Jump to content

(V) ANDREEA 19 ani , 0785603056 Budapesta


bestfriend
 Share

Recommended Posts

Anunt luat din AT.

Pozele sunt reale, am recunoscut-o dupa sanii impecabili si micul tatuaj de la incheietura mainii (una din ele ) .

Locatia este vis-a-vis de fostul Budapesta, actual Domo, primul bloc dupa shaormerie, pe dreapta.

Apartamentul e cat de cat ok, insa baia lasa mult de dorit : dusul nu are para, deci apa curge direct din furtun, iar clapeta de la wc nu functioneaza, deci mare atentie in ce scop o folositi. Are 2-3 recipiente de sapun lichid, pe terminate. Oricum, nu cred ca ea le foloseste, va spun eu mai incolo de ce .... >:(  ... Tipa e draguta foc, bruneta, cu ten alb, tunsa scurt. E bine proportionata, e politicoasa si nu-i dai 19ani (sau nu ma pricep eu).

Accepta oral neprotejat, nu te grabeste, te lasa pe tine sa hotarasti cind vrei sa schimbi pozitia. Nu are multa experienta, dar face ce-i spui. Surpriza neplacuta a venit cind am vrut s-o sarut jos, ii putzea pasarica rau de tot a transpiratie... nashpa rau, nu-mi venea sa cred. Am fugit repede de acolo, de jos, si m-am multumit cu sanii ei si cu guritza ei frumoasa. Chiar mi-a placut sarutul cu ea, si nici de data asta nu m-a grabit (desi, la inceput, mi-a spus ca intilnirea va dura 15-20 minute). A continuat cu oralul, si cind am simtit ca nu mai rezist, i-am zis sa trecem la normal. S-a mai incurcat ea putin, de a pus prezervativul pe dos, dar ne-am descurcat si asa. Mi-am dat drumul destul de repede, avind pasarica foarte strimta, ceea ce ma asteptam, avind in vedere cat de tanara este. Mi-a dat niste servetele sa ma sterg, nu m-am mai aventurat pina la baie. Mi-a multumit, mi-a zambit si mi-a spus ca ma mai asteapta. Si eu i-am multumit, dar si i-am spus ca data viitoare sa se spele , daca mai vrea sa trec pe acolo. Cred ca a inteles. Culmea este ca, in rest, fata era foarte curata.

Si acum vine surpriza: cind am sunat-o, ieri, fata a raspuns pe un alt numar de telefon, al colegei ei, Ana, care are anunt pe numarul 0720309777 ( 0720.309.777 ) , si care presteaza pentru 50 lei / finalizare. In consecinta, ea m-a taxat tot cu 50lei . Azi, cind am vrut sa-i  verific pozele, mi-am dat seama de asta. Culmea, azi am sunat pe numarul din anuntul cu 0785603056 ( 0785.603.056 ) , al Andreei, si mi-a raspuns colega ei, Ana. Cind am intrebat de pret , a inceput sa zica de 50ron, dupa care s-a corectat si a zis de 100 lei/finalizare . I-am spus ca ieri seara m-a costat pe jumatate, si mi-a confirmat : daca se raspunde pe telefonul Anei, tariful cerut de Andreea e de 50lei. Cind raspunde pe telefonul ei personal, atunci cere 100.

La 50 de lei, fata e trufanda, e o dulceatza. Pacat ca a uitat de igiena intima. Si inca un amanunt; cat timp am stat cu ea, nu i-a sunat telefonul, cred ca l-a avut lasat in alta camera. Deci nimic nu ne-a deranjat. Atit, sper ca n-am mai creat confuzie  :D

Link to comment
Share on other sites

Am sunat, vocea dragalasa a domnisoarei mi-a spus ceva de 100 de lei / finalizare, 200 de lei / ora, insa "e o mica problema", trebuie sa mergem la un hotel pentru ca n-are o locatie stabila, moment in care m-am lasat pagubas. Pentru moment cel putin.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...