Jump to content

(V) Adorabila de unu optzeci, 26 ani, 0721760895 Domo-Budapesta


steroidu
 Share

Recommended Posts

  • Administrators

 

 

ADORABILA, nu vreau sa ma autocaracterizez printr-o mie de vorbe dulci. Daca iti plac pozele mele, te astept sa ne cunoastem si te asigur ca vei reveni cu mare placere. Am 26 de ani, 1.80 m, draguta si sociabila      07 Nov 16:31

0721760895 ( 0721.760.895 )  Pret 100L

 

 

5966918.jpg 5966922.jpg 5966921.jpg 5966920.jpg 5966919.jpg

 

 

 

 

100 RON finalizarea sau 200 RON per ora, oral ne fdic si normal, de gasit de la pranz pana pe la 9 seara, lucreaza cu inca o colega vis a vis de Dristor Kebap din Tineretului.

Link to comment
Share on other sites

Dragi confutaciosi, imi cer scuze pentru absenta, acum am revenit  printre voi cu o noutate:

 

ADORABILA, nu vreau sa ma autocaracterizez printr-o mie de vorbe dulci. Daca iti plac pozele mele, te astept sa ne cunoastem si te asigur ca vei reveni cu mare placere. Am 26 de ani, 1.80 m, draguta si sociabila  0721760895 ( 0721.760.895 )  07 Nov 16:31 100L

 

1)unde ai gasit anuntul- eterna biblie AT

2) interval orar in care e disponibila- incepe programul la 9-10 dimineata, pana seara la 8-9,eu am fost pe la pranz

3) locatie-blocul turn de la Domo-Budapesta.Apartament cu ziua, curatel, frumos si modern mobilat,AC functional. Pat sanatos, de fier.Baie curata, functionala,dotata corespunzator, prosop cam uzat si umed. In acest apartament am mai fost asta-vara, dar era alt echipaj. Mai sta cu o colega, matura, bruneta, draguta si frumos proportionata pentru varsta ei.

Colega este cea de aici:

 

BRUNETA matura ofer companie intima domnilor civilizati. Atmosfera discreta, relaxanta, igiena. Ofer si pretind seriozitate. Nu raspund la numar privat. Multumesc,!  0737378595 ( 0737.378.595 ) MATRIMONIALE Ea cauta  07 Nov 11:00 150L h

(Pana ieri colega avea 100 lei tarif, vad ca de azi a indexat cu 50%!)

  4) grad de curatenie-nu exceleaza, dar este curat.Cearceaful nu se schimba. Fata este curata, a facut dus inainte si dupa.

  5) aspect fizic-Este asa cum spune, foarte inalta, are 1,80 fara tocuri!!!Este foarte draguta la fata, bruneta cu parul lung, bine proportionata pentru inaltimea ei, nu este genul slim, o femeie sanatoasa cu care sa te lupti in pat! Sanii sunt micuti, tari si frumosi, numai buni sa-I mozolesti, picioare lungi(normal la inaltimea ei)

  6) prestatie- am incercat un masaj de relaxare care a fost bun pentru o amatoare. Oral slabut, cu mult ajutor manual, fara nici-o atentie zonelor adiacente. Normal in diferite pozitii, fara nimic deosebit, dar cu gemete reale din partea ei si o placere nedisimulata, ochii dati peste cap, respiratie sacadata si traire intensa a momentului. Are o pizdulice foarte stramta pe care o lubrefiaza la inceput, altfel nu ar putea intra Jimmy al meu. Partea cu normalul face toti banii, nu am rezistat prea mult si am terminat in pozitia capra cu o priveliste frumoasa asupra posteriorului ei. Am fost atat de impresionat de gemetele ei ca am uitat sa intreb de anal, finalizare orala sau  alte activitati parasexuale.

7 ) pret-100 lei la sfarsit pentru o jumatate de ora.

8 ) impresii / concluzii- un calut care merita trecut in panoplia cu realizari, chiar daca nu exceleaza la servicii.

9 )Poze-nu cred ca sunt reale, dar sunt foarte pe aproape

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Am fost si eu in urma cu ceva timp.

 

 

Locatie: vis-a-vis de "shaorma Dristor" de la Budapesta :)

 

 

Fata - pozele sunt aproape reale (poate un pic avantajoase), dar ea arata destul de bine.

Ce a fost bine: ea arata bine si e destul de priceputa sa "sparga gheata".

Ce nu a fost bine: ii mirosea gura, avea sani mici (gen spre #1), nu prea implicata...

 

 

Platit : 150 la inceput

 

 

nu mai merg - exista variante mai bune la pretul asta.

 

 

GB

Link to comment
Share on other sites

Guest addendum

Prezidente, in pozele de mai sus e o duduie care nu e spre #1.

Sa ne hotaram, zic, ca e consumatorul in ceata si bâjbâie - ori pozele sunt ale altcuiva, ori nu vorbim de #1.

 

A:

Link to comment
Share on other sites

@ addendum - acum, pentru mine ce sa zic - mie mi s-au parut de #1 - hai #1+  :)

 

 

as zice ca in poze e un ceva sutien cu push-up.

 

 

Nu as vrea sa fiu inteles gresit, tipa e f. placuta ca si corp, doar ca nu atat de mult pe cat pare din poze.

 

 

YMMV

GB

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...