Jump to content

(V) BRUNETA Ana, 0720309777 Sincai


bestfriend
 Share

Recommended Posts

Anunt gasit in AT.

Data trecuta, cind am sunat pe acest numar, mi-a raspuns Andreea (19 ani, locatie - primul bloc dupa shaormeria de vis-a-vis de fost Budapesta). Am avut noroc, Ana era ocupata. Acum mi-a raspuns chiar Ana, care intre timp s-a mutat vreo 3 blocuri mai sus,spre Sincai, in blocul din spatele magazinului Micro. Mai fusesem si acolo, la controversata Ramona - Irina - whatever (controversata din p.d.v al identitatii si fotografiei postate). Am intrat, tot dupa ce am mai avut de asteptat 10minute pe afara, din cauza unui alt client, ajuns inaintea mea. Am urcat, am intrat, am vazut-o, si-mi pare rau ca am ramas. Fata e prostutza rau, si cu un corp oribil, dupa umila mea parere. Singurul lucru care m-a facut sa ramin au fost sanii enormi, care se conturau in sutien si care aproape ca dadeau pe dinafara. M-a bagat in dormitor, mi-a repetat , la cererea mea, tot cea ce face , pentru a evita orice neintelegere. S-a cam codit, cind am intrebat-o de cunillingus, s-a cam bilbait, ca nu prea face ... acum, daca stau sa ma gindesc ca totusi a acceptat, cred ca de fapt nu stia ce inseamna. Dohhhh ! Sau credea ca nu ma voi incadra in cele 20 de minute pe care mi le-a promis la inceput, pentru 50ron. De fapt, si cind am cerut sa ma duc la dus, a fost putin mirata (sau asa mi s-a parut), a zis sa nu stau mult. Baie e destul de OK, daca faci abstractie de faptul ca nu exista para la dus, deci te folosesti doar de furtun, iar cind iesi din cada tre' sa fi atent sa nu aluneci, pentru ca nici papuci nu iti da. Am primit doar un prosop, uscat si destul de mare. Cind m-am intors in camera, mi-a placut ca era cald, daduse drumul la aerul conditionat.

Accepta finalizare orala, accepta FK, dar n-am incercat , avea gura cam urita, dintii cam strimbi, si tenul cam bubos (sau cel putin iritat). Din poze (reale !) nu-ti dai seama prea bine cum arata, dar nu are nimic sexy; curu' e nashpa, are burta, nu foarte mare, dar oricum dizgratioasa, si tzitzele ii atarna pina la buric (exagerez, dar oricum, ii atirna rau).

Oralul e bunicel, incerca un DT, coboara la oua si le ia in gura, nu se grabeste. Pasarica e curata, dar si ea arata cam ciudat, probabil de la grasime.

Dupa oral, am trecut peste ea si am futut-o intre tzitze, dar nu mult, ca nu avea nici un fel de lubrefiant, si eu eram cam uscat.....

asa ca am trecut la pozitia misionarului. N-am avut inspiratie pentru altceva, din spate nu cred ca ar fi aratat mai bine decit din fatza. Asa am si terminat, in cele din urma. A mai urmat o discutie "inteligenta" din partea ei, cit timp m-am imbracat, gen : " gata, s-a terminat programul, deci trebuie sa plec... nu ? nu asa se zice? deci plec, ca nu mai am de lucru, am stat destul..... deci plec...asa........ gata, nu mai am de ce sa stau, am plecat ..."

A fost criminala !

No comment.

A, sa nu uit, a fost o experienta de nota5 spre 6. Concluziile le trageti voi.

 

0720309777

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

facem o reactualizare:

 

am fost eu acum cateva zile la tipele de la acest numar de telefon 0720309777 ( 0720.309.777 ). aici puteti gasi una bucata tipa naspa cu urme de mustata epilata, grasuta care cere 50 lei/finalizare sau tipa care arata mult mai bine care cere 80 lei/finalizare.

apartamentul este vis a vis de  Zepter Unirea in blocul cu Credit Europe Bank.

personal nu am stat decat o finalizare, oral.

oral facut neprotejat, bunicel as putea zice, cu incercari de deep, lins pe oo si mana folosita putin. tipa la vreo 30-35 de ani apreciez eu, sani marime 2-3, futabila intr-un cuvant.

nu pot sa spun ca ar fi cea din poze fiindca asta cu care am fost eu era bruneta si ceva mai bine facuta deci e inutil sa atasez pozele.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...