Jump to content

(V) VALENTINA 27 ani perversa&squirting 0754775029 Burebista


Guest blackman
 Share

Recommended Posts

Guest blackman

VALENTINA, 27 ani, doamna fara inhibitii, disponibila doar in cazul in care iti doresti o partida de sex memorabila. Vino sa te convingi cat de fierbinte e jetul meu, 0754775029 ( 0754.775.029 )

 

Tot din ciclul "drumul squirtului"...

 

Locatia: Apartament zona Piata Alba Iulia, mai exact pe B-dul Burebista vis-a-vis de bisericuta.

 

Servicii: sex oral neprotejat, sex normal, squirt, 150 lei o finalizare sau 200 o ora. Pentru anal se taxeaza 50 lei in plus.

 

Fata: pozele sunt ale ei, facute in locatie (recunosc atat patul, cat si "pistruile" de pe spatele tipei). Are 27 ani (spusele ei)-mie mi se pare trecuta de limita de 30, tunsa scurt si vopsita blonda, cam 170 inaltime,  cca 65 kg, sani micuti, cu sfarcuri excitabile, fund mare. Un mic deranj in gura, in sensul ca se vede un dinte cazut si inlocuit total nefericit (culoarea aia galbuie de pe vremuri). Are o fata de tarancuta, posibil sa aiba si niste sange din etnie.

Fata este foarte amabila si volubila, in timp ce ii atingeam rotunjimile prin rochita in care m-a asteptat mi-a soptit muscandu-mi usor urechea ca o pot plesni peste fese. Ceea ce am si facut, spre surprinderea ei caci probabil nu s-a asteptat la o reactie atat de rapida si destul de energica.

 

Prestatia: cum spuneam, deja incepusem harjoneala din momentul in care am intrat in camera de zbenguiala, mobilata minimalist: 2 scaune pentru a-ti putea pune hainele si prosopul si un pat destul de micut, dar stabil si fara a scoate zgomote in utilizare.

Dupa inca cateva perechi de palme peste fesele ei deja inrosite, am decis ca e momentul sa trec pe la baie si sa ne apucam de treaba.

Baia ok, curatica, gel de dus , o mica problema cu timpul de asteptare pana vine apa calda (apartamentul este la etajul 7).

Ma reintorc pus pe fapte mari, ea ma astepta cuminte pe pat, inca imbracata in rochita...care o paraseste in urmatoarele momente. Ma asez in pat, o iau de par si ii spun sa o suga: ea se uita in ochii mei si o ia in gura, apoi se aseaza cumva in lateral astfel incat din cand in cand sa o mai pot plesni peste fundulet. Oralul este foarte umed, ii place sa o scuipe apoi sa o ia in gura, o scoate si se bate cu ea peste buze, o placere sa te uiti la ea in timp ce ti-o suge si sa-i mai tragi cate o palma la fund. Nu accepta insa sa o iei de cap si sa o tii cu gura-n pula, cica asta er fi limita ei in chestiile astea mai perverse.

Trecem intr-un 69 si nici nu apuc sa ii ating clitorisul de 3-4 ori ca tipa se trage un pic in fata si are un prim squirt destul de abundent pe pieptul meu. Hmmmmm, deci o alta fantana arteziana in Bucuresti...!

Vazand asta o pun pe spate, o penetrez incet cu un deget, apoi cu 2, intr-un ritm mai rapid si dupa nici un minut incepe sa tremure, isi atinge si ea clitorisul si urmeaza un alt squirt...

Am continuat sa o stimulez si cred ca am numarat vreo 6 squirturi, e drept ca pe masura ce se descarca elimina tot mai putin, insa senzatia pentru ea este aceiasi, acelasi tremurat specific, aceleasi contractii necontrolate.

Am pus un prezervativ, am intors-o cu spatele si i-am bagat-o adanc cum o cerea ea. Am posedat-o frenetic, cu o mana tinand-o de par si cu cealalta plesnind-o peste fese, de la un moment dat chiar se temea ca vecinii sa nu auda toate gemetele si plesniturile. A mai avut un orgasm umed in timp ce eram in ea.

Finalizarea nu o accepta in gura, ci doar pe corp (de la gat in jos).

Am terminat amandoi obositi, transpirati si uzi...cu remarca ca pentru ea este ca si cum ziua s-ar fi terminat (desi era doar un pic trecut de ora pranzului).

La plecare am cerut sa mi-o prezinte si pe colega ei (se pare ca intra si amandoua, colegei chiar ii place sa o linga pana Valentina squirteaza pe ea)., o blonda slabuta si inalta (cam 170/50), uratica la fata. Ne-am despartit in speranta ca o sa revin pentru o intalnire in 3 de neuitat, blonda dixit.

 

Concluzii: am platit la inceput 150 lei pentru aproape o ora de sex pervers. Nu a tras de timp, nu a incercat sa scurteze intalnirea desi antamasem o singura finalizare care s-a produs mult dupa cele 30 minute estimate de ea.

Fata chiar face squirt, desi nu la intesitatea lui Michelle, concurenta de care a auzit si ea de la cei care au mai vizitat-o. In plus, nu mi s-a parut ca are nevoie neaparat de penetrare pentru squirt, a avut cel putin un squirt doar prin stimularea clitorisului.

