Jump to content

(V) Miniona 36 ani 0743320378 Ateneu


Guest blackman
 Share

Recommended Posts

Guest blackman

DOAMNA mignona de statura, 36 de ani, foarte curata si discreta, ofer companie intima domnilor generosi si manierati, 0743320378 ( 0743.320.378 )   

 

 

Locatia: Garsoniera pe o straduta in spatele hotelului Lido, in apropierea Ateneului. Locatia nu impresioneaza (este o garsoniera micuta care a mai castigat spatiu prin desfiintarea holului de la intrare si partial a peretelui de la bucatarie, creand astfel un spatiu mai mare), insa este decenta, curata, baia la fel.

 

Servicii: sex oral (se poate si neprotejat) fara finalizare orala-se poate doar pe corp, sex normal, 100 lei o finalizare sau 150 lei ora.

 

Fetita: desi mi-a spus la telefon ca este o doamna miniona, nu m-am asteptat sa fie atat de micuta. Are maxim 150 inaltime, vreo 42-45 kg, sani micuti si cam moi cu sfarcuri foarte erectile, slabuta in partea superioara a corpului si cu picioarele si fundul cam grasute. La fata este comuna, insa semana atat la alura cat si la fizionomie cu o tipa din copilaria mea, pe care la vremea respectiva as fi capsat-o dar nu am prins-o. Asa ca am decis sa raman si sa-mi satisfac o fantezie cu o tipa foarte micuta.

M-a asteptat infasurata in prosop(tocmai iesise din baie si era inca uda), am mai stabilit inca o data detaliile, am primit un prosop curat si am fost indrumat catre baie.

 

Prestatia: Dupa dusul meu ne-am aruncat in patul nu foarte confortabil (schelet metalic dar cu o saltea cam tare) si am inceput ostilitatile cu sarutari pe gat, pe piept, initiate de ea. Nu refuza ci chiar intretine FK.

A coborat apoi sarutandu-ma pe piept, abdomen si a continuat cu un oral bunicel, foarte umed, cu atentie si la oute. Eu in timpul asta ii exploram partile intime, nu este total epilata intim, are o "coafura" gen anii 90, cu parul tuns insa destul de abundent. Se excita real cand este atinsa, nu a comentat nimic la explorarile mele, nici chiar in zona anala (desi marturiseste ca nu-i place analul, a incercat o data si nu i-a facut deloc placere). La normal se implica, prima pozitie a fost cu ea deasupra unde chiar mi-a placut cum se misca....plus ca fiind atat de micuta o poti directiona cum vrei tu. Am trecut apoi prin alte cateva pozitii (destul de dificil pe la spate datorita dimensiunilor ei), schimbate natural si fara comentarii. Eu eram dupa cateva beri si desi reusise sa ma excite destul, nu reuseam sa ejaculez. Am continuat cu oral in pat, in picioare, la baie....dupa aproape o ora am iertat-o si am decis sa revin alta data pentru finalizare. Parea un pic afectata ca nu am putut finaliza, insa i-am explicat ca nu era ea de vina.

 

Concluzii: am platit 100 lei la final pentru ceea ce trebuia sa fie o finalizare. Este un raport ok calitate/pret pentru cei amatori de tipe minione (chiar pitice).[attach1]

post-139-150392339386_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Am trecut si eu pe la ea saptamana trecuta dar nu am ramas - prea micuta la inaltime si nu accepta finalizare orala.

Este singura in locatie, are  fata de tarancuta dar foarte volubila si prietenoasa.

In privinta pozelor nu as putea sa ma pronunt daca sunt reale, la momentul vizitei era in aceeasi tinuta de primire oaspeti adica infasurata intr-un prosop care ii ascundeau formele.

Link to comment
Share on other sites

Guest blackman

@gotti  Ea este tipa iar pozele sunt facute chiar in locatie (recunosc patul cu schelet metalic) si tapetul de pe perete.

La fata nu este vreo frumusete, cum am spus si initial, are o fizionomie care nu o scoate in evidenta. Nu este insa nici muma padurii.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Am incercat si eu aseara o confruntare cu domnisoara, fiind un fan al stilului "minion"

Fratilor, haideti sa facem diferenta intre "miniona" si "nanism"... Dra nu are mai mult de 130 cm(chiar 120 as zice, si stiu ce vorbesc). In mod clar sufera de nanism, cu tot ce inseamna asta: diformitati asupra membrelor, soldurilor si chiar si a fizionomiei.

