00 

0760.131.863/ 0720.659.488

Am cautat cu Search numarul ei si nu am gasit aici anuntul.Despre ea s-a discutat pe fostul forum.

Asa ca m-am dus si eu(saptamana trecuta).100 de lei varianta de 1h O+N+A 2 fin. sau 50 lei varianta de 30 min. O+N+A 1 fin.

Prestatia nu a fost cine stie ce, dar pentru o descarcare a fost chiar ok. Locuieste in blocul cu fostul cinema Luceafarul, o garsoniera curatica dar mica, apa calda si sapun, pentru doritori.

Tipa se fute O+N+A fara prezervativ daca doresti, dar nu asta-i baiul.....inainte de futai am stat de vb cu ea pret de vreo 5-10 minute tocmai pe marginea acestui subiect, futaiul fara prezervativ.La atentionarea mea, ca risca cine stie ce boli, mai exista si riscul sa ramana gravida, si sa vedeti fratilor minune... baga degete in pizda si scoate niste servetele umede din acelea pentru bebelus, facute ca o bila, si-mi spune ca asa ea nu ramane gravida :o. Am cazut pe spate.Ma asteptam sa scoata vreo diafragma, ceva de uz medical, dar nu servetele umede.

Asa ca i-am spus sa faca ce vrea cu ele ca eu vreau varianta O+A.

DA... NU MA MAI DUC!

Per ansamblu arata binisor tipa dar se vede ca a dat mult cu sapa pana sa vina in Bucuresti, iar serviciile sunt mediocre vb. lui F.O.C.A. 0760131863 0720659488

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...