Jump to content

(V) Carmen Mariott reloaded 0751401943


skywalker
 Share

Recommended Posts

dupa mai multe incercari am reusit sa vizitez marriott-ul, respectiv pe Carmen.

Este tinara (max 20 ani) si fresh. Te intreaba daca vrei fk si daca e da, nu mai scapi.

Oralul este neprotejat si cim. Ii iese bine DT si inghite tot.

La normal, este strimta si daca o lasi deasupra, te calareste la maxim.

2 probleme

- este din parinti sclavi recenti

- este INSARCINATA IN LUNA 3-4, poate chiar mai mult, iar sinii secreta cind se excita.

Experienta e de nota 9, dar nu o mai repet. E ciudat.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • skywalker

    7

  • Salah ad-Din

    4

  • yamahar1

    3

  • valentin4321

    3

Nu am gustat ca antepostatorul...

 

Eu am gustat azi din lapticul dulce/acrisor al sanilor d-rei Carmen.

 

Am facut click de cand am intrat, si in loc de buna ziua ne-am sarutat si pipait 10 minute.  Dupa care a urmat un dusuletz si un oral in baia imensa. Am prestat si eu la randul meu un oral, cu ea sprijnita pe calorifer in dreptul ferestrei, ea fiind pe tocuri si intr-o rochitza foarte sexoasa. Cand nu a mai rezistat, ne-am mutat in dormitor unde a prestat binecunoscutul DP, exceptional dupa parerea mea, urmat de normal in mai multe pozitii care nu i-au fortat burtica.

 

A urmat un oral, ca un al doilea numar, cu finalizare in gurita, adanc in gurita. Oralul este specialitatea casei...:)

 

Locatia o stiti, fata la frumusete este de 8 (origini rromanes), prestatie de 10, graviditatea atragatoare.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Vad ca toata lumea este mega multumita, insa am si eu o intrebare pentru voi ceilalti care nu ati fost inca:

 

oare sunt singurul mega-dezgustat de gandul de a fute o gravida ?????

 

Sa-l fete si apoi mai vorbim de futut pe bani.

Link to comment
Share on other sites

Nu, nu esti singurul...

Mai mult, e destul de posibila aparitia unor probleme medicale pentru copilul nenascut, in cazul ei.

 

 

 

 

[MFD Sep 4 steroidu]

Link to comment
Share on other sites

Salutare din nou.

 

Am fost (in seara asta), am vazut, mi-a placut si evident am futut.

E greu sa mai adaug vreo completare la tot ce s-a spus mai sus.

Fata este mai mult decat ok, este foarte prietenoasa, iar locatia poate fi considerata de top. (mai putin papuci pt baie)

O singura mentiune; oralul a fost compet (cu inghitit).  Si asta din proprie initiativa, intr-un mod foarte natural.

 

Fizionomie 9

Corp 8

Oral  9.5

Normal 8,5

Anal 8,5

GFE 9,5

Link to comment
Share on other sites

am fost si eu la Carmen

 

- o superbitate de fetita -

 

nu prea am mult de adaugat fata de ce s-a scris mai sus....

 

cea mai dezghetata pustoaica din bransa pe care am intalnit-o,

 

multumesc celor care au remarcat-o , deoarece am mers in urma celor citite aici pe forum...

 

 

nu are experienta unei tipe rodate , dar face totul cu o eleganta si o naturalete rar intalnite, (mai ales la cei 19 ani declarati...io-i dau mai mult , dar oricum nu conteaza)

 

 

implicare foarte buna, un GFE care -i vine foarte natural...

 

oral peste medie,

 

normal bun, anal bun....

 

curatenie foarte ok

 

este clar de etnie, insa are doar partile bune..

 

e clar gravida...

 

 

decartat 250 ron 1h sex total  - pt mine cel mai bun raport pret calitate in momentul de fata.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

este clar de etnie, insa are doar partile bune..

Pentru toporu, dar si pentru dr.sex - ce anume va face sa credeti ca ar fi tiganca ?! Faptul ca e bruneta ?

Am revenit in cuib intrigat de trimiterile la etnie si de data asta m-am uitat foarte atent. Si pentru ca de data asta ne-am si dat un pic la vorba pre si post coital, pot sa spun ca tipa este destul de temeinic mobilata la mansarda. Am avut parte si de celebrul DT, care mi-a reamintit de Cristina Rahela Billa, dar nu si de anal, ca nu era in program din motive anatomice.

In concluzie - eu nu am gasit nicio urma de tiganca. Dimpotriva.

Asa ca pe viitor am o rugaminte pentru degraba puitorii de etichete - nu va mai grabiti sa confundati parul brunet cu tigania.

 

B.

Link to comment
Share on other sites

Am vizitat-o si eu pe dra acum o saptamana.

Asa cum spunea cineva mai sus, Carmen aduce cu Andreea (cand era mai pe la inceput) numai ca nu este la fel de corpolenta. Lucrul  asta o face si mai placuta pentru mine.

 

Trebuie sa recunosc ca m-a surprins in mod placut cu dezinvoltura ei si cu disponibilitatea pentru diverse mici fantezii (dus impreuna cu oral pe marginea cazii). Nu este blazata, ii place sa improvizeze si, cel mai important, ii place sa se futa. La ultima parte s-ar putea sa contribuie si sarcina (din cate am auzit, femeile insarcinate au o gramada de fantezii si o dorinta nebuna de sex).