Pozele in mod cert nu-s ale ei, chit ca patul este cel din camera.

In concluzie, dra este pentru cei ce au fetisuri cu midgeti... eu, cum nu ma inscriu la aceasta categorie, am zis pas

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

salut,

 

dupa ce am citit impresiile voastre mi-am luat inima in dinti si am zis sa-i fac o vizita tocmai pentru ca mica si as putea sa ma joc cu ea cum vreau :). Sunat, programat ajuns acolo in 20 min: garsoniera f mica dar nu iti trebuie neaparat 2 camere pentru asa ceva; ea tocmai facuse dus asa ca am intrat si eu - mi-a dat prosopul de pe ea drept pentru care nu m-am sters. Desi in general optez pentru oral nepro am avut impresia ca are ceva la gura - e posibil sa fi fost un cos nevinovat dar nu am vrut sa risc drept pentru care nu a fost nici oral nepro nici FK si am trecut direct la normal unde a fost ok in toate pozitiile incercate tocmai pentru ca era mica. Pozele sunt ale ei dar sunt extrem de bine facute si nu se vede ca are cam 1.30 maxim....la fata nu e cine stie ce dar e ascultatoare si zambitoare...am stat cam 30 min cu tot cu dus...doar normal...platit 100 lei la sfarsit fara sa-i ceara. Nu cred ca am sa revin. Daca am omis aspecte interesante pentru voi puteti sa ma intrebati..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Salutare dragi confutadori,

 

Incep prin a va ura tuturor un An Nou fericit plin de impliniri pe plan sexual. La futaiuri cat mai reusite!

 

A mai trecut careva dintre voi pe la miniona de la Ateneu? Eu am vb cu ea la tel si confirm faptul ca o finalizare costa 100 lei, si ora 150 de lei. Accepta FK, finalizare pe corp, oral nepro si pro si normal in orice pozitie. Anal exclus. Mi-a spus ca e micuta intr-adevar.

 

Toate cele bune,

Adrian

Link to comment
Share on other sites

Salutare dragi confutadori,

 

Din curiozitate si pt ca nimeni nu a mai scris vreo postare noua despre ea, am purces ieri la o vizita la aceasta domnita. Dupa cum spune confratele @sexymf este chiar o pitica, sufera de nanism. Are 1.30 m, genul midget, doar ca fata ii tradeaza varsta si anume cred ca are 36+. Mie imi ajunge pana aproape la buric.

 

Locatia: Confirm spusele lui blackman

 

Primirea: clasica, ascunsa dupa usa, cu capul pana la maner. Cand am intrat era goala, tocmai cred ca facuse un dus. Parea adormita.

 

Aspect: Daca in poze arata bruneta, acum e vopsita blond. Din spusele ei s-a vopsit chiar saptamana trecuta. Are sanii foarte mici, niste bubite, sunt mai mult sfarcuri decat sani. Sfarcurile sunt intr-adevar erectile, poti sa tragi de ele cu dintii  sau sa le dai o limba. Dar cam atat. Funduletul e destul de frumusel, destul de maricel pt dimensiunile ei. Picioruse scurte rau, manute la fel. Pasarica e mica si stramta si cu coafura anilor `90.

 

Prestatia: Nu m-a incantat in mod deosebit, pt ca dupa cum spuneam parea adormita. Ii place sa sarute, e fan FK. A inceput sa maseze scula, a scos-o din boxeri, a privit-o, a spus ca e destul de mare, a inceput sa o frece dupa care si-a varat-o in pasarica. Am bagat un misionar, un doggy-style, ea deasupra si am finalizat in doggy stropind-o puternic cu sperma pe spate. Cam atat, nimic spectaculos. Chiar daca spune ca face oral vad ca nu s-a inghesuit la asta si sincer dupa ce am vazut-o, nu am avut nici eu chef. Am stat cam 45 de minute, am platit 100 RON.

 

Nu cred ca revin.

 

Daca mai vreti amanunte, raspund la orice intrebare.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

trecut si pe la ea ...