Mi-a placut si latura ei un pic submissive, desi la final mi-a spus ca ii place sa fie si dominatoare.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Am vizitat-o si eu vineri.

Nu vad ce-as mai putea adauga dupa postul f. complet al lui blackman...

Tipa incearca sa se faca placuta si chiar reuseste. Imi pare rau ca nu mi-a venit ideea

s-o cunosc si pe colega ei. Trebuie sa remarc curatenia apartamentului si a ei.

Pt. squirt nu are nevoie de pula, eram la un 69 si am terminat amandoi in acelasi timp  ;)

Sustine ca e incepatoare, dar daca e sa ne luam dupa prestatie, n-as zice.

Varsta e clar peste 30.

In concluzie, recomand.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest blackman

Se pare ca si-a schimbat nr de telefon, am gasit-o astazi la urmatorul anunt din AT:

 

"SQUIRT, o experienta de neuitat, doar pentru barbati adevarati,  0737564496 ( 0737.564.496 ) "

M-am interesat si de programul ei, poate fi gasita de luni pana vineri intre orele 14-20 (se pare ca mai are si un alt job).

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Zona: aceea descrisă anterior, capătul străzii, ultimul bloc pe stânga, înainte de biserică, scara de după colţ

Loc: destul de ok, nu e vreun lux, dar nici respingător, mobilă veche, baie cu cadă, prosop curat

Valentina: peste 35, carne moale, sâni mici, slăbuţă, cam exaltată, figură ok, dar nimic atrăgător

Squirt: interesant, real, abundent şi...cam atât.

Oral: ar fi perfect dacă n-ai simţi cu ocazia asta carenţele stomatologice. Am pus-o şi cu capul pe marginea patului, a supt-o şi în genunchi, şi cu mine pe spate, şi din laterală... aceeaşi senzaţie. CIM.

Normal şi / sau anal: nu m-a interesat.

PLUS: foarte tandră şi doritoare să te mulţumească.

MINUS:

- îi miroase gura într-un mod suspect, e un miros greu de acceptat mai ales dacă eşti into FK

- la telefon a susţinut că e singură, în apartament mai era cineva ("o colegă") care n-a vrut să se arate nici după ce Valentina m-a întrebat dacă vreau s-o cunosc.

 

Pentru că reacţia Valentinei în timpul squirting-ului nu m-a încântat şi din cauza minusului prohibitiv cu halena, poate să-mi spună cineva dacă Michelle (celălalt squirt din secţiune) merită încercat? Merci.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Valentina devine mai calda la a doua intalnire (cel putin cu mine).

Daca reusesti sa o incalzesti si nu pare prea greu, stropeste ca un pistol cu apa.

Eu nu am remacat mirosuri neplacute.

Ofera si anal pentru 50 in plus. Nu am incercat, dar spune ca ii place.

 

Pe colega am vazut-o doar in trecere. Este inalta 1.75 si slaba, fara forme. Am vazut-o doar imbracata.

 

Hai bafta

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

am vizitat-o si eu o data asta iarna, in locatia de pe burebista

 

 

anunt gasit pe AT

 

 

la telefon extrem de amabila , un pic exagerat..

 

 

fata o conlocuitoare , spalata draguta si extrem de calda; atat atitudine cat si prestatie,

 

 

nu e prea placuta ochiului cu toate ca e foarte senzuala, o dezavantajeaza (ma rog asa era atunci) parul vopsit blond care impreuna cu nasul mare, si datorita faptului ca e cret si tuns scurt...o face sa arate ca o gaina

 

 

 

 

la corp e plinuta, mica de statura si cu sanii mici..

 

 

prestatie foate buna se excita tare, se implica , oral bun. normal si anal super

 

 

250 ron pt 2 numere sex total

 

 

nu am mai revenit pt ca nu am mai dat de ea, telefonul fiind constant inchis, am prins-o si cu el deschis de vreo doua ori dar atunci n-a raspuns de loc 

 

 

stie cineva dc mai e de gasit?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Cred ca e fomista sau o scoate sotzul la produs.

Am vorbit azi cu ea si realizez ca nu merita nici macar sa o suni.

Femeia e doar una cu fitze si preturi mari.

NU merita nici macar un bip. Sa o sune cei care o doresc la cuplu si care sunt disperati dupa pistrui.

BLEAHHHHHHH

E ultima proasta cu fitze de femela.

Vai mama ei. Ultima carpa penala  fudula si prefacuta.

Are si o voce respingatoare.

Nu recomand.

 

@fuckerist - total incoerent postul tau. Nu stim ce ai vorbit tu cu ea la telefon, insa ceea ce pui in cuvinte nu are o logica. Ai fost pana acolo sau doar ai vorbit la telefon? Da-ne detalii de ce tu nu recomanzi!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

locatie :P-ta alba iulia  am fost si eu la ea este o adevarata nimfomana fratilor stie sa se faca placuta GFE la greu. face oral normal ,anal pret 250 lei dar poti pune cu in practica orice fantezie inclusiv uro eu n-am facut dar mia spus ca face ca note GFE10, normal 7(nu prea stie deloc sa o suga),normal 9, anal 10 (ei da aicea se dezlantuie chiar ii place sa vb porcos. am decartat 250 ptr. ora dar cred ca am stat cam o ora si un sfert

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...