 

Actiunea a decurs de la sine in jurul unui oral bine executat in diverse pozitii. Din pacate Carmen nu face anilingus. Terminat CIM urmat de inghitirea micutilor. Nota 9, penalizarea fiind pentru lipsa anilingus-ului.

 

Urmat dusuri si nr.2 unde am servit si un normal in cateva pozitii, Carmen fiind foarte participativa. Incheiat actiunea ca si la no.1.

 

Trebuie sa recunosc ca am avut un pic de trac avand in vedere ca urma sa fut o femeie gravida (e prima exeperianta), insa avand in vedere ca burtica era inca mica iar Carmen foarte dezinvolata, am intrat rapid in atmosfera si m-am simtit bine.

 

Decartat 200 lei la plecare.

 

Link to comment
Share on other sites

prietene exista tiganci si tiganci...

Nicoleta Luciu e tot tiganca si asta nu inseaman ca jumate din Romania nu ar fute-o in draci..

 

 

ok , sa trecem la amanunte: negricioasa la pizda, vineteala si pungulitele din jurul ochilor (usor de sesizat chiar dc e bine aranjata), raportul pometi barbie, tenta tuciuriu sters a pielii, sfarcurile(aureole mari) asta e si de la sarcina dar dc te uiti bine observi ca sunt mari de felul lor ,  mirosul picant-sec tipic , chiar dc la ea nu deranjeaza...ochii migdalati (nu au numai tigancile, insa toate tigancile i-i au asa)

simgurul lucru ne tiganesc este inflexiunea vocii...

 

n-am zis ca e 100% , poate pe jumatate sau pe sfert

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest addendum

Poate ca arienilor nu le-ar strica sa puna mana pe o carte de gramatica inainte de a emite consideratii antropologice si antropometrice.

Eu de azi nu mai dau doi bani pe recenziile tale.

 

 

A.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

hello,

 

Am fost si eu la Carmen =>

1. locatia undeva langa mariott

2. prestatie buna, oral superb

3. fata este gravida in luna 7 , deci aviz pentru cei cu "fetish-uri", se va retrage la finele lunii sept

4. locatie curata, prosop curat si frumos mirositor, insa in camera destul de cald

 

Carmen oboseste rpd (de vina este sarcina pe care o poarta), insa nu este un impediment mare....

 

nu am considerat sa relatez prea in detaliu pentru ca toate cele mentionate anterior sunt cat se poate de adevarate, si m-am simtit ca si cum as plagia :)

 

 

numai bine...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

In incercarea mea de a ajunge la noua lor colega Melisa sau la Marina,am ajuns la Carmen.Nu pot spune decat ca am avut parte de un oral excelent chiar inainte de concediul premergator sacinii,pt ca am inteles ca doar saptamana aceasta mai este disponibila.Nu sper decat sa se intoarca cu pofta de munca

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest blackman

Anunt de astazi in AT:

BRUNETA sexy si provocatoare,1.70,57 kg,sani nr.4 ofer domnilor generosi si manierati clipe de neuitat. Ofer si pretind discretie. Poze 100 % reale. Locatie lux in zona centrala  22 Nov 11:57 0736163708 ( 0736.163.708 )

 

Mandra deja s-a reintors la treaba sau cineva ii foloseste pozele si telefonul?

Link to comment
Share on other sites

Guest papuasul

Sunat ieri. S-a intors. La telefon mi-a zis ca face momentan doar oral. Faza e ca cica preturile sunt aceleasi, adica 200 lei ora, FK, CIM, doua finalizari. Daca o luam usor poate si anal. Aici nu mi-a fost clar. Din discutie mi s-a parut ca mai mult nu. Prefer sa mai astept. Singura mea curiozitate este cat de mult a pus pe ea dupa nastere, dar astept vreun confrate mai dornic si care ne dumireste cum arata acum.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Da, e în câmpul muncii de trei zile. Doar din punct de vedere bucal deocamdată. Dar cu mare angajament şi dor de penis, se înfierbântă urgent şi e foarte prietenoasă. Deep furibund şi lacom, un swollow-in-deep magnific. Tot fără anilingus. Urme ale recentului "dezastru": hemoroizi, tăietură verticală pe burtă (ştiam că nu se mai fac aşa), piele deformată pe abdomen, sâni cam moi. Dar curată şi docilă. Deocamdată împarte iatacul cu divan rotund al Marinei, 100 lei / 30 minute, 1 bullet.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

 

Se pare ca domnsoara Carmen a re(re)venit

 

 

BRUNETA sexy si provocatoare, 1.70, 53 kg, sani nr. 4 ofer domnilor generosi si manierati clipe de neuitat. Ofer si pretind discretie. Poze 100 % reale. Locatie lux in zona centrala,      12 Jan 12:03

0736163708 ( 0736.163.708 ) ( 0736.163.708 )  0736163708 ( 0736.163.708 )

 

 

Trei instantanee noi luate pare-se pe canapeaua din hol. De vazut daca de data aceasta isi exerseaza si alti muschi exceptie cei buco-maxilo-faciali

 

 

Best,

S

   

Link to comment
Share on other sites

Am fost si eu vineri la Carmen...nu sunt multe de adaugat la cele spuse mai sus...pretul este acelasi, oral foarte bine executat, dar nu mai face referire la anal, inteleg ca a avut ceva probleme dar a lasat sa se inteleaga ca mai depinde si de persoana.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...