Jump to content

(V) amazonia 0734745200 / 0741741529


Guest ddc_forum
 Share

Recommended Posts

s-a intors Delia, basarabeanca bruneta, cu gaura in barbie - foarte sexy.

acum e mult mai slaba, nici n-am recunoscut-o.

 

 

am vizitat-o la inceput, acum vreo doi ani, cred.

e foarte buna, prietenoasa, ii place ce face.

am prins-o in doua tipuri de toane, intr-una puteai face ce vrei cu mainile, in a doua o deranja uleiul daca utilizai degetele.

 

 

mai de curand am fost cu Iulia,  o blonda de o sexualitate agresiva, foarte prietenoasa, daca faci "click" cu ea.

eu am facut si a fost extraordinar, se implica, se excita, e naspa rau.

cred ca nu mai e pe acolo, ca ultima data nu am vazut-o si a disparut si de pe site.

 

 

la Denisa am fost ultima data- (la promotie- 120 /ora) o pustoaica foarte misto, studenta la drept, cica.

cuminte pisicoasa, prietenoasa.

ii place ce face, nu te grabeste, se retrage usor in interior daca lucrurile evolueaza prea mult.

 

 

foarte interesant e ca toate par a oferi servicii foarte similare, si ca masaj si ca atitudine.

totdeauna a fost foarte curat.

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

fratilor indrumati-ma daca stiti.

acum vreun an era o tipa la amazonia, "AMALIA" care facea un masaj demential. a plecat cica sa se angajeze la un restaurant.

stie cineva  ceva de ea, a mai vazut-o cineva pe la vreun salon?

merci

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Din catevam inteles, Amazoania se relocheaza zilele acestea, pe aceeasi strada, intro cladire invecinata, la etajul 2 de data aceasta. Se prefigureaza si o schimbate "de stil" a salonului. Sa vedem...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

@marcusmark

"fratilor indrumati-ma daca stiti.

acum vreun an era o tipa la amazonia, "AMALIA" care facea un masaj demential. a plecat cica sa se angajeze la un restaurant.

stie cineva  ceva de ea, a mai vazut-o cineva pe la vreun salon?

merci"

 

Se pare ca s-a intors Amalia. Eu zic sa dai fuga pana nu pleaca iar. (Asta tinand cont de cum vin si pleaca fetele de acolo). Asteptam impresiile de la noua locatie si de la prestatia ei.

 

Ultima data am ajuns la fete inainte de mutare si am ales noua achizitie a lor cu numele de scena Silvia.

Fata era la primele masaje pe care le facea. Intre timp cred ca a capata mai multa experienta si indemanare. In rest a fost docila si a reactionat pozitiv la toate doleantele mele (bineinteles ca fara sex).

Link to comment
Share on other sites

Hai ca am ajuns eu in seara asta la noua locatie, un drum neasteptat la capitala m-a adus in noua jungla amazoniana.

Salonul este amplasat la 20m de vechiul amplasament. Intrarea se face prin gangul de langa salonul de infrumusetare, apoi in capatul curtii interioare, la etajul 2. Trebuie urcate niste scari vechi intortochiate. Sper ca acel cutremur mare pe care-l asteptam sa nu ma gaseasca acolo. Scarile si cladirea vor ceda.

Aici sunt 3 camere de oaspeti si o baie spatioasa. Totul este aranjat in tiparele vechiului salon.

 

@kristi2222

"poti face o descriere a silviei,te rog, ca aspect?"

 

Silvia este o satena inaltuta, pieptul nu foarte mare, fundul rotunjor. As putea spune ca este o combinatie intre corpul Denisei si corpul lui Bety (care asta toamna era de gasit prin salon).

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

bifat din nou amazoancele, zilele astea

de data asta, cu alina

bruneta,tunsa scurt,carne tare,piele fina, sani de nota 10,tari, nu foarte mari

masaj f bun, destul de lipicioasa, nu accepta cunninlingus si nici atingeri prea indraznete

120 lei/30 minute masaj, no sex

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

In lipsa de alte variante am incercat sambata sa ajung iar la Amazonia si nu am reusit.

 

 

Din toate fetele care au mai prestat in ultimul timp au ramas Alina, Denisa si Silvia. O noua intrare este Catalina daca nu o fi plecat si ea.

Ieri erau disponibile Alina si Denisa si o rezervare se putea face abia peste 3 ore.

 

 

Au plecat Delia (eu aveam impresia ca e un fel de sefa) si Madalina (cea foarte inalta).

 

 

Anul asta a mai prestat Loredana, o tipa slabuta si inalta, care facea masaj bunicel (consider o pierdere - avea experienta, spunea ca a lucrat la Mystic Masaj la Sala Palatului si pe Magheru). Am fost o data la masaj la ea si asteptam si o a doua vizita sa-mi confirme prestatia si sa fac recenzia, dar nu am apucat (probabil o fi de gasit prin alte saloane bucurestene).

Link to comment
Share on other sites

am trecut din nopu pe la amazoniene,de data asta am intrat cu cu sylvia

120 lei/ora

despre sylvia,impresii amestecate....ca aspect,nota 10, blonda cu ochii negri,foarte frumusica, corp de 9,5,in fine, o aparitie de mare efect

plusurile,insa,se cam opresc aici,pt ca masajul in sine a fost modest,mai ales partea de erotic...problema e ca e foarte limitata in prestatie,se pozitioneaza astfel incat sa nu poti atinge prea mult din frumosul ei corp, nu are prea multa imaginatie sau varietate a miscarilor, e statica

ca nivel al prestatiei,e mult sub denisa sau alina

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nu mai fusesem de atata timp pe la Amazonia, nici nu ajunsesem pana acum in locatia noua. Nici nu imi amintesc daca ultima data fusesem la Iulia sau Alina. Oricum de data aceasta am ales-o pe Denisa.

M-am simtit foarte bine in acea ora petrecuta alaturi de Denisa, care nu a aratat in nici un moment ca ar fi plictisita, a fost foarte cooperanta, chiar m-am simtit rasfatat. A fost bun si masajul de relaxare si cel erotic, fara monotonie, in schimb mi-e clar ca nu a folosit toate tehnicile cand a fost vorba de finalizare, pentru ca fost vorba de o laba banala, se stie ca poate mai mult, are si alte tehnici  :) 

Pe scurt:  nota generala ar fi 9, nu e 10 pentru ca: mi-ar fi placut saruturi, sa-mi permita sa-i bag vreun deget in pasarica, la final as fi vrut sa incerce altceva decat sa mi-o frece monoton ca sa finalizez.

Totusi a fost o experienta placuta, asa ca e de recenit la Denisa. Dar si la Catalina as vrea sa merg, deci am doua motive sa revin.

Link to comment
Share on other sites

am dat iarasi tarcoale prin jungla amazoniana, si am capturat o pe Catalina,de data asta

excelenta alegere!

Aspect  fata 10(bruneta,ochi superbi,gura senzuala), corp 8(sani micuti,dar frumosi,su sfarcuri erectile)

Masaj      10 la toate capitolele , implicare,rasuflari fierbinti,schimbari de pozitie,imaginatie la finalizare, chit-chat foarte placut, vesela sociabila

recomand fara retineri

150 pt o ora de masaj, sunt acceptate 2 finalizari

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Am fost zilele trecute la Amazonia, fetele sunt destul de dragute. Maria (cea din pozele de pe site-ul oficial)  mi s-a parut ceva mai interesanta, o tipa simpatica si comunicativa. Ca aspect fizic: inaltuta ( 1.73 cred),  sani medii si fermi, niste buci senzationale, destul de ingrijita . Am fost avertizat din start - no sex. Fata accepta sarutari, atingeri in zonele intime. Am platit 150 ron ora ptr masaj nud. Masajul a durat aproximativ 50 min cu totul si asta din cauza mea :D  finalizarea - mai exact laba fiind de vis- cu bucile, cu sanii, cu tot corpul. Am iesit de acolo croit pe futut. :))

Bafta la frecush!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Acum 2 ani pe vremea asta (in primavara) la salon era GABI, o bruneta micuta, slabuta cu pieptul marisor.

 

 

Ati vazut-o cumva pe la alt salon? Stici cumva pe unde presteaza acum?

