Jump to content

(V) BRUNETICA 20 ani 0784761403 / 0725743502 Armeneasca


erotis
 Share

Recommended Posts

A doua experienta pe ziua de azi a fost cu dsoara:

 

 

BRUNETA DULKICA te astept la mine pentru 2 finalizari explozive, normal in orice pozitie, anal si oral neprotejat cu finalizarea unde doresti, pozitia 69 si alte fantezii, pozele imi apartin, zona CENTRALA   

0784761403 ( 0784.761.403 )/ 0725743502 ( 0725.743.502 )

 

Fata declara ca are 20 de ani (reali zi si eu), garsoniera inchiriata cu ziua care arata bine. Blocul insa sta sa cada. Pozele sunt reale dar in plus fata de ce se vede in fotografii fata are o operatie foarte mare la piciorul drept pana la fesa dreapta. Nu pot sa zic ca m-a deranjat intr-un fel dar e putin ciudat. La inceput cand am intrat avea o mare greata pe fata si primul impuls a fost sa plec dar am ramas. Am stat putin de vb cu ea si parca si-a mai revenit. Am intrat la dus si apoi dupa 4-5 min de vorbe am trecut la treaba. Am decartat 100 ron la inceput.

Fata m-a luat usor, am inceput cu un oral pro (la cererea mea, dar se poate si ne-pro), frumos executat dar fara o atentie in zonele adiacente. Acum daca comparam oralul cu al Luizei e foarte slab dar in conditiile date a fost binisor. Apoi am trecut la normal un umeri craci si apoi pe la spate. Am terminat in prez dupa aproape 15-20 min. M-am spalat si m-am imbracat. Ea mirata si apoi mi-am dat seama ca m-am intepat singur. Anuntul era pentru 2 finalizari si anal dar eu mi-am luat mai multe numere de tel si vb cu mai multe nu mai stiam exact anuntul si am avut impresia ca era 100 ron/finalizare. Am stat cu tot cu vorbe si dus vreo 40 min. E posibil sa mai revin in lipsa de alternative.

Fata e bruneta, simpatica la fata, la inceput a avut cam un sictir asa pe fata dar dupa 4-5 min de vorbit si-a revenit, are cam 1.60 si 50 kg distribuite corect, piele f fina, mirosea frumos, dusata, epilata cam de 3 zile, sani nr 3, sfarcuri frumoase si excitabile.

Locatie: 9

GFE 7

Oral 6.5-7

Normal 7 (aici ar putea sa se implice mai mult).

Personal nu am facut click cu ea dar  fost bine, nu imi pare rau de bani. Poate o sa ma intorc daca nu descopar ceva mai bun. Pacat ca m-am intepat singru ca puteam sa incerc un anal si poate si un al doilea numar. Deci cititi cu atentie 'prospectul' inainte ca sa stici ce cereti sa nu patiti ca mine. Eu am luat numerele pe o hartie de acasa de la calc pt mai multe ddc si nu mai stiam ce am vb cu ele :( .

Poze mai jos. Ciocane fericite :)

post-1575-150392334389_thumb.jpg

post-1575-15039233439_thumb.jpg

post-1575-150392334412_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

am fost si eu la domnisoara...o sa povestesc si trageti voi concluziile...mi se pare mai corect.

am sunat la nr. 0725743502 ( 0725.743.502 ), imi spune locatia si o intreb daca e ok sa ajung in 15 min...stabilim ca in 30, dupa 30 de minute in care ajung in zona surpriza...ca nu sunt acasa dar vin in 10 minute maxim, in 15 apare.facem cunostinta pe strada, tipa foarte ok isi cere scuze, nu arata rau deci urc...garsoniera frumos cald ii dau banii ma dezbrac si suna telefonul pe urma interfonul.tipa se scuza, vb la tel de unde am tras concluzia ca nu ea raspunde la nr din anunt, urca cineva pe care il trimite la plimbare, vine in camera si ma intreaba daca nu am in loc de bancnota de 100 de roni una de 50 si sa stam doar o finalizare.ii dau 50 de ron, imi iau suta inapoi de la ea si hai sa ne apucam, dupa ce o ia putin in gura ma intreaba daca pot sa imi dau drumu doar din oral...mai ramanea sa ma intrebe daca nu pot sa-mi dau drumu singur eventual in drum spre usa.ii spun ca vreau anal, se intoarce, ii spun ca vreau protejat ma pune sa-mi pun prezervativ, dau in ea (aici un plus...misto analul, fara lubrifianti gen rocco siffredi) dar grabit...o intorc cu fata sa finalizez oral, actiunea in total a durat vreo 10 minute, si 20 maxim 25 door to door

jos langa masina mea erau alti clienti cred...care vorbeau intre ei si spuneau ca nuj domne mi-a zis sa astept, la iesirea din bloc era un nene ciudat care nu a vrut nici sa intre in bloc...statea acolo...

nu stiu daca ii mai acord o sansa...chiar sunt nehotarat. ca descriere e cea descrisa de colegul erotis, am recunoscut-o dupa semnul de pe fesa dreapta...nu stiu daca sa o consider teapa sau nu...

acum vad un nou anunt...acelasi pret aceleasi servicii pozele sunt din locatie tipa pare a fi ea... un nou nr: 0764.865.823 (0764865823)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...