 

locatie : lido

 

e fata din poze , destul de micuta ... arata ok

ca prestatie ok , incearca sa te multumeasca ... are un fund super

 

o experienta interesanta ... daca mai revin ? nu stiu 

cred ca pretul este cam mare

Link to comment
Share on other sites

@adrian rino

 

1) nu mai tin minte exact , a trecut ceva timp de atunci ...si ceva fete

2)ok adica ceva normal , nu a fost nici rau ... dar nici sa te urci pe pereti de fericire

3)nu mai stiu , in orice caz nimic iesit din comun

4) da , protejat

Link to comment
Share on other sites

Mai baieti dar e ... criza mareee ... daca ziceti ca asta e Ok.

Nu e OK. Si sa va zic de ce.

Pe langa faptul ca saraca e neterminata (nasoala boala), asta sigur a facut sau face sex anal cu altcineva.

Gaura e penetrata! Si nu odata! (ma rog eu sunt mare fan de asa ceva si ma pricep)

In plus o laba e mult mai buna.

 

Si pe langa asta la 100 de lei am mai fost la una de 60 de care se zicea ca merita pentru un fast-fut.

Nu-i mai gasesc postul pe aici ... cea de la Pta.Rosetti, primul bloc pe stanga strada Dianei ... parca Mihaela sau asa ceva ... cioara aia era plina de carii in gura!

 

Cu alte cuvinte saptamana asta am futut 160 de lei de care as fi putut sa cumpar niste chiciuri de martisoare :))

 

Zau asa, chiar nu mai gasim decat ciurucuri fie ele ieftine sau scumpe?

Si inca una - Cum dracu sa dai 400 de lei pe niste sunci slinoase ???

 

A scazut rau calitatea dar mai tare ma doare ca a scazut rau pretentia consumatorului!

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

@pizdovescu: detalii despre vizita ta la zana asta, te rog. pe cat poti de amanuntite si repede, te rog. multumesc

 

sent via tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Salutare tuturor,

 

pentru ca e primul post scris aici va rog sa aveti mila! saptamana trecuta incitat de ce s-a scris pe aici am vizitat domnisoara.

 

Locatia: conform spuselor colegilor, in spate la Lido, sanse zero de parcat pe straduta dar te poti descurca in zona cat de cat.

 

Primirea: singura, proaspat dusata in prosop si cu zambetul pe buze (un plus pentru asta)

 

Aspect: 1.30m undeva in zona lui 36 de ani simpatica la fata si chiar si la corp daca poti face exceptie de inaltime.

 

Prestatia: aveam chef de ceva undeva in zona de slowmotion si fata chiar s-a conformat. A inceput cu un oral bunicel cu grija si pe zonele aferente in special pe oute. am trecut la un 69, cu ea deasupra si din acel moment oralul s-a imbunatatit simtitor. ii place sa fie stimulata si chiar devine pasionala. stiam ca nu serveste finalizare orala deci am pus o guma si am trecut la normal in pozitia clasica ca vroiam sa o vad in timp ce piticul isi facea loc prin ea dezinvolt.

am schimbat intr-un doggy si am pompat tare in ea pentru ca se vedea ca ii place tare. am dat cat am putut si am finalizat pe fese si pe spate fara sa primesc mustruluiri.

s-a intors la final si m-a sarutat pana nu am mai avut aer semn ca totul a fost ok si pentru ea.

 

Concluzia: 100 de lei pt aprox 45 min cu dusurile de rigoare, banii la final fara probleme. O experienta placuta cred ca am sa mai merg.

 

sper sa nu fi uitat ceva important.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

a disparut de tot din peisaj. numarul nu mai e alocat. Pacat, mie imi placea la ea. Si acum ma oftic ca m-a sunat o data de pe numarul personal, si eu ca boul nu l-am pastrat.

p.s. daca-l are cineva, as aprecia un mesaj privat.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Salutare dragi confrati intru ale penetrarilor,

 

Mai stiti ceva de miniona noastra? Daca aveti vreun nr de tel actual, as aprecia si eu un mesaj privat.

 

Sau macar daca ati mai vizitat fetite simpatice din aceeasi categorie: 120-130 cm inaltime.

 

Sa aveti o saptamana norocoasa!

Adrian

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...