 

 

Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

vizitat din nou jungla amazoniana

de data asta am intrat cu Andreea

ASPECT  bruneta,destul de inalta, nu o frumusete rapitoare la chip,dar totusi ok, cateva kg in plus in zona abdomenului,sani insa foarte frumosi,medii

PRESTATIE    nota 10 aproape,foarte senzuala, sarutari pe gat,pe piept, foarte lipicioasa, evident nu FK, masaj erotic foarte bun, se umezise si ea serios spre sfarsit

tarif  120 lei/30 de minute de masaj erotic, o finalizare

 

 

Recomand in continuare salonul.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

am fost si eu zilele trecute! tot cu andreea. intradevar nu este cea mai frumoasa dintre fete dar compenseaza prin atitudine!

sunt si noutati: caty si maria!

 

PS: voi unde parcati in zona?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Incantat fiind de pozele domnisoarei Caty de pe siteul amazonia am tot incercat sa fac o programare la dansa (Oricum mereu incerc sa testez toate maseuzele care sunt angajate la acest salon). Am sunat sambata si mi s-a spus ca o gasesc doar in timpul saptamanii. Atunci am facut tot posibilul sa ajung la dumneaei.

Sun, fac programarea si totul pare in grafic. Cand ajung in zona sun iar sa mi se confirme ca pot intra. Totul pare bine la discutia telefonica.

Ajung sus, sunt intampinat de domnisoara. corpul super dupa criteriile mele (adica slaba).

Facem cunostinta, platesc cat mi se solicita pentru sedinta, ne acomodam si ma duc la dus. De aici incepe povestea... Tot astept sa vina apa calda. Astept... si astept... si nimic. Atunci asociezi prezenta muncitorilor care erau la intrarea in curtea interioara si incercau sa repare cate ceva pe acolo. Adica nu erau gaze pentru centrala. Ies din baie, o anunt pe domnisoara ca nu pot face dusul de rigoare si ea foarte senina imi spune ca nu este problema. Din respect pentru mine ma duc totusi si incerc sa ma spal putin prin anumite zone cu apa rece.

Banii erau dati si ma tot gandeam ce o sa fac la plecare cu uleiul pe mine. Am incercat sa sar cu gandul peste aceste "probleme" si sa ma bucur de sedinta de masaj oferita.

"Domnisoara" a incercat sa faca un masaj de relaxare cat de cat, dar nimic spectaculos, in gandul meu era ideea ca poate o sa se revanseze la masajul erotic.

Dupa ce mi-a soptit la ureche faimosul "te poti intoarce" a inceput asa zisul masaj erotic... Adica sa frece de sfarcurile ei organul meu. Cand a vazut ca acesta intra in erectie imediat ma masturba sa ejaculez. Am tot batut apropouri ca daca ejaculez ce o sa facem restul timpului (peste 20 minute). Raspunsul ei era un ranjet tamp.

Am rugat-o sa se intinda ea pe saltea sa pot sa-i explorez si eu coptul foarte frumos (dupa criteriile mele).

Acesta e plin de tatoaje care nu au legatura intre ele facute in diverse locuri. Ce mi-a sarit in ochi erau niste cicatrici mici destul de recente aflate pe spate. Acestea pareau urme lasate in urma arderii negilor lasati de virusul HPV.

Nu am mai insistat cu nici-un fel de masaj erotic si am lasat-o sa ma masturbeze pana la ejaculare, bucuria ei citindu-se pe chip cand a vazut sperma sarind si inca un fraier pacalit cu serviciile de masaj erotica (adica o laba proasta).

 

 

Acum gandul meu era la modul cum o sa pot da uleiul jos fara apa calda. Ea ma tot linistea ca daca ma sterge cu prosopul o sa fiu ca nou, alb si stralucitor si chiar incerca sa-mi demonstreze ca la copiii mici ca nu mai am pic de ulei pe mine.

 

 

Am plecat cu un gust foarte amar, m-am simtit ca la ultimul bordel de pe Stefan Furtuna (zona e aceeasi Gara de Nord).

 

 

Puteau sa ma anunte la telefon ca nu au apa calda, sa inteleg ca ele nu se spalasera la intrarea in tura.

Ea chiar incerca sa ma linisteasca ca saptamana trecuta nu au avut apa deloc si ca stergeau clientii cu servetele umede. Eu nu am beneficiat de servetele umede, probabil pentru ca nu am cotizat in plus cu bani peste tarif (aviz amatorilor care le obisnuiti prost).

 

 

La intrebarea mea daca a mai lucrat prin alte saloane a raspuns ca nu, ca de o luna face masaj. Eu cred ca asa e, nu a lucrat in alte saloane, a lucrat in alte bordeluri, fiind de fapt o haladita.

 

 

Frumoasa la corp si atat.

Am ramas cu un gust foarte amar!

S-a stricat si amazonia?

Pozele ei nu le mai atasez.....

 

 

 

 

.....

 

 

Link to comment
Share on other sites

Acest salon a ramas preferatul meu si continua sa mentina niste standarde ridicate de calitate, curatenie si bun-simt. Intotdeauna am plecat relaxat si cu zambetul pe buze de aici.

 

Mai fusesem acum vreo 2, 3 saptamani cu Denisa de care stiam ca este o fata de nota 10 si ca persoana si ca maseuza asa ca nu a fost o surpriza pt mine. Se pricepe f bine si la masajul de relaxare, a simtit atunci ca aveam muschii incordati si a facut tot posibilul sa ma relaxeze pana sa ajungem la partea de erotic.

 

De data asta am zis sa incerc una din fetele noi, pt mine si anume Maria. Fata la 26 de ani declarati, frumoasa ca aspect, bruneta, inaltime potrivita, era mai inalta decat mine , destul de slabuta, sani nici foarte mari, nici foarte mici, frumosi. Experienta cu ea a fost destul de ciudata, poate nu m-a simpatizat sau era intr-o pasa proasta, nu stiu. Desi am inteles ca lucreaza de mult timp la Amazonia mi s-a parut destul de stangace sau absenta in anumite momente mai ales la masajul de relaxare de imi venea sa o intreb daca s-a intamplat ceva, parca ramanea blocata la o mangaiere usoara. Nu era neplacut dar mi s-a parut ciudat. Poate vroia pur si simplu sa traga de timp, nu imi dau seama. Am incercat sa leg o conversatie dar nu am prea avut mare succes, awkward again.

 

Dupa un timp mi-a zis sa ma intorc, am mangaiat-o putin si m-am jucat cu sanii ei frumosi si ea mi-a facut un pic de body si mangaieri, dupa care m-a tratat cu fundul  ;D si pasarica, no fingers inside allowed though, in timp ce ea se ocupa cu sanii de junior. A fost placuta tehnica de finalizare, nu a fost o simpla laba, nu m-a grabit, deci fata a dovedit ca se pricepe cand vrea. Deci la partea "erotica" n-am ce sa reprosez.

 

Un punct in minus dupa mine a fost faptul ca aproape imediat dupa ce ne-am sters a fugit sa vada daca este libera baia, mie de obicei imi placea sa mai stau la chit-chat pana se termina ora si asa eram obisnuit la Amazonia cu celelalte fete, stiam ca asa e regula casei.  La sfarsit m-a intrebat daca mi-a placut si daca mai ma intorc si m-a trat cu un pupic. Deci in general a fost o experienta gen "una calda, una rece" putin ciudata pt mine repet, uneori amabila si prietenoasa alteori distanta si oarecum absenta. Poate o sa mai revin la ea sa vad daca se schimba ceva in atitudine sau nu.

 

Cadoul a fost 120 + un mic bonus de la mine de la inceput  pentru o ora de masaj nud.

 

Note:

Locatie: 10

Aspect fizic: 8 (frumusica, curata)

Masaj erotic: 9

Masaj relxare: 7

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

am fost zilele trecute si sunt fericit sa raportez ca dupa scurta perioada de degringolada de la sfarsitul lui august salonul pare ca si-a revenit!

personal am fost cu adelina o olteanca fierbinte, blonda cu niste sani exact asa cum imi plac mie. accepta sarutari, mangaieri, digitalizari etc cu conditia sa nu fi ,citez,  brutal.

in rest curatenia, papucii de unica folosinta etc au ramas la fel.

 

Link to comment
Share on other sites

  • longgone featured